• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Yoshi'ego
Autor Wiadomość
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-20, 23:55   

Przeprowadziłem po raz kolejny standardową rozgrzewkę, która szła mi co raz lepiej i zacząłem trenować Dekata Ki , podszedłem do jednej ze ścian i zacząłem gromadzić jak największą ilość chakry, po czym ją przekształciłem i wysłałem do moich stóp. Nabrałem szybkości i zacząłem biec po niej, przygotowałem jeden z moich kunai aby zaznaczyć dokąd dobiegłem... Czułem że w tej chwili cała moja energia przepływa moich stopach, byłem skupiony tylko na tym - nic innego nie istniało.
Ściana była bardzo gładka więc buty tu nie pomogą tylko skupienie mi tutaj pomoże !
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-07-21, 00:03   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-21, 00:03   

24%
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-21, 13:12   

Skoncentrowałem się na jednym, jedynym celu - zgromadzeniu i kontrolowaniu maksymalnej ilości chakry w moich stopach, a przynajmniej na tyle dużo, aby móc wbiec po ścianie i dosięgnąć sufitu. Zacząłem gromadzić moją energię od razu w docelowym miejscu, oddaliłem się na około 6 metrów i przygotowałem kunai. ...Dekata Ki ... Zacząłem biec, skoczyłem i teraz po ścianie... Zamknąłem oczy, i tylko czułem chakre w moich stopach, którą z całych sił próbowałem kontrolować jej przebieg.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-21, 14:11   

47%
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-21, 14:19   

Jeszcze raz spojrzałem badawczo na ścianę i pomyślałem :
-Nie mogę użyć za dużo chakry, gdyż wtedy siła mnie od niej odepchnie, jednak gdy użyje jej za mało to nie przyczepie się do ściany... Musze jak najlepiej kontrolować swoją energie !
Skoncentrowałem się na tym treningu i zgromadziłem w sobie, a raczej w swoich stopach ilość chakry, która według mnie powinna wystarczyć do wykonania tego zadania. Odszedłem trochę, nie tracąc koncentracji, rzuciłem się na ścianę z gotowym kunaiem... Moje stopy przepełniła moc, i zacząłem biec po ścianie, cały czas usiłując kontrolować swoją chakre...
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-21, 20:19   

65%
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-21, 21:54   

Tym razem skumulowałem w swoich stopach maksymalną ilość energii, zwanej chakrą... Poczułem dreszczyk przepływającej mocy z całego ciała do jednego ustalonego punktu - stóp. Czułem jak moc w moich nogach, aż rwie się do biegu... Zacząłem biec z nieludzką szybkością aż w końcu dotarłem do ściany gdzie zacząłem Dekata Ki ... Spojrzałem na swoje buty, które emitowały czystą nieskalaną energią.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-21, 21:58   

(niepełne 4 linijki)
0,000001%
_________________

 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-21, 22:16   

Tym razem skumulowałem w swoich stopach maksymalną ilość energii, zwanej chakrą... Poczułem dreszczyk przepływającej mocy z całego ciała do jednego ustalonego punktu - stóp. Czułem jak moc w moich nogach, aż rwie się do biegu po niezwykle gładkiej ścianie, co bardzo utrudniało tą techinike... Zacząłem biec z nieludzką szybkością aż w końcu dotarłem do ściany gdzie zacząłem Dekata Ki ... Spojrzałem na swoje buty, które emitowały czystą nieskalaną energią, kunai ostatnio zarysował w ścianę w około połowie drogi, wiedziałem że tym razem będzie lepiej.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-21, 22:23   

90%
_________________

 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-21, 22:30   

Robię to już ostatni raz ! - krzyknąłem sam do siebie w myślach po czym skupiłem w sobie bezgraniczną ilość chakry, którą po chwili wysłałem do stóp gdzie była ona przeznaczona do wykonania techniki zwanej Dekata Ki. Wyjąłem kunai, nie tracąc ani na chwilę kontroli nad chakrą. Wziąłem rozbieg, skoczyłem i zacząłem biec pionowo bo dużej kilko metrowej ścianie sali treningowej. Poza mną a opanowaniem tej techniki nie istniało nic, kompletnie nic...
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-21, 22:33   

100%
_________________

 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-22, 12:29   

Rozejrzałem się po ogromnej sali w poszukiwaniu jakiegoś shinobi z mieczem. Napotkałem pewną dziewczynę z 3 mieczami, 2 jednoręcznymi i 1 dwuręcznym. Podszedłem do niej i się przywitałem :
- Cześć ! Nazywam się Yoshi Uchiha i zauważyłem że masz miecze, więc musisz być specjalistką w tej dziedzinie - spojrzałem jej w oczy, a zaraz po tym spytałem - Czy mogłabyś mi pożyczyć 1, lub 2 jednoręczne na czas trwania egzaminu na Chunnina ?
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 12:31   

-Tak, specjalizuję się w nich.- Odpowiedziała Ci, a kiedy zapytałeś o pożyczenie miecza lekko się zdziwiła.
-A co, nie powiesz mi, że ty uczestniczysz w egzaminie...- Powiedziała lekko chichocząc.
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-22, 12:34   

- To, że w n im uczestniczę nie oznacza, że muszę go wygrać, chcę się przekonąc jak tam jest i z kim będę musiał stawić czoła - spojrzałem na nią drugi raz lecz tym razem z lekką złością z powodu tego chichotu - Więc pożyczysz mi je ?
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |