• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr 20
Autor Wiadomość
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-08-29, 21:14   

"Hmm ciekawe... klony, to tak jak bliźniaki... czyli my" zaczął mówić Zai, najprawdopodobniej snując jakieś plany, w jego wykonaniu na pewno niecne.
"Koniec, ty masz nic nie mówić. Ja chcę się uczyć." szybko zgasił go Unki i rozpoczął przygotowanie do jutsu. Nie bardzo wiedział jak zacząć więc zerknął do książki w której były pieczęci z nadzieją że coś uda mu się znaleźć. "Bingo, jest tutaj." pomyślał wertując kartki. Zanim zaczął czytać usiadł wygodnie i rozluźnił mięśnie żeby spokojnie odpoczywały. "Aha czyli mam skupić chakre i po wykonaniu pieczęci powiedzieć Bunshin no Jutsu wypuszczając jednocześnie skumulowaną energię." wywnioskował po przeczytaniu rozdziału poświęconemu tej technice.
-Yare... czas zacząć- powiedział wstając. Złożył pieczęć tygrysa by łatwiej się było skupić... skumulował trochę chakry i wykonał wszystko tak jak wyczytał w książce. -Bunshin no Jutsu- powiedział ni to głośno ni to cicho.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-08-30, 08:28   

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 08:28   

22% Niestety nic, oprócz dymu się nie pojawiło.

Sim spojrzał na ucznia dość przenikliwym wzrokiem.
-Na pewno wszystko ok? - zapytał po chwili.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-08-30, 10:16   

-Yyy oprócz tego że mi jutsu nie wyszło to tak- odpowiedział Sochi, nikomu jeszcze nie mówił o swoim bracie. Wolał, przynajmniej na razie, tuszować swoją historię.
"Ale jesteś, jestem ciekawy jakby ktoś zareagował na to że w jednym ciele jest nas dwóch" powiedział trochę zawiedziony Zai
"Spokojnie, jeszcze świat o tobie usłyszy, teraz nie masz nic do powiedzenia w tym temacie" odpowiedział Unki.
-Staram się wykonywać wszystko tak jak jest opisane, ale coś mi chyba nie wychodzi- próbował tłumaczyć sensei'owi, ale nie poddał się. Ponownie stanął w wygodnej pozycji skupił chakre i wypuszczając ją powiedział -Bunshin no Jutsu-
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 13:32   

- Ta technika Ci nie wychodzi, bo jesteś zbyt rozproszony. Tak samo było podczas nauki tworzenia pieczęci. Nie jesteś prawie wcale skoncentrowany.

42% Pojawiło się coś przy Tobie, jednak nie przypominało to nawet istoty człekokształtnej.

// Spróbuj bardziej wyczerpać temat. Napisz gdzie przenosisz chakrę, co z nią robisz itd. Wtedy na pewno wpadnie Ci więcej % ^^//
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-08-30, 13:48   

"Twoja wina, nic do mnie nie rozmawiaj, to będzie dobrze" szybko powiedział Unki coby Zai nie mógł go rozproszyć.
-Przepraszam, coś mi przeszkadza- spróbował wymijająco wytłumaczyć Sochi. -Już się skupiam- obiecał dodatkowo. "To tak, mam skupić swoją chakre" pomyślał młody Konpaku i skoncentrował się na tym zadaniu, energię skupiając w okolicach klatki piersiowej. "Oho to chyba ten moment" wywnioskował po chwili. Zaczął szybko wysyłać chakrę poza ciało starając ukształtować ją w humanoida, wykonał także pieczęci i wypowiedział inkantację -Bunshin no Jutsu-
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 14:38   

70% Coś pojawiło się przed Tobą, lekko przypominało człowieka, lecz nie Ciebie, tylko czegoś o prostszej budowie. xD

Sim zainteresował się słowami chłopaka. Jak sam powiedział coś mu przeszkadzało. "Może jest tu po prostu duszno" - pomyślał Sim- sensei, po czym podszedł do okna otwierając je. Nie przyniosło to jednak zbyt wielkiego ukojenia, gdyż pogoda była prawie bezwietrzna. -Teraz lepiej? - spytał chłopaka Simeon. Naprawdę zależało mu, aby chłopak miał pełen komfort.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-08-30, 15:52   

"Oho coś już wyszło. Szkoda że to nas nie przypomina" starał się zezłościć Unkiego Zai.
"Oto się nie martw, idzie MI coraz lepiej." odpowiedział Unki starając się zamknąć jeszcze na trochę brata.
"No, może na chwilę się uciszy" stwierdził po chwili nieodzywania się Zai'a.
-Wątpię czy to coś pomoże, ale dziękuje- powiedział Sochi po tym jak sensei otworzył okno. -Jeszcze chwila i dojdę jak to zrobić- dodał po chwili.
Po raz kolejny już zebrał chakre w sobie, trochę mniej niż ostatnio bardziej skupił się na kształcie jaki powstawał po wykonaniu jutsu. Wypuszczając energię wyobraził sobie siebie, swój obszarpany strój, włosy, twarz. Przyszedł czas na pieczęci i magiczne słowa -Bunshin no Jutsu-
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 17:54   

100% Wyszedł idealny Bunshin

-Dobra, no to teraz czas na Henge no Jutsu. Technika polega na zmianie swojego wyglądu, by przypominać kogoś innego. Twoim zadaniem jest upodobnić się do mnie. - powiedział sensei wstając, aby uczeń mógł go całkowicie objąć wzrokiem.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-08-30, 18:54   

"Fuj, zamienić się w niego... odrażające. Zobacz jaką ma gębę" komentował wszystko Zai.
"Nie przesadzaj... Może nie najpiękniejsza ale zadanie to zadanie" odpowiedział Unki dokładnie obserwując sensei'a żeby zapamiętać szczegóły wyglądu. Sensei ponownie usiadł, a Sochi po raz kolejny zajrzał do księgi z opisem wykonania jutsu. Pod literą H znalazł to czego szukał "Henge no Jutsu - technika przemiany, podstawowe aczkolwiek bardzo przydatne, np. przy misjach szpiegowskich, jutsu."
"Aha... aha. Tak to się robi." stwierdził po przeczytaniu i zaczął kumulować chakre mniej więcej po środku całego organizmu. Przywrócił sobie w umyśle sylwetkę Simeona i po wykonaniu kilku pieczęci wypuścił chakre do swoich członków wymawiając cicho ale stanowczo trzy słowa -Henge no Jutsu-
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 19:37   

23% Tylko lekko zmieniłeś swój wygląd, praktycznie nie upodobniając się do Sima.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-08-30, 20:29   

"Chociaż jak sobie tak pomyśleć to on miał za sobą ciężkie życie. Z taką twarzą to lekkiego żywota wieść nie można" Zai nie przestawał komentować.
"Jakbyś żył to byś chciał mieć takie ciało jak on..." próbował obrazić go Unki
"Nie zapominaj że wyglądałbym tak samo jak ty, więc pojechałeś po sobie nie po mnie" szybko kontratakował Zai.
"Głupi jesteś..." strzelił focha ten dobry i wrócił do treningu nie zważając na śmiech brata.

Sochi by trochę odpocząć od zużywania chakry podszedł do okna. Jeden z nielicznych powiewów przyniósł ze sobą najróżniejsze zapachy, od kwiatów rosnących kolorowo pod oknem po ramen gotowane za rogiem. Przez chwilę stał oparty o parapet zastanawiając się co ma poprawić żeby to jutsu wyszło. Przeszedł kawałek w bok i oparł się o ścianę. Powoli skupiał chakre starając się kontrolować jej przepływ w ciele, głównie koncentrował ją w klatce piersiowej ale nie zapominał także o tej która jest w głowie, nogach czy rękach. Złożył pieczęci i wypowiedział inkantacje. Chakra wysłał pod i nad skórę, część wysłał też w swoje ubrania przesycając je nią. Próbował tak wymodelować całą tą energie żeby przypominać sensei'a.
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-30, 21:08   

50% Osoba, do której tym razem się upodobałeś była skuteczną fuzją Sochiego i Sima. Można by rzec 50:50.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-08-30, 21:53   

"Ojo, zobacz ma twoje oczy. Ale włosy to na pewno po Simie" śmiał się Zai.
Tym razem Unki się nie odezwał trochę obrażony za tę trafną i ciętą ripostę wcześniej.
"Jeśli tak to wyszło to chyba trzeba iść w tym kierunku" stwierdził w myśli i ponownie przyjrzał się sensei'owi. -Ale połączenie to mi całkiem fajne wyszło- powiedział do Simeona rozluźniając się trochę. "Koniec tego pobłażania" pomyślał i chwilę po tym zaczął koncentrować trochę więcej chakry niż było wcześniej, niedobór jej mógł być powodem niekompletnej przemiany, ponownie skierował ją na skórę i wypowiedział -Henge no Jutsu-
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-31, 08:06   

78% Sim, którego stworzyłeś był Twojego wzrostu, oraz nie miał blizny przechodzącej przez oko.

Teraz jest już naprawdę blisko. - mruknął sensei, starając się dodać Tobie otuchy.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sochi Konpaku 

Natura Chakry: Suiton
Wiek: 29
Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 1092
Skąd: z brzucha mamy ;]
Wysłany: 2010-08-31, 10:39   

"Teraz jeszcze wystarczy że spaskudzimy mu gębę tą blizną i poprawimy kilka detali" stwierdził Zai, o dziwo Unki usłyszał w tym trochę braterskiej dumy.
"Wiesz że to było pierwsze, jako tako dobre słowo, które od ciebie usłyszałem?" zapytał Unki.
"Widzisz bo teraz wyszedł nam za ładny, musimy go trochę dopracować" tłumaczył się Zai.
"Coś ci się pomyliło, nie "nam" tylko "mi", nie "musimy" tylko "muszę". Nie zapominaj że to ja kontroluje to co się dzieje z naszym ciałem" zganił go brat.

"Trza się wziąć i dopracować to jutsu. Widzę że ogół już dobry mi wyszedł, teraz trzeba się skupić na detalach" stwierdził po obejrzeniu się w szybie okna. Ponownie zwrócił uwagę na sensei'a ale tym razem nie patrząc na całego tylko na szczegóły, bliznę, kształt nosa czy uszu. Skupił swoją chakre i wypuszczając ją w taki sposób jak wcześniej, ostatni raz zerkną na Sim'a. -Henge no Jutsu-
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |