• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Jamariko
Autor Wiadomość
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 15:35   

28%
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Wysłany: 2010-07-22, 15:44   

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-22, 15:44   

Iluzja była słaba. Za słaba, by pomóc mi w jego i tak już mocno szalonym planie. Ale gdy mi się uda, ten plan będzie miał większe szanse powodzenia i prawdopodobnie moja grupa wygra. Mowa także była lekko naciągana.
Ponownie skupiłem się na iluzji sensei'a. Przypomniałem sobie wszystkie szczegóły o nim. Sposób mówienia, postawę, głos i znaki szczególne. Powoli zacząłem skupiać chakrę przed sobą formując ją już za wczasu odpowiednie kształty. Płaszcz, włosy, twarz i inne części ciała.
Następnie skupiłem się na głosie. Skupiłem w gardle iluzji chakrę i zmieniałem ja na odgłosy mowy artykułowanej. Kazałem mu mówić odpowiednio do sytuacji, a nawet kłamać i inne tego typu rzeczy. Wykonałem pieczęcie i szepnąłem.
-Ruoda Ibaki.
Podeszłem i sprawdziłem jego stan w nadziei, że będzie lepiej...
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 15:48   

51%
_________________
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-22, 15:55   

Było coraz lepiej. Niedługo opanuje nowe jutsu. W końcu jakieś, które lubi i o wiele lepiej mu idzie.
Ponownie skupiłem chakrę przed sobą. Jak zawsze przypomniałem sobie wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły, o tamtym sensei'u. Powoli i ze spokojem przelewałem chakrę przed siebie od razu ja formując w odpowiednie kształty. Dodatkowo zasilił jej gardło i struny głosowe, by mógł a spokojnie mówić. Chwile popracowałem nad barwą głosu i wykonałem pieczęcie.
-Ruoda Ibaki.
podszedłem do iluzji i zapytałem się jej.
- Jak się nazywasz i jakie masz zadanie?
Wcześniej już wprowadziłem mu, by powiedział wszystko co trzeba i ewentualnie kłamał i zmyślał różne fakty. aby tylko oszukać innych.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 16:02   

80%

Iluzja nic nie odpowiedziała
_________________
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-22, 16:12   

Prawdopodobnie dałem za mało chakry, w krtań. Muszę jeszcze nad tym popracować. Ale to był już pikuś. Reszta była bardzo zadowalająca.
Ponownie wysłałem chakrę przed siebie. Od razu ją formowałem w postać sensei'a Nizariego. Pamiętałem o każdym szczególe. rysach twarzy, oczach, postawie, wieku i innych sprawach, które trzeba pokazać. Powoli dodawałem coraz więcej chakry, by iluzja była jak najlepsza.
Po chwili zająłem się głosem. Wlałem tam dużo chakry, więcej niż wcześniej. Poprawiłem barwę głosu, i poruszanie ustami, by wyglądało to jak najbardziej wiarygodnie. Szybko wykonałem potrzebne pieczęcie. Zaprogramowałem go, by kłamał i próbował mnie oszukać.
-Ruoda Ibaki.
Podeszłem i zapytałem się.
[b]- O której jest egzamin?b]
Spokojnie czekałem na jego reakcję...
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 16:16   

100%

Iluzja odpowiedziała, że o 17:30 i stała nieruchomo w ciszy...
_________________
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-22, 16:23   

Udało mi się.- pomyślałem i podszedłem do zegarka.
Miałem jeszcze trochę czasu, więc warto by się jeszcze czegoś nauczyć. Szybko wybrał technikę, którą pewnie będzie potrzebował. Nazywała się Kori Shinchuu no Jutsu.
Skupiłem się na swojej chakrze i wypuściłem ją wokoło. Ze spokojem i w pełnym skupieniu zacząłem odwzorowywać fragment sali, tak, by wyglądało na to, że przeciwnik kręci się w kółko. Zmieniałem obraz, dodałem wszystkie potrzebne elementy i wykonałem technikę celując w genina na przeciwko. Szybko wykonałem pieczęcie i powiedziałem.
-Kori Shinchuu no Jutsu.
Podszedłem do tamtego i skupiłem się na Sharinganie, by móc lepiej ocenić efekty. Miał nadzieję, że zdąży przed egzaminem.
Genin stał lekko skołowany. Pewnie dlatego, że nie spodziewał się takiego obrotu spraw na sali treningowej...



Kori Shinchuu no Jutsu
Typ: Pomocnicza

Prosta i przydatna technika Genjutsu, używana zazwyczaj podczas misji w terenie. Polega na stworzeniu iluzji, w której przeciwnikowi wydaje się że kręci się w kółko.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 16:37   

25%
_________________
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-22, 16:44   

Efekty były średnie. Coś mi tam wyszło, ale nie można nazwać tego, za super sukces. Muszę się bardziej przyłożyć, by mi się udało. I by zdążyć.
Ponownie skupiłem chakrę wokół siebie. Ze spokojem odwzorowałem wybrany fragment pomieszczenia i powoli formowałem w niego skupioną energię. Skupiony powoli wysłałem ja do tamtego samego genina, by lepiej ocenić rezultaty. Na koniec dobrałem kolory i inne detale. szybko wykonałem pieczęcie. Cały czas miałem aktywnego Sharingana.
-Kori Shinchuu no Jutsu.
Podszedłem do tamtego, by zobaczyć rezultaty. Obszedłem go dookoła, by zobaczyć jak reaguje na moje genjutsu. w końcu powinno być silniejsze od zwykłego...
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 16:50   

51%
_________________
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-22, 16:57   

Połowa techniki była za mną. Teraz wystarczyło dopracować szczegóły i będzie gotowa na egzamin. a wtedy pomogę, i to dużo swojej nowej drużynie.
Skupiłem chakrę wokoło siebie i ze spokojem zacząłem odtwarzać sobie w pamięci pomieszczenie i jego fragment, który chciałem użyć do jutsu. Formowałem chakrę w odpowiednie wzory i kształty i oblekałem nią tamtego. Obserwowałem go uważnie, a także pilnowałem swojego genjustu. Gdy uważałem, że jest gotowe wykonałem potrzebne pieczęci, jednocześnie aktywując Sharingana.
-Kori Shinchuu no Jutsu.
Potrzedłem do tamtego i jak zawsze obserwowałem efekty swoich działań. Miałem nadzieję, że jutsu porządnie się poprawiło. Wnioskowałem to z tego, że tamten był już mocno zmieszany i prawdopodobnie nie widział o co chodzi. I miałem taką nadzieję, bo pewnie zrobiłby mocny raban.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 16:58   

79%
_________________
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-07-22, 17:04   

Byłem już blisko celu. Wystarczyło tylko dopracować nieliczne szczegóły i gotowe. Ale to nie było takie proste. Cały czas próbował, ale parł niestrudzenie do przodu. Jak na niego przystało.
Ponownie skupiłem swoją chakrę. Postarałem się najmocniej jak potrafił. Do egzaminu pozostało mało czasu, a on miał zamiar się jeszcze tego nauczyć. Formowałem energię w odpowiednie kształty, by pasowało do wcześniejszego kawałka pomieszczenia, które wybrałem. Oblekłem tamtego swoją zmienioną chakrą i aktywując Sharingana wykonałem pieczęcie.
-Kori Shinchuu no Jutsu.- powiedziałem cicho.
Podszedłem do mojego królika doświadczalnego i obejrzałem efekty. Szybko sprawdziłem, czy złapał się w moje genjutsu, i czy zaczął błądzić. Miałem nadzieję, że tak się stało. Czułem, że prawie opanowałem tą technikę. Nie wiedziałem, czy teraz się udało.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-07-22, 17:51   

100%
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |