• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Naruto - Irek
Autor Wiadomość
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 21:09   Sesja Naruto - Irek

Imię:Kenji
Nazwisko:Uchiha
Klan:Uchiha
Wioska: Konoha Gakure
Rodzina:
Madara Uchiha - opiekun, trener
Keade - siostra bliźniaczka
Itachi - przyszywany brat
Sasuke - przyszywany brat
Ranga: Jounin
Kekkei Genkai: Sharingan (2 poziom 3 łezki)
Specjalizacja:Mistrz Walki Mieczem: 76%
Wiek: 21 lat


Atrybuty:

Siła:105
Wytrzymałość:60
Szybkość:105
Zręczność:105
Kontrola Chakry:60
Kontrola Natur Chakry:

Katon:50
Raiton:70

Kontrola Kekkei Genkai:105


Styl Walki: Subayatari
Walka Wręcz: 100%
Jutsu:

Ninjutsu:
Ranga E
-Bunshin no Jutsu
-Kai
-Shunshin no Jutsu
-Henge no Jutsu
-Nawanuke no Jutsu
-Kawarimi no Jutsu
Ranga D
-Dekata Ki
-Dekata Mizu
-Kirigakure no Jutsu
-Fukumi Hari
Ranga C
-Mokumo no Sochi
-Karuto no Tayori
-Rasengan
-Kuchyiose no Jutsu
-Kage Bunshin no Jutsu
Ranga B
-Karasu Bunshin no Jutsu
-Bakuretsu Kage Bunshin no Jutsu
-Rashoumon
Ranga A
-Tajuu Kage Bunshin no Jutsu
-Oodama Rasengan

Taijutsu:
Ranga E
-Taren Ken
-Tokken
Ranga D
-Konoha Reppuu
-Konoha Senpuu
-Dainamikku Entorii
Ranga C
-Kibou Kage Bunshin no Jutsu
-Shishi Rendan
-Appu
-Ikiteiryuu
-Uzumaki Naruto Rendan
-Bunshin: Kaiten Kakatou Otochi
-Hando Ouda
-Konoha Daisenpuu
-Oukashou
-Ashi Kashira
-Katari Ikuzo
-Ikiteiryuu Eiro
Ranga B
-Yubi Ryoku
-Ryoku Rendan
-Atsu Shou
-Konoha Gourki Senpuu
-Ashige Rendan

Genjutsu:
Ranga E
-Utsusemi no Jutsu
-Hidoi no Jutsu
Ranga D
-Nemuri
Ranga C
-Kasumi Juusha no Jutsu
-Kuroichi
-Kurama Himo Baindo
-Kyakubu Satsu
-Jigoku Gouka no Jutsu
-Narakumi no Jutsu
Ranga B
-Utakata
-Jubaku Satsu
-Nehan Shouja no Jutsu

Techniki Natury:

Katon:

Ranga D
-Hikyuu no Jutsu [Katon]
Ranga C
-Goukakyuu no Jutsu [Katon]
-Karyuu Endan [Katon]
-Ryuuka no Jutsu [Katon]
-Kasumi Enbu No Jutsu [Katon]
-Housenka no jutsu [Katon]
Ranga B
-Gogyou [Katon]
-Hibashiri [Katon]
-Gouryuuka no Jutsu [Katon]
-Dai Endan

Raiton

Ranga C
-Gufutenka [Raiton]
-Raizou Senpuu no Jutsu [Raiton]
-Muratta [Raiton]
Ranga B
-Chidori Senbon [Raiton]
-Chidori [Raiton]
Ranga A
-Chidori Eisou [Raiton]


Techniki Klanowe:
-Saiminjutsu
-Seppaku no Jutsu
-Sharingan Shisen
-Magen: Kyouten Chiten
-Kasegui no Jutsu

Mistrz Walki Mieczem:
-Fuuma Ninken Zanbatou
-Tsurugi Yofun
-Goukuuhou
-Souran Yaiba
-Mikadzuki no Mai
-Raigeki no Yoroi

Rou: 1500

Wygląd:


Cechy Charakteru: Kenji jest osobą, o bardzo zmiennym charakterze. Jednego dnia miły, zabawny, uprzejmy i przyjacielski, może zmienić się w wrednego i złośliwego. Jednak nigdy nie traci zimnej krwi i opanowania. Od zawsze wyznawanie głębszych uczuć, przychodziło mu z niemałą trudnością, przez co może wydawać się nieco zamknięty w sobie. Jednak to tylko pozory, choć co prawda, lubi od czasu do czasu posiedzieć sam ze sobą. Bywa szorstki i arogancki, ale to też są wrodzone cechy klanu. czasem, trzeba przyznać, potrafi być bardzo bezczelny, ale to w skrajnych przypadkach. Gdy ktoś go irytuje, nie szczędzi sarkazmu. Często zdarza mu się patrzeć w przeszłość, zamiast żyć rzeczywistością. Chcąc uniewidocznić te cechy, zazwyczaj sprawia wrażenie szorstkiego realisty. Ale to pozory. Szczerze nienawidzi w sobie tego, że choćby nie wiem, jak się starał, był, jest i będzie marzycielem i romantykiem.

Ekwipunek: 30 kunai, 30 shuriken, daikatana
Biju/Pieczęć: Gunbaryuu
Natura chakry: Katon, Raiton
Dodatkowe: brak
Pakty: brak
Misje:
D-12
C-24
B-28
A-19
S-0

Historia:Kenji wraz z siostrą bliźniaczką Keade urodzili się 13 maja, w zwyczajnej rodzinie klanu Uchiha, przed Wielką Wojną Shinobi. Przez pierwsze 2 lata życia, młodzi mieli wszystko, czego dziecku do prawidłowego rozwoju potrzeba. Kochającą, cierpliwą matkę, troskliwego ojca... Wszystko jednak zmieniło się, gdy Konoha zastała zaatakowana przez Kyuubiego. Najpotężniejszego ze wszystkich ogoniastych demonów. Tylko dzięki poświęceniu 4 Hokage i przybyciu dotychczas uznawanego za martwego, Madary Uchiha, udało się poskromić bestię i zapieczętować w synu Yondaime. Niestety straty były ogromne, co gorsza również w ludziach. Przez tą tragedię zginęło wielu wybitnych shinobi. W tym obydwoje rodzice Keade i Kenji'ego oraz matka i ojciec Itachiego i Sasuke, synów przywódcy klanu. Na szczęście zaopiekować i wychować tą czwórkę, zgodził się Madara. Młodzi szybko uczyli się pod skrzydłami legendarnego ninja, jednak największy potencjał miał Itachi. To właśnie on ukończył akademię mając zaledwie 7 lat, a rok później aktywował Sharingan. Niedługo potem zdał na Chuunina i został przywódcą ANBU. Pozostała trójka też była bardzo utalentowana. Keade i Kenji stali się genninami osiągając wiek lat 9, a egzamin na Chuunina zdali mając 11 lat. Sharingan aktywowali rok wcześniej. Dużo trenowali pod okiem starszego Uchiha. Szybko awansowali na Jouninów i tak pozostało.
_________________


I will not die I wait here for you...
Ostatnio zmieniony przez Ireshige Seija 2010-08-30, 03:22, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-08-13, 21:13   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Katrin Uchiha 2010-08-30, 03:22, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-13, 21:13   

Trzask! Bum! Srum! I leżysz. Do pokoju wbiegł pewien złośliwy osobnik. A jak powszechnie wiadomo, w tym domu nie ma bardziej złośliwej osoby od kochanej Keade!
-Wstawaj! Szkoda dnia!
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-13, 21:19   

Podniósł się z łóżka i podrapał w tył głowy nic nie mówiąc tylko od razu udał się do łazienki, wziął prysznic rękę ciągle trzymając na swoim ramieniu w końcu tylko Kakashi wiedział że on ma tę pieczęć osobiście mu ją zapieczętował na ostatniej misji nikt się nie spodziewał że spotkają Orochimaru mnóstwo myśli kłębiło się w jego głowie miał ją od niedawna i nie był pewny co ona z nim uczyni tak więc po kąpieli przewiesił ręcznik przez ramię tak by nie było widać tej pieczęci po tym wszedł do pokoju i ubrał się standardowo tyle tylko że tym razem owinął sobie szyję i ramiona bandażem by jego skaza była nieuchwytna po tym zszedł na dół i nawet z nikim się nie witając usiadł i oglądał w telewizji wiadomości nie przywiązując do nich dużej wagi
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-28, 00:54   

Od tyłu na kucaka podchodzi do Ciebie UWILEBIANY zresztą przez Ciebie braciszek Sasuke z mocno otwartymi oczami i tyka Cię w ramię. Normalnie, by Cię to nie zdziwiło, lecz tym razem owe "pukanie" wnerwiłą Cię tak mocno, że wstając obróciłeś się i przewróciłeś Sasuke wydzierając się: Czego ty do cholery chcesz?! Nie możesz normalnie zapytać co robię zamiast walić we mnie tym badylem?!? Wujek Madek spokojnie oglądał sobie telwizję tylko pacną sięw czoło i pokręcił głową, za to Itachi wleciał do pokoju patrząc na Sasuke leżącego w kącie. Odrazu do niego podleciał i jak zwykle to u niego głupio zapytał: Nic ci nie jest??? Ni z tąd, ni z owąd Sasuke odpowiedział....: Jestem głodny... Ani Itachi, ani Ty nie wiedzieliście czemu to powiedział, za to zauważyliście Kaede pospiesznie pichcącą coś pysznego w kuchni. Madara znowu tylko klepną się w czoło i pokręcił głową, tym razem jednak był zainteresowany śniadankiem. Dawno nie pamiętał jak gotowała ta dziewczyna, wiedział jednak, że gdyby powiedział coś złego o jej "talencie kucharskim" to strach byłoby pomyśleć co, by z niego zostało. Ty natomiast warknąłeś jeszcze raz na brata i usiadłeś oglądać dalej telewizję. Itachi nie zwracając uwagi na Sasuke przyłączył się do was, natomiast sam chłopak siedział w koncie i mazał kółka palcem.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-28, 01:01   

-Ech niczego nie ma w tych wiadomościach wyjdę się przespacerować po wiosce wrócę za maksymalnie parę godziny narazie - powiedziałem zbierając się do wyjścia w drzwiach machnąłem tylko ręką na do widzenia i wyszedłem z domu najpierw przeszedłem przez dzielnicę Uchiha i wyszedłem do centrum wioski spacerowałem główną ulicą szukając czegoś ciekawego i czy może jest na kim oko zawiesić
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-28, 01:10   

Normalnie przchadzałeś się główną ulicą patrząc na ludzi, potem na domy. Niektóre okna były otwarte, a niektóre zamknięte. W kilku domach było nawet widać co się w nich dzieje, a było to radosne życie ludzi z wioski, którzy, a to się sprzeczają, a to się godzą. Nagle przbłysnął Ci w oknie jeden z ANBU. Zatrzymałeś się. Cofnąłeś, lecz jego jużtam nie było.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-28, 01:19   

"Hm co ANBU robi w takim miejscu....... a z resztą mam tydzień wolnego nie mam zamiaru się tym martwić" - pomyślałem i założyłem ręce z tyłu głowy idąc dalej naprzód szukałem jakieś znajomej twarzy może Mitarashi Anko dziewczyna z którą był w drużynie kiedy skończył akademię a może Shikamaru Nara ulubiony przeciwnik do gry w szachy albo Uzumaki Naruto dobry znajomy zarówno jego jak i jego młodszego brata ktokolwiek znajomy
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-28, 01:42   

Zauważyłeś Naruciaka siedzącego jak zwykle w.... budce Ramenu u staruszka. Stary dobry Eto, nigdy nie znudzi mu się siedzenie w tej małej "knajpce". Nie zwracając większej uwagi uśmiechnąłeś się i poszedłeś parę kroków dalej spotykając... OCH, jak że przecudowną, o niebiańskiej urodzie, z boskim ciałem i anielskim głosem Anko. Siedziała sobie na ławce twarzą do słońca w samym w samej bluzie bez koszulki, która odkrywała tyklko linię szeroką na 6 cm, skromnie zakrywając walory tak pięknej kobiety oraz jak zwykle w 3/4 spodenkach, jak je zwykła nosić. Wyrażnie było widać, że wygrzewała się na przyjemnym słońcu. Nie ukrywając zaczerwieniłeś sięi to mocno, lecz po chwili zacząłeś kroczyć w jej stronę powolnym chodem już trochę ochłonięty, całkowicie niąoczarowany. Skrywałeś do niej mocne uczucia. Postanowaiłeś do niej zagadać...
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-28, 01:49   

"Raz kozie śmierć chyba mnie nie pobije" - pomyślałem i przeskoczyłem przez ławkę lądując obok niej i opierając się o oparcie ławki spojrzałem na nią i z uśmiechem powiedział
-Hej dawno cię nie widziałem jak się trzymasz - powiedziałem starając się być najbardziej jak tylko umiałem czarujący wykorzystałem do tego uśmiech i te niezwykłe oczy Uchiha które już nie jedną kobietę powaliły na kolana
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-28, 22:31   

Wyraźnie było widać jak się zaczerwieniła, ale nie chciała Ci tego tak odrazu okazać. Zwyczajnie odpowiedziała do Ciebie tym jej uwodzicielskim głosem:
-Witaj przystojniaku. No rzeczywiście dawnośmy się nie spotkali - uśmiechnęła się niewinnie - a wiesz... całkiem spokojnie. Narazie nie działi się nic specjalnego póki przyszedłeś. - puścił do ciebie oczko.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-28, 23:30   

Uśmiechnąłem się i podrapałem w tył głowy oblałem się rumieńcem po czym gdy już się trochę ogarnąłem powiedziałem
-Zapraszam cię na dango zjemy coś i trochę powspominamy co ty na to - powiedziałem wstając i wyciągając do niej rękę z uśmiechem na twarzy wciąż wpatrując się w jej oczy
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-28, 23:41   

Oczy, aż się jej powiększyły i z wilkim uśmiechem na ustach odpowiedziała wprost.
-NO JASNE!! Mmmm... - odrazu podała ci swoją śliczną dłoń, aż siętroche pośliniła, gdy usłyszała o dango... i o pobyciu z Tobą trochę czasu.
-No. Więc chodźmy - uśmiechnęła się niewinnie.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-28, 23:46   

Pomogłem jej się podnieść i ruszyłem w stronę budki, a właściwie restauracji w której zawsze jeszcze jako drużyna jadali po misjach on, Anko i Asuma kiedy doszliśmy na miejsce pokazałem jej by usiadła ja sam usiadłem naprzeciwko niej i zamówiłem dla nas dango czekając na zamówienie powiedziałem
-A jak tam interesy w świecie shinobi "Pani Kapitan" - powiedziałem z uśmiechem akcentując dwa ostatnie słowa
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-29, 00:19   

A wiesz... do niedawna było świetnie..., ale jakieś 3 dni temu oddział A zaginął i wysłaliśmy pary Jouninów, by znaleźli o nich informacje. Od nich też przez te 2 dni nie mamy żadnego kontaktu. Sądzę, że to sprawa Orochimaru, albo kogoś wyżej kto ma jakiś interes z naszą wioską. - i tutaj spojrzała na ciebie zimnym spojrzeniem - nie zaobserwowałeś niczego dziwnego ostatnio
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-29, 00:23   

Gdy wypowiedziała ostatnie słowa jakoś odruchowo położył rękę na swoim ramieniu jednak przełknął ślinę i postanowił zachować zimną krew
-Nie mam teraz tydzień urlopu chociaż przechodząc dzisiaj ulicą w jednym z domów mignął mi członek ANBU mam podejrzenia że mógł być z korzenia ale nie mogłem nic zrobić więc szedłem dalej - powiedziałem do niej mając nadzieję że nie wychwyci faktu że mam rękę na swoim ramieniu jako coś podejrzanego
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |