• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr 20
Autor Wiadomość
Ookami Shiroi 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-07-29, 21:11   

Ookami myślał jakiś czas, rozważając swoje opcje. Z jednej strony może wziąć egzamin na żywioł i liczyć na szczęście. To nie jest postępowanie godne prawdziwego shinobi. Jednak z drugiej strony może spędzić trochę więcej czasu w Akademii i nauczyć się więcej technik, być lepiej przygotowanym. Ale to znaczyło, że tym dłużej będzie od awansowania na Genina...
W końcu spojrzał Simeonowi prosto w twarz, jego oczy pełne determinacji.
- Chcę nauczyć się, czego tylko mogę! Chcę być najlepszy jak tylko mogę i proszę cię o pomoc Sim-senpai! Onegaishimasu! - chłopak skłonił głowę w geście posłuszeństwa odsłaniając kark. Czekał na odpowiedź.

//Onegaishimasu - Bardzo proszę//
_________________
Każdy ma ciemność w sercu. Należy ją zaakceptować, bo nigdy nie zdołasz jej zniszczyć, ale nie możesz też jej się poddać.

Karta Postaci
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-07-29, 22:19   

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-29, 22:19   

No dobra! Szczerze mówiąc liczyłem na to, że jeszcze nie podejdziesz do egzaminu, bo fajnie mi się z Tobą pracuje - odrzekł szczerze Simeon, następnie, po krótkim zastanowieniu odparł: No dobra. To teraz może Shunhin no Jutsu. Bardzo, ale to bardzo przydatna technika, dzięki której możesz szybciej się poruszać. Wykonuję się ją o tak. * Simeon wykonuje shunshina i pojawia się kilka metrów dalej* Jeżeli będziesz oczekiwał jakiejś porady zwróć się do mnie z chęcią Ci wyjaśnię jakiekolwiek rosterki co do tej techniki. - odparł Kaguya, po czym usiał na swoim miejscu obserwując poczynania geninów.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Ookami Shiroi 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-07-30, 12:34   

- Sugoi! Muszę się tego nauczyć! - oznajmił podekscytowany Ookami, będąc pod wrażeniem nowej techniki jaką zademonstrował mu senpai. Jednak zdołał znaleźć w sobie dość siły woli, żeby opanować swoje emocje i zaczął powoli analizować zarówno to, co zobaczył, jak i usłyszał. Podszedł do półki z książkami i szybko znalazł to czego szukał.
"Shunshin no Jutsu, dzięki tej technice ninja może szybko zmienić swoje położenie, podobnie jak Kawarimi, tylko bez podmiany ciała z innym przedmiotem. Dodatkowym elementem tego Jutsu jest mgła, liście, dym, piasek itp. które pojawiają się, gdy poprawnie wykonać tę technikę. Efekt ten zapewnia osłonę, która ukrywa kierunek ucieczki użytkownika przed przeciwnikiem" - przeczytał ze zwoju. Raz jeszcze przejrzał dokładnie, co ten zwój mówił o pieczęciach potrzebnych do tego Jutsu, jak rozmieścić chakrę oraz inne przydatne wskazówki. Cenił sobie, że Sim-senpai zaoferował mu pomoc przy tej technice, ale Ookami wolał najpierw sam poszukać informacji i spróbować swoich sił zanim zwróci się o pomoc. W końcu nie zawsze może polegać na pomocy innych ponieważ shinobi musi też być samowystarczalny, bo nie zawsze może liczyć na wsparcie. Ale jeśli napotka jakiś kłopot, wtedy zwróci się o rade do senpaia.
Logicznie rzecz ujmując to należało zgromadzić naprawdę dużą ilość chakry i przekierować ją do wszystkich członków ciała, szczególnie nóg. Dzięki temu będzie mógł zwiększyć siłę mięśni, a tym samym stać się szybki na tyle, by technika się udała. Część tej chakry również musi pójść na sztuczkę z jakąś częścią środowiska, która posłuży do zamaskowania jego ruchów. I tak właśnie postanowił zrobić!
Zamykając oczy Ookami zagłębił się w sobie, jak to czynił już tyle razy przy innych poprzednich Jutsu. Tym razem jednak zamiast wysyłać chakrę na zewnątrz, przekierował energię do wewnątrz. Czuł jak ona wypełnia jego ręce i nogi, po same koniuszki palców. Mrowienie rozeszło się po skórze młodego ninja, ale zgasił ten dyskomfort przez silne skupienie. Zanim wykonał pieczęcie, Ookami postanowił zebrać jeszcze trochę chakry i dokładnie wybrał miejsce do, którego chciał się przenieść: dokładnie z jednego końca sali do drugiej, tuż obok senpai'a. Złożył potrzebne pieczęcie i szepnął nazwę Jutsu:
- Shunshin no Jutsu...
_________________
Każdy ma ciemność w sercu. Należy ją zaakceptować, bo nigdy nie zdołasz jej zniszczyć, ale nie możesz też jej się poddać.

Karta Postaci
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-30, 13:13   

90% Praktycznie wszystko wyszło ok, tylko zbyt długo przygotowywałeś się do wykonania tej techniki.

No dobra, teraz powtórz szybciej wszystkie potrzebne do tej techniki czynności. To powinno pomóc. - Odparł z nieukrywanym zadowoleniem Simeon, na widok podejścia swojego ucznia.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Ookami Shiroi 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-07-30, 13:57   

Teraz, gdy już wiedział jak to zrobić, Ookami powtórzył wszystkie czynności, tym razme uważając, żeby zrobić to szybciej. Przyszło mu to niemal instynktownie, po kilku sekundach był gotowy na powtórzenie Jutsu.
- Shunshin...
_________________
Każdy ma ciemność w sercu. Należy ją zaakceptować, bo nigdy nie zdołasz jej zniszczyć, ale nie możesz też jej się poddać.

Karta Postaci
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-30, 15:00   

100% - pojawiłeś się tuż za Simeonem.

No ok. Perfekcyjnie. Pamiętaj, aby rozsądnie używać tej techniki. Chcesz jeszcze czegoś się nauczyć? Może Tokken? Jest to wbiegnięcie w przeciwnika bądź przeszkodę z impetem, przy użyciu swoich barków, lub przy mocniejszym pochyleniu pleców. - powiedział Simeon.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Ookami Shiroi 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-07-30, 17:33   

- Senpai, jeśli mogę, to wolę najpierw nauczyć się sposobu na ucieczkę z GenJutsu - oznajmił Ookami, mając nadzieję, że Sim się zgodzi.
_________________
Każdy ma ciemność w sercu. Należy ją zaakceptować, bo nigdy nie zdołasz jej zniszczyć, ale nie możesz też jej się poddać.

Karta Postaci
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-30, 18:50   

Heh, spokojnie. Rób, jak tylko uważasz. Zamknę cię więc w najprostsze genjutsu. Patrz. Te drzwi znikną, użyję do tego kokohi no jutsu. Spróbuj teraz krzyknąć Kai i rozproszyć moje jutsu za pomocą swojej własnej chakry. Wbrew pozorom, chakra nawet tak młodej osoby jak ty, czy ja, niesie za sobą ogromne możliwości. No więc, do dzieła! - powiedział Simeon, po czym złożył pieczęć, a drzwi zniknęły z twoich oczu. Na ich miejscu pojawiła się ściana.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Ookami Shiroi 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-07-30, 21:17   

Ookami nie tracił dużo czasu na rozmyślania i przystąpił do pracy. Zebrał w sobie tyle chakry ile tylko mógł w dość krótkim czasie, a nie była to mała garstka. Nie, po tych wszystkich Jutsu jakich się nauczył, przyzywanie większej wartości energii swojego ciała nie stanowiło już takiego problemu. Zawierając się w sobie, składając ręce w pieczęć Tora (Tygrys), skupiając wszystkie siły, Ookami wypuścił całą tą zebraną chakrę w jednym silnym impulsie, krzycząc:
- Kai!
_________________
Każdy ma ciemność w sercu. Należy ją zaakceptować, bo nigdy nie zdołasz jej zniszczyć, ale nie możesz też jej się poddać.

Karta Postaci
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-31, 20:57   

21% Genjutsu nie ustępowało, lecz wydawało Ci się, że zaczyna powoli robić się mniej wyraźne.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Ookami Shiroi 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-08-01, 00:15   

- Kuso! Ciężko z tym Genjutsu! Ale nie poddam się! - Ookami wziął się w garść i postanowił podejść do tego problemu z innej strony. Najpierw przypomniał sobie, co wie na temat Genjustu. Na szczęście miał przy sobie zwój, który mówił co nieco o Genjutsu. Chłopak zawsze był zainteresowany w tym dziale nauk shinobi, ale raczej preferuje Ninjutsu, jednak wciąż musi wiedzieć jak się bronić przed atakami na swój umysł.
"Genjutsu, Sztuka Iluzji. Techniki Genjutsu wywołują złudzenia wybrane przez wykonującego technikę iluzji, która wywiera różne wpływy na ofiarę. Są trzy rodzaje Genjutsu: wywierające wpływ na otoczenie, wpływające na umysł oraz wpływające na percepcję. Pierwszy typ zmienia jakąś część środowiska, np. ukryte przejście lub inną skrytkę. Drugi typ sprawia, że przeciwnik jest zamknięty w iluzji, której nie widać na zewnątrz. Iluzja ta może być zarówno przyjemna jak i koszmarna. Trzeci i ostatni typ jest najtrudniejszym od pozostałych. Techniki tego działu sprawiają, że ofiara naprawdę jest przekonana, że to co się dzieje w iluzji dzieje się naprawdę. Techniki te wymagają ogromną ilość chakry oraz koncentracji..." - tutaj Ookami przerwał czytanie. Uzyskał kilka cennych informacji, które mogą mu się zarówno teraz jak i później.
"Jak to Jutsu się nazywało, które użył senpai? Chyba Kokun... nie... Kohen... też nie tak... zaraz, to było Kokohi no Jutsu! I sprawił, że drzwi zniknęły, a to znaczy, że jest to pierwszy typ Genjutsu!" - wydedukował młody Student. - "Najprostszym sposobem uwolnienia się z tego typu iluzji jest właśnie wypuszczenie dużej ilości własnej chakry w jednym, stałym impulsie. Tak właśnie zrobiłem...!" - nagłe olśnienie uderzyło chłopaka, tak że niemal poczuł się jak idiota. - "Nie wypuściłem mojej chakry w jednym silnym impulsie. W pewnym momencie poczułem jak energia uderza najpierw we mnie i to mnie trochę zdekoncentrowało. Teraz będzie inaczej!" - pomyślał zdeterminowany.
Tak jak za pierwszym razem Ookami głęboko się skoncentrował, aż w końcu zebrał mniej więcej 3/4 swojej chakry, gotowej do użycia. Starając się zachować spokój oraz kontrolę brunet wziął kilka głębokich wdechów i raz jeszcze złożył dłonie w pieczęć Tygrysa krzycząc głośno:
- KAI! - i uwalniając przy tym nagromadzoną chakrę.
_________________
Każdy ma ciemność w sercu. Należy ją zaakceptować, bo nigdy nie zdołasz jej zniszczyć, ale nie możesz też jej się poddać.

Karta Postaci
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-01, 10:55   

100% - iluzja odparowana

A więc czego chciałbyś teraz się nauczyć, hm? Nie będę nic proponował. Masz spis jutsu, co cię interesuje, tego cię nauczymy. Nie musisz nawet mnie pytać o zdanie. Po prostu powiedz czego się uczysz i zacznij już trenować, a ja będę ci pomagał w miarę możliwości.
- powiedział spokojnie Sim, po czym rozciągnął się trochę.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Ookami Shiroi 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-08-01, 12:22   

- Hai senpai! - Ookami przejrzał spis Jutsu, których mógł się jeszcze nauczyć. Jedna pozycja w spisie przykuła jego uwagę. - Nawanuke no Jutsu? To może mi się przydać!
Poprosił swojego senpai, aby ten przywiązał go do krzesła. Teraz mocno skrępowany linami Ookami nie mógł drgnąć. Wiedział też, że nie rozerwie tych więzów, ani nie jest w stanie niepostrzeżenie rozwiązać węzła. Tu musiała istnieć jakaś inna sztuczka.
Najpierw parę razy wierzgnąć sprawdzając siłę lin. Były mocne, nawet bardzo. Po chwili przestał się ruszać i zamknął oczy w skupieniu. Jeżeli siła mięśni nie jest w stanie rozluźnić jego więzów, to może mała sztuczka z chakrą da radę?
Poszukał jej w sobie, tak jak to robił wiele razy wcześniej, zaczął gromadzić energię w całym ciele. Poczuł jak lina napina się, ale nie czuł dyskomfortu z tego powodu. Dzięki temu, że chakra teraz krążyła w wielu komórkach jego ciała, jego skóra i mięśnie wzmocniły się. Lina wciąż się napinała w miarę jak pęczniało jego ciało od wciąż zbierającej się energii. Nadal wiedział, że nie zdoła rozerwać tych więzów samą siłą, nawet wzmocnioną przez chakrę, ale wpadł na inny pomysł. Jeśli zdoła rozszerzyć objętość swego ciała, wtedy nagłe zmniejszenie tejże objętości sprawi, że więzy stanął się luźniejsze, a on będzie mógł się uwolnić bez większych trudności.
Cała sztuka polegała na tym, że kiedy chakra gromadziła się w jego ciele, wtedy nie tylko jego ciało puchło, ale również nerwy wzmacniały się i dzięki temu nie odczuwał bólu od wrzynających się w skórę lin. Miał tylko nadzieję, że zebrana ilość chakry wystarczy na wykonanie tego triku. Jeżeli tak to będzie wolny, jeśli nie... cóż, miał trochę czasu na rozwikłanie tej zagadki.
Gdy Ookami w końcu osiągnął limit w jakim mógł naprężyć się przy pomocy wewnętrznej energii, jednym gestem woli wypuścił całą tą chakrę, aby rozproszyła się w jego ciele. Poczuł jak liny robią się luźniejsze, ale pytanie brzmiało, czy wystarczająco?

//He he, jeszcze tylko ze 2 techniki i myślę, że mogę brać udział w Egzaminie na Genina! xD //
_________________
Każdy ma ciemność w sercu. Należy ją zaakceptować, bo nigdy nie zdołasz jej zniszczyć, ale nie możesz też jej się poddać.

Karta Postaci
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-01, 12:38   

80% - poluźniłeś liny, lecz nadal nie potrafiłeś się uwolnić

Brawo! Jeszcze trochę! Dasz radę! Musisz troszkę mniej się ruszać, bo wtedy liny się stają bardziej ciasne... - powiedział Sim

//Myślę, że z twoimi postami, to problemów na egzaminie na genina mieć nie będziesz ^^//
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Ookami Shiroi 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Ostrowiec Św.
Wysłany: 2010-08-01, 13:08   

W milczeniu Ookami przyjął radę od swojego senpai. Tak jak powiedział Sim, chłopak przestał się już wiercić i zaczął myśleć nad inną strategią. Skoro ruszanie się całym ciałem sprawia, że liny robią się ciaśniejsze, to może powinien poruszać tylko jedną częścią ciała, żeby się uwolnić?
Raz jeszcze powtórzył całą poprzednią procedurę, ale tym razem, gdy poczuł, że liny się rozluźniły, zamiast wiercić się nieumiejętnie, najpierw poruszał nieco rękami i spróbował je uwolnić. Kiedy spróbował uwolnić ręce, jednocześnie przygotował się na uwolnienie nóg. Jeżeli ręce będą już wolne, wtedy uwolnienie pozostałych członków będzie już proste. Ostrożnie próbował różne kombinacje ruchów, zawsze uważając, żeby nie zacieśnić już poluzowanej liny.
Miał nadzieję, że tym razem zdoła się uwolnić.

//Jeśli dobrze kojarzę to do Egzaminu na Genina potrzebny jest chyba Admin, czy może ty mógłbyś go przeprowadzić jako MG?//
_________________
Każdy ma ciemność w sercu. Należy ją zaakceptować, bo nigdy nie zdołasz jej zniszczyć, ale nie możesz też jej się poddać.

Karta Postaci
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |