• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dom Yoshi & Neytiri
Autor Wiadomość
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-20, 18:57   Dom Yoshi & Neytiri

Stanąłem wraz z moją współlokatorką przed nowym domem... Domek z zewnątrz pomalowany był jasno-niebieską farbą, dach był koloru czerwonego, okna długie i smukłe. Gdy przekroczyłem próg... ALE CHATA ! - pomyślałem... Moim oczom ukazało się piękne wnętrze małego domku. Było wszystko czego potrzeba salon ( z telewizorem 72 cale xD ), łazienka ( ze złotym klopem ), kuchnia (z 4 metrową lodówką ) i 2 sypialnie.
Zaniosłem swoje rzeczy do jednej z sypialni pomalowanej kolorem żółtym i zacząłem się rozpakowywać...[/i]
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Wysłany: 2010-07-20, 19:08   

 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-20, 19:08   

Gdy stanęłam z moim współlokatorem przed Naszym nowym domkiem zamurowało mnie... Dom był przepiękny, pomalowany jasno-niebieską farbą, a dach czerwoną.
Weszliśmy do środka. W domku mieścił się salon, kuchnia, łazienka i 2 sypialnie.
- Idę się rozpakować - powiedziałam do Yoshiego po czym skierowałam się w stronę sypialni. Mój pokój pomalowany był różową farbą. Znajdowało się tam łóżko, komoda, szafa i lusterko.
- Chyba kupię sobie obraz - pomyślałam po czym zaczęłam się rozpakowywać.
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-20, 19:16   

Właśnie skończyłem rozpakowywać się w moim pokoiku, gdy nagle zachciało mi się... Więc czym prędzej wybiegłem na korytarz gdzie zacząłem panicznie szukać toalety, przez przypadek wpadłem do pokoju Neytiri, która właśnie wyjmowała swoje ubrania z walizek Miała ich aż za dużo ^^, spojrzała na mnie a ja krzyknąłem :
Gdzie tu jest łazienka ?!- zapytałem.
Neytiri popatrzała na mnie dziwnie, po czym zaprowadziła mnie do klopa...
Nawet nie wiecie jak mi ulżyło xD
Wróciłem do pokoju Neytiri i jej podziękowałem ^.^
_________________

 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-20, 19:27   

Po pokazaniu Yoshiemu gdzie jest toaleta postanowiłam pójść na zakupy żeby nasza 4 metrowa lodówka nie stała pusta. Weszłam do pokoju Yoshiego i powiedziałam:
- Idę na zakupy. Co chcesz na kolację? I od razu powiedz co chcesz na śniadanie... Nie czekaj śniadanie sam sobie zrobisz :P - zapytałam współlokatora. W oczekiwaniu na odpowiedź, oparłam się o framugę drzwi.
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-20, 19:33   

Wstałem z łóżka i po chwili namysłu odpowiedziałem przyjaciółce :
-Hm... To ja poproszę jajka na bekonie - powiedziałem po czym odprowadziłem ją do drzwi wyjściowych.
Gdy odeszła na wystarczająco daleko szybko wróciłem do domu i wszedłem do pokoju mojej współlokatorki i zacząłem grzebać jej w rzeczach... Znalazłem kilka interesujących przedmiotów, o których wole nie pisać :P . Wszystko szybko ułożyłem i pobiegłem do salonu oglądać programy muzyczne.
_________________

 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-20, 19:45   

W drodze do sklepu zaczęłam myśleć co porabia Yoshi i co ja zjem na kolację. Po namyśle zdecydowałam że zjem kanapki z pasztetem i dodatkowo kupię 2 zupki chińskie... A co porabia Yoshi zaczęło mnie nie obchodzić.
Pogłaskałam swojego pieska i zaczęłam patrzeć na ludzi. Gdy mijałam grupkę turystów, dziwnie się na mnie patrzeli. Pomyślałam że mam dziwną minę, więc uśmiechnęłam się i poszłam dalej.
Kiedy wróciłam z zakupami, Yoshi oglądał telewizję i chyba sie zdrzemnął.
- A czego mogłam się spodziewać po takim leniuchu? pomyślałam z uśmieszkiem na twarzy. :D Ominęłam Yoshiego i poszłam do kuchni gdzie zaczęłam robić sobie i Yoshiemu kolację. 8) Z nadzieją że się wścieknie krzyknęłam:
- Wstawaj Yoshi!!! Zara kolacja! :P
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-20, 19:58   

Zniesmaczony tymi okrzykami przeciągnąłem się na kanapie, po czym ruszyłem w stronę łazienki aby przemyć twarz i umyć ręce przed jedzeniem.
Gdy wszedłem do kuchni moje jajka na bekonie były już gotowe... Popatrzałem z uśmiechem na Neytiri i powiedziałem:
-Dziękuję :)
Po tych słowach zacząłem ze smakiem zajadać się kolacją.
_________________

 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 20:14   

Nagle usłyszeliście dzwonek. Najwyraźniej ktoś przyszedł. Czekałem przed drzwiami. Stałem i mokłem, ponieważ zaczął padać bardzo mocy deszcz...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Neytiri Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączyła: 19 Lip 2010
Posty: 49
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-20, 20:15   

Wzięłam moje kanapki i usiadłam do stołu. Byłam strasznie głodna i cały czas gapiłam się na moje kanapki.
- Proszę i smacznego :) - odpowiedziałam i odwzajemniłam uśmiech Yoshiemu po czym zaczęłam zajadać się moimi kanapkami.
Po kolacji umyłam brudne naczynia płynem "Ludwik". Gdy skończyłam swoją robotę poszłam do salonu i usiadłam na kanapie po czym włączyłam telewizor na kanał MTV, a mój piesek usiadł obok mnie na kanapie zajmując miejsce Yoshiemu. <lol> - Dawno nie bawiłam się z moim psem - pomyślałam i zaczęłam głaskać Sa'Helu pod klapniętym uchem. Tam najbardziej lubił jak się go głaskało. Gdy skończyłam oglądać MTV, wzięłam ulubioną piłkę Sa'Helu i zaczęłam nią rzucać po domu. Po naszej wspólnej zabawie była już godzina 21, więc poszłam pod prysznic. Wychodząc z prysznica poślizgnęłam się na macie i upadałam na pupie. Po kąpieli poszłam do Yoshiego:
-Hej! Może oglądniemy razem horror? Możesz wybrać jaki :P - zapytałam z zawadiackim uśmieszkiem. ;O
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 20:21   

Sekami nadal stał pod drzwiami moknąc i marznąć...Zadzwonił jeszcze raz.
Być może niedosłyszał...
Myślał sobie w nadziei że ktoś mu wreszcie pomoże.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-20, 20:25   

Zobaczyłem, że moja koleżanka zaczęła bawić się z pieskiem, więc ja skorzystałem z okazji i wziąłem gorący prysznic. Po wyjściu byłem ubrany w bokserki. Usłyszałem dzwonek i ostrożnie, wręcz bezszelestnie wyjrzałem z za okna. Ujrzałem tam mojego przyjaciel Sekami'ego, niestety nie chciałem dziś odwiedzin, więc otworzyłem drzwi i powiedziałem, że dziś nie możemy nikogo przyjmować gdyż pies Neytiri zachorował - skłamałem.
Wróciłem do pokoju, gdzie po chwili weszła także współlokatorka pytająca o horror. Odpowiedziałem z zadziornym uśmiechem:
-Może... Obejrzymy "Wrota do piekieł"
Poszedłem do salonu razem z Neytiri, ustawiłem DvD i zaczęliśmy oglądać film.
_________________

 
 
     
Hikari Hyoushou 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 175
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-20, 20:28   

Hikari wleciał przez okno ( notabene zamknięte więc był cały pocharatany a okno wybite)
Nagle lokatorzy wbiegli do pokoju, aby sprawdzić co się dzieje, Po środku siedział w kuckach
Hikari, przemoknięty i głodny.
- Mogę tu przenocować, jestem bezdomny :( ..... - powiedział Hikari drżąc z zimna...
_________________
Nie tylko siła się liczy ... http://www.naruto-uzumaki...uuga_neji-1.jpg
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 20:29   

Sekami nie wiedział już czy ktos jest w domu czy też nie chcą mu otworzyć. Postanowił jednak jeszcze raz zaryzykować i nacisnął biało przycisk który widniał tak sobie na ścianie domu. Po wykonaniu tej czynności usłyszał dobrze już mu znany dźwięk "Ding-Donk". Poczekał jeszcze chwilkę.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-20, 20:37   

Wpadłem do pokoju gdzie wylądował Hikari... Zacząłem na niego krzyczeć :
-Co ty se ku*wa wyobrażasz ?! - a potem dodałem - Wiesz ile kosztuje takie okno ?! To już przesada wynoś się ! ! ! A co do okna rozliczymy się później !
Podniosłem Hikariego jedną ręką po czym wyrzuciłem go przez drzwi frontowe. Ujrzałem obok nich Sekamiego który cały czas bawił się Naszym "Ding-Dongiem" Spojrzałem na niego i powiedziałem :
-Przepraszam ale dzisiaj pierwszy dzień jesteśmy w nowym domu i chcemy pobyć sami ^^, może jutro będzie trochę czasu :) - powiedziałem, po czym rzuciłem gromkie spojrzenie na "wybijacza okien".
_________________

 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 20:44   

Sekami bez słowa stał w drzwiach...Cały zmarznięty...Mokry...Zawrócił powoli w stronę furtki...Powoli położył nogą na najbliższym stopniu po czym wolnym krokiem szedł w stronę przejścia na ulicę. Kiedy już tak doszedł odwrócił się tylko i przez ramię spojrzał na Jamariko...Powoli odwrócił głowę po czym spojrzał na Hikariego...Skarcił go wzrokiem po czym oddalał się...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |