• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Yoshi'ego
Autor Wiadomość
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-15, 15:10   Trening Yoshi'ego

Wszedłem do jednej z przepełnionych sal i znalazłem sobie malutki kącik gdzie mogłem poćwiczyć... Zacząłem się zastanawiać co potrenować na początku.
Rozgrzewka do podstawa-pomyślałem. I od razu począłem biegać... Zaszło mi tak chyba z 20 okrążeń... Pomyślałem, że warto także poćwiczyć styl walki związany z moim Sharingan.
-Sharingan-powiedziałem i wtedy poczułem jak coś się zmienia, to uczucie było przyjemne i dostarczało mi pewności siebie...
Zacząłem wykonywać różne uderzenia i kopnięcia przechodząc w co raz to bardziej zaawansowane kombinacje... [i]Dosyć ! Czas się wziąć za porządne jutsu.
Pomyślałem o Saiminjutsu i spróbowałem je wykonać. Genjutsu oparte na Sharniganie polegające na przechytrzeniu przeciwnika nie powinno być aż tak trudne jak się wydaje...
Skupiłem się na moim przeciwniku i zmieszałem swoją chakre w impuls energetyczny, poza mną a celem ni istniało nic, tak jakby od tego zależało całe moje życie...


Saiminjutsu

Technika polega na wyprowadzeniu przeciwnika z równowagi Następnie sugerujemy mu jakąś technikę, lecz po chwili wykonujemy ją wcześniej i pokonujemy przeciwnika.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-07-15, 21:06   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-15, 21:06   

+1 wytrzymałość
+1 styl walki
5% techniki. Po chwili ćwiczeń zorientowałeś się ,że trening z pewnością byłby efektywniejszy z drugą osobą.
_________________

 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-16, 08:55   

Rozglądałem się po sali, gdy zobaczyłem jakiegoś mężczyznę w bardzo dobrze wykonanej zbroi ninja. Podszedłem do ów kolesia i zapytałem:
-Cześć, masz może trochę czasu aby poćwiczyć ze mną pewne jutsu ?
Popatrzał na mnie i odpowiedział :
-Służę pomocą-powiedział z uśmieszkiem...
Jak poprzednio zmieszałem swoją chakre w mały impuls, który następnie wyśle w kierunku mojego przeciwnika. Skoncentrowałem się jak najlepiej umiałem i wypościłem z siebie chakre, mając nadzieje że tym razem będzie lepiej...
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-16, 22:56   

20%
_________________

 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-17, 16:50   

Zdeterminowany skupiłem się, tak jakby poza mną a przeciwnikiem nie istniało nic...
Sharingan !
Po tych słowach spojrzałem w oczy mojego rywala, widać w nich było wielką siłą oraz radość... Chciałem opanować tą technikę jak najszybciej. Przygotowałem swoją chakre, czułem jak się buzuję, uformowałem ją i skupiłem w swoich oczach.
Saiminjutsu
Wykonałem jutsu z nadzieją na powodzenie.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-17, 19:17   

37%
_________________

 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-18, 23:09   

Yoshi podszedł do jednego z geninów. Był już wkurzony. Aktywował Sharingana. Wyciągnął ze skrzyni katanę. Chciał poćwiczyć w walce na miecze. W końcu to jego specjalizacja.
podszedł do manekina. stał przy nim sam, więc będzie miał spokój. Zamachnął się i rozpoczął serię cięć. Z góry z boku z dołu z krzywego łokcia. Inaczej, ze wszystkich możliwych kombinacji. Wyraz twarzy był niezmieniony. Szybko dodał do tego pchnięcia. W brzuch, głowę, nogi, ręce. We wszystkie ważne części ciała. Dodawał piruety, uskoki i inne tego typu rzeczy, które w walce na miecze były stosowane. Na koniec odciął głowę manekinowi.
Stanął i kopnął ją w kąt.
Podszedł do genina i skupił chakrę w oku. Starał się zamienić ją w impuls chakry, który dostanie się tamtemu do mózgu. Oko lekko zaświeciło. Gdy był gotowy wysłał impuls krzycząc.
-Saiminjutsu!
Miał nadzieję, że się udało. Wysłał mu propozycję Tokkena. Teraz szykował się do uniku...
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-18, 23:12   

50%
_________________

 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-19, 10:38   

// Możesz od razu prowadzić mi trening miecza ?//
Chwycił katanę i znów zaczął wykonywać pojedyncze cięcia, pchnięcia i bloki z wykorzystaniem miecza. Po pewnym czasie ataki przemieniły się w różne kombinację. Jakiś genin zaproponował mi wspólną walkę, wykonałem 3 salta i zaatakowałem go w plecy ( walka toczyła się na drewniane miecze ), odleciał, po czym rzucił się na m mnie próbowałem parować i blokować ciosy, po czym wykonałem Tokken i przyłożyłem mu miecz pod szyję.
Znowu podszedł do tamtego genina. Złapał go za ramię i odwrócił ku sobie. Jednocześnie zaczął wysyłać chakrę do oczu formując impuls. Gdy poczuł, że technika jest gotowa wysłał ją do umysłu tamtego podpowiadając mu, by wykonał Tokken. On szybko się odsunął i sam zaczął wykonywać to Taijustu.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-19, 14:09   

+1% miecza
68%
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-19, 18:01   

Chwyciłem drugą katanę i rzuciłem w kierunku genina z którym trenowałem Sharingana. Na początku zacząłem parować i blokować jego ataki aby potrenować trochę wytrzymałość i szybkość mojej reakcji, lecz gdy przeszedłem do kontrataku przeciwnik nie miał szans, zadałem mu cios w brzuch następnie przeskoczyłem saltem w bok i zadałem potężny atak między żebra to był koniec walki, miał szczęście, że to tylko drewniane bronie...
Gdy wstał i chwilę odpoczął, skumulowałem chakre w moich oczach uformowując z niej impuls który za pomocą Sharingana wyśle do przeciwnika, aby ten wykonał atak Taijutsu Tokken, ja jednak uskoczę i wykonam to samo pokonując go w ten sposób.
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-19, 19:42   

+2% miecza
Szybkość +1

85%
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-19, 20:59   

Tym razem dałem odpocząć od walki na miecze mojemu partnerowi i skupiłem się na mocnych atakach w stronę jednego z manekinów, najpierw jak zwykle przeprowadziłem rozgrzewkę - 20 okrążeń w okół sali, 100 przysiadów i 100 pompek... Przygotowałem się i zacząłem opracowywać różne kombinację na manekinie, łączyłem salta z różnego rodzajami cięciami, ćwiczyłem także uniki które mogą okazać się przydatne w walce...
Czas skończyć naukę Saiminjutsu - pomyślałem po czym skupiłem się na swoim przeciwniku, a raczej jego ochraniaczu - bardzo lubiłem ten symbol, zawsze dostarczał mi energii i natchnienia... Poczułem buzującą się we mnie chakre, uformowawszy impuls w Sharinganie spojrzałem wrogowi w oczy i wysłałem go w mgnieniu oka... Przygotowałem się na unik i skopiowanie Tokken
_________________

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-19, 21:00   

100%
_________________
 
 
     
Yoshi Uchiha 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 194
Skąd: dalekoo
Wysłany: 2010-07-19, 22:08   

Gdy już opanowałem to jutsu będzie łatwiej... teraz skupie się na mojej specjalizacji.
Sięgnąłem po katanę leżącą na ziemi i zaprosiłem jednego z geninów do pojedynku, okazało się że on także jest mistrzem miecza. Przyjąłem pozycję obronną i czekałem na jego ruch.. Rzucił się na mnie z saltem wymachując mieczem prosto na mnie, wykonałem unik w postaci odskoku w bok i użyłem iluzji aby go zmylić. Udało się zaatakował iluzję a ja w tym czasie wykonałem cios w plecy a następnie użyłem Tokken, aby powalić go na ziemię przyłożyłem mu miecz pod szyję i cieszyłem się zwycięstwem. Czułem że moje umiejętności panowania nad mieczem są coraz lepsze. Lecz mój przeciwnik jakimś cudem jeszcze w stał skupiłem się i użyłem Samijutsu, aby wykonał cięcie mieczem gdy ja zrobię unik i go pokonam celując między żebra, plan się powiódł i tym razem już nie wstał.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |