• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Misja Toshi'ego
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-22, 12:54   

Znalazłeś ich, jednak gdy straciłeś chwilkę na lądowanie i stworzenie sowy , zbliżyli się niebezpiecznie. Zaraz jednak ich przyhamowałeś , musieli tracić trochę czasu na omijanie i uciekanie od Twoich glinianych przyjaciół. Starali się i Ciebie opóźnić wyrzucając w górę masę broni. Szczyt gabinetu zbliżał się.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-07-22, 13:29   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 13:29   

Kiedy koniki ganiały tamtą dwójkę ja leciałem jak najszybciej się dało do siedziby Hokage. Kiedy leciały na mnie bronie rzucone przez parę, która mnie goni staram się ja omijać i jednocześnie tworzę kolejną sowę, którą powiększam i w razie czego służy mi do uniku. Gdyby mój obecny transportowiec dostanie zeskakuję na drugą sowę.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-22, 13:43   

Twoja sowa zniknęła, jednak byłeś na tyle blisko daszku gabinetu Hokage ,że udało Ci się na nie zeskoczyć, a tuż obok Twej głowy przeleciał rzucony kunai. W gabinecie nikogo nie było ,jednak usłyszałeś szybkie kroki jakiejś osoby.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 13:52   

Kiedy wylądowałem na dachu zrobiłem obrót i zauważyłem lecącego nad moją głową Kunaia. Koniki polne cały czas skaczą za dwójką, która mnie ściga, a ja wchodzę do Gabinetu Hokage i słysząc czyjeś szybko kroki używam Kage Bunshin no Jutsu i tworzę pięć klonów. Ja skaczę do góry i robię obrót tak, że staję na suficie za pomocą dodania chakry do stóp, jeden klon stoi przy biurku obierając się o nie, dwa wyskoczyły przez okno, żeby pomóc konikom walkę z tamtą dwójką, a ostatnia para klonów stanęła po dwóch stronach drzwi.
*Mam dziwne przeczucie, że to Ci dwaj co mnie gonią. Kiedy spuściłem z nich wzrok zapewne wykonali podmianę...* Pomyślałem i wyjąłem z pochwy dwa kunaie cały czas stojąc na suficie pomieszczenia i czekając aż ta pędząca w naszą stronę osoba bądź osoby wejdą do gabinetu.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-22, 13:56   

Wszystko przygotowałeś i czekałeś jedynie na przybysza, który się nie zjawił...Kroki zbliżyły się i zaraz oddaliły, ktoś pobiegł korytarzem, chyba wcale nie miał zamiaru tutaj wchodzić. Było spokojnie, zbyt spokojnie, zacząłeś się gorączkować i myśleć nad rozwiązaniem.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 14:17   

Nie mogąc się na nikogo doczekać coś mi tu zaczęło nie grać. Przez chwilę nawet myślałem, że jest to dobre Genjutsu, lecz byłem prawie pewien, że to nie to. Po prostu dzieje się tutaj coś dziwnego, lecz co mi szkodzi. Wykonałem Kai z nadzieją, że zauważę jakąś różnicę.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-22, 22:43   

Kai nic nie pomogło, a Ty dalej czaiłeś się z zasadzką. Czas leciał, a Twoje klony nagle zniknęły Nie wiedziałeś co się dzieje, obraz przed Twoimi oczyma zaczął czernieć, a Ty poczułeś ostry ból głowy. Otworzyłeś oczy. Leżałeś na podłodze swojego pokoju, zawinięty w kołdrę musiałeś uderzyć głową o podłogę...cieszyłeś się to był sen.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 22:50   

Czaiłem się w biurze Hokage, aż nagle obraz zaczął czernieć, a moje klony zostały zniszczone. Po chwili obudziłem się w swoim pokoju leżąc na podłodze cały spocony ciężko dysząc.
-Ehh... to tylko sen...- Powiedziałem sam do siebie i wstałem.
-Chyba jednak zrezygnuję dzisiaj z misji...- Dodałem po chwili i usiadłem na łóżku. Użyłem paręnaście razy Kai, aby się upewnić, że to nie jakieś głupie Genjutsu.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-22, 22:52   

Usłyszałeś pukanie do drzwi, z początku ciche ,nieśmiałe przerodziło się wręcz w natarczywe.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 22:57   

Usłyszawszy pukanie do drzwi od razu energicznie spojrzałem na nie.
*To pewno tamta kolesiówka ze snu... Może to kolejny sen?* Zapytałem sam siebie w myślach i uszczypnąłem się w polik. Jeżeli to nic nie zdziała tworzą klony, który podchodzi do drzwi, po czym uaktywniam Byakugana i patrzę kto to. Jezeli nikt ze snu to klon otwiera, a jeżeli ktoś z koszmaru wysyłam na klona jak najwięcej koników polnych i otwiera drzwi witając się, lecz nie wybuchając (Jeszcze).
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-22, 23:05   

Po uaktywnieniu doujutsu zobaczyłeś młodego gennina ,które niecierpliwie stał przed drzwiami.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 23:08   

Tak czy siak siedziałem na kanapie przypatrując się temu co się dzieje, a klon otwiera drzwi.
-O co chodzi?- Pyta mój duplikat dzieciaka.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-23, 20:49   

Chłopak zawahał si widząc Ciebie, ale po chwili odzyskał odwagę i się cicho odezwał.
-Mam list od Hokage do pana, miałem natychmiast doręczyć i powiedzieć ,że jest to bardzo pilne-wręczył Ci list i uciekł w popłochu.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-23, 21:38   

Widząc chłopaka mój klon stał wpatrując się w niego i czekając aż powie to co ma do powiedzenia. Kiedy to zrobił i wręczył mi list klon go wziął i rzucił mi, po czym pożegnał się z chłopakiem, zamknął drzwi i zamienił się w kłęb dymu.
-Jak zawsze... Człowiek woli zrezygnować z misji to dostaję ją przymusem...- Powiedziałem niezbyt zachwycony listem, lecz skoro to ważny list od Hokage to od razu go otworzyłem.
_________________
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-24, 11:40   

Odłamałeś pieczęć z czerwonego wosku i wyjąłeś złożoną kartkę. Szybko przeskakiwałeś oczyma z wyrazu na wyraz.
Pośpiesz się i przybądź do mnie. Mam dla Ciebie ważną misję niecierpiącej zwłoki.
Hokage
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |