• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin na Chunnina #5(Ekipa #2)
Autor Wiadomość
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-27, 21:35   

Sekami spokojnie wiedząc w ławce czekał na zakończenie egzaminu. Jednak kiedy przeglądał jeszcze raz pytania zauważył że jednego z nich nie ma. Zaraz zaczął ściągać dzięki motylom od jednego z kujonów. Reszta motyli stała na straży i ostrzegała Nuriego o niebezpieczeństwach. On zaś kopiował swoje dane do głowy za pomocą wizji, którą dzielił z motylem. Następnie przepisał wszystkie odpowiedzi jakie mu pozostały po czym ostrożnie zaczął przeglądać egzamin jeszcze raz. Nie chciał aby i tym razem coś nie wypaliło i aby znów się nie pomylił z odpowiedziami. Po uzupełnieniu luk usiadł wygodnie w krześle i myślał nad pozostałymi pytaniami chcąc znaleźć w nich jakieś błędy oraz poprawić je na poprawne.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-07-29, 18:00   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-29, 18:00   

Yoshi, Dan macie czas do 19:00 dnia 29 lipca 2010r.!

-Zdaliście... Macie się zjawić natychmiastowo przed lasem śmierci!- Powiedział egzaminator, po czym zniknął w kłębie dymu.
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-29, 18:25   

Przejrzałem jeszcze raz kartę. Miałem już osiem pytań. Możliwe, że były źle, ale musiałem wierzyć w swoje umiejętności i nikłą wiedzę na temat tego egzaminu. Musiałem zdobyć ostatnie, najważniejsze pytanie. Bez niego ani rusz i nie zdam. A tego na pewno nie chciałem. Dobra, czas wziąć się do roboty. Nerwowo przygryzałem walki i poprawiłem włosy. Aktywowałem swojego Sharingana i skupiłem się na geninie przede mną. Teraz miałem okazję, ponieważ tamten zawzięcie pisał. Skupiłem się i zacząłem kopiować jego ruchy. Starannie zamieszczałem swoje odpowiedzi i poprawiałem to, co według tamtego, pewnie posiadającego większą wiedzę ucznia, miałem źle. Po kilku minutach, wyłączyłem swoje Kopiujące Oczy i spojrzałem na kartę. Byłem zdenerwowany, jak ktoś kto nie wie, czy ma wszystkie odpowiedzi dobrze i mocno się stresuje. Zresztą tak było. Przejrzałem po kolei każde pytanie poprawiając tylko błędy ortograficzne i stylistyczne, bojąc się zmienić coś w odpowiedzi, gdyż mogłem tylko pogorszyć sytuację. Pot pociekł mi po policzku. Szybkim ruchem wytarłem kroplę i odłożyłem długopis obok egzaminu. Niech się dzieje co chce, pewnie i tak mi się uda. Wierze w to, a to pomaga. Oparłem się wygodniej o krzesło stukając lekko palcem o blat. Lekki uśmiech pojawił się na mojej twarzy. Zdam dalej i wygram egzamin!
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-29, 20:31   

Dan, przykro mi, ale odpadasz... Zaciąłeś się kartką i poszedłeś do szpitala.

-Zdaliście, macie wszyscy natychmiastowo zjawić się przed lasem śmierci!- Powiedział egzaminator, po czym zniknął w kłębie dymu.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |