• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Misje
Autor Wiadomość
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-15, 17:40   Misje

Ostatnimi czasy miałem do czynienia z nie miłą misją...To znaczy misja była fajna ale...No dobra...Chodzi o to, że jeżeli wybieramy się na misję grupową to, mogło by być tak że gracz który nie odpisuje 2 dni odpada...U mnie Firippu wyznaczył kolejkę dlatego nie mogłem odpisać ponieważ on nie odpisał...Była na jej czarnym końcu -.-...No mogło by być to że...
-Prowadzący ustala kolejność...Nie członek który uczestniczy w misji...Bo potem nie wiadomo cz będzie wchodził
-I na misji grupowej jeżeli jeden z towarzyszy nie odpisuje dłużej niż 2 dni...Musiał by zostać usunięty z misji...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Wysłany: 2010-07-15, 19:20   

 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-15, 19:20   

Jestem za
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 08:45   

1.
Wpadłem na nowy pomysł na nowe forum :P ...Otóż to...Kiedy tak sobie przeglądałem KG innych graczy...Patrzę na ich staty...o.O niektórzy to są koksy...Potem na ich jutsu...No i myślę sobie "Hmm łatwo znaleźć ich słabe punkty"
No i mogło by być tak że KP były by "schowane" i widoczne tylko dla tam MG i wyżej...no i dla jej użytkownika...Nie wiem szczerze czy tak się w ogóle da ale np...Jak ktoś tworzy technikę to musi napisać również (minusy)- tej techniki...No i właśnie o to mi chodzi...
PS...Za błędy i niezrozumiałe teksty przepraszam ale śpieszę się gdyż w każdej chwili mogę zapomnieć o co mi chodziło z tym pomysłem...Tak już miałem z 2 :(


Edit:

2.
Mój drugi pomysł jest następujący:
Wiadomo nowe forum to uciecha jak nigdy...Jednak wiąże się z tym wiele problemów...Wiadomo najgorzej mają się ci którzy nad nim pracują...Mają ręce pełne roboty...No ale cóż ktoś musi pracować aby ktoś mógł się cieszyć...Sam chciałbym bardzo pomóc...No ale takie życie...(Apropo jeżeli mam coś pomóc to bardzo się będę cieszył)...Niektórzy...Lub nawet wszyscy będą zmieniać swoje KP...No i ja wychodzę o propozycję aby móc zmienić KG, specjalizację i jeszcze inne rzeczy bez tracenia tych jutsu których się nauczyliśmy i bez utraty rangi...Po prostu wszystko było by po staremu tylko można by zmienić KG, specjalizację, klan, wygląd, charakter i jeszcze wiele innych takich pierdołków...No i na tym właśnie polega mój pomysł...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-20, 09:04   

Było to już gdzieś poruszane.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-20, 09:23   

Tak?To nie wiem...Jeżeli na prawdę to przepraszam...Ale co o tym sądzicie?
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-20, 10:23   

Sekami, ten twój pierwszy pomysł, żeby KP były schowane to moim zdaniem niepotrzebne dodatkowe zajęcie ponieważ każdy Shinobi może dowiedzieć się czegoś o innym bez większego problemu, wystarczy, ze nauczy się techniki Karuto no Tayori i masz wszystkie informacje na temat osoby o której chcesz coś wiedzieć, więc moim zdaniem to jest jedynie strata czasu dla Administracji.

Co do drugiego pomysłu to ten z pomaganiem to się nie wtrącam i pozostawię tą decyzję Mizunowi, choć jestem pewien, że się nie zgodzi. On przyjmuję jedynie pomoc Supportu i MG, lecz ostatnio ich coś nie ma i możliwe, że skorzysta z waszej pomocy, lecz przechodząc do drugiej części twojego pomysłu..

Cytat:
Niektórzy...Lub nawet wszyscy będą zmieniać swoje KP...No i ja wychodzę o propozycję aby móc zmienić KG, specjalizację i jeszcze inne rzeczy bez tracenia tych jutsu których się nauczyliśmy i bez utraty rangi...Po prostu wszystko było by po staremu tylko można by zmienić KG, specjalizację, klan, wygląd, charakter i jeszcze wiele innych takich pierdołków...No i na tym właśnie polega mój pomysł...


Tutaj już było mówione, że bez problemu będziesz mógł zmienić klan, specjalizację itp. bez straty rangi, lecz oczywiście jeżeli zmienisz klan to jutsu klanowe też zostaną usunięte, lecz jak już wiedzie na nowym forum będą dodane "Punkty Rozwoju", które otrzymacie na początek do rozdania w techniki bez przymusu ich nauki. Skoro już wszystko uzgodnione to ja lecę i zapraszam do oceniania mojego pomysłu oraz zapraszam wszystkich Geninów na egzamin na Chunina.
_________________
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-20, 13:00   

Po pierwsze Sekami proszę Cię, nie stawiaj tyle razy "...". Rozumiem, że to wygląda fajnie, ale używanie wielokropka ponad 20 razy w jednym poście to lekka przesada.

Co do pomysłu z tym eliminowaniem z misji to jestem za, ponieważ jeśli ktoś nie odpisuje to powinna być jego strata, nie całej drużyny. Bardziej bym się skłaniał co do tego drugiego podpunktu, w którym pisze, że jeśli ktoś nie odpowie przez 2 dni wylatuje z misji.

Pomysł z ukrywaniem KP jest bez sensu, ponieważ wtedy znacznie łatwiej można by oszukiwać dodając sobie staty, lub nawet techniki. Jeśli chcesz zaskoczyć przeciwnika to rusz głową. xD Swoją drogą jeżeli użytkownik ma klan i specjalizację, to posiada unikalne jutsu, dzięki czemu o efekt zaskoczenia jest zdecydowanie łatwiej.

Tego ostatniego pomysłu nie będę komentować, ponieważ uważam, iż jest to niepotrzebne...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-24, 19:08   

Hejka :) Mam kolejny pomysł. I według mnie jest on dobry. Dobrze nie ja tutaj dowodzę tylko wy. Proszę o skomentowanie go.
Wpadłem na pomysł, który dotyczy tych technik jakie są nazywane lub opisywane jako "Ekstra". Chodzi mi o takie techniki jak Kirin i FRS. Dało by się wymieniać ich znacznie więcej jednak ja zostanę przy tych. Chodzi mi o to że denerwuje mnie np. coś takiego. Że ktoś ma taki i taki lvl i może uczyć się wszystkich jutsu. Wiem że niektóre techniki tak mają że są wymogi. I to mi się zresztą podoba. Ale mogło by być coś takiego że np. techniki 4th Hokage. Na pomyślcie sami. Wszyscy wiemy że jest ona fascynująca. No ale gdy mają ją wszyscy na forum to ona nie jest już taka "Ekstra". No i dlatego moglibyśmy zrobić jakieś wymogi. Np. Takie jak to.

Kod:

Minimalna ranga: (to jest zbędne)
Zgoda administratora:
Specjalne zasługi:
Duże pokłady chakry:
Itp.

No wiecie o co mi chodzi. Tak jak już wiecie to tak to oceniajcie. Simeon przestałem pisać "..." Dzięki tobie zauważyłem że z tym przeholowałem :P .
PS.Sory za mało zrozumiałe wytłumaczenia ale mam nadzieję że skumaliście o co mi chodzi.
Pozdrawiam Sekami
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-24, 19:59   

Będzie określona ilość zwojów technik "ekstra"...
_________________
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-24, 20:06   

Na End of Days KP mogli przeglądać jedynie Ci, których to było KP i Ci, którzy KP założyli. Tak, u nas MG (Zazwyczaj Faust, tutaj jakby Support - tam Namiestnik) zakładał tematy z KP i sam wszystko zmieniał, wraz z innymi MG i Supportem.
_________________



 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-24, 20:12   

Sjan czyli tak czy nie? Bo nie kapuję :D
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |