• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja NARUTO - Toki
Autor Wiadomość
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-12, 21:25   Sesja NARUTO - Toki

Imię: Toki
Nazwisko: Uchiha
Klan: Uchiha
Wioska: Konocha
Ranga: Jounin ( + zwierzchnictwo nad ANBU klanu Uchiha )
Kekkei Genkai: sharingan
Specjalizacja: Mistrz genjutsu
Wiek: 16

Atrybuty:
Siła: 80
Wytrzymałość: 70
Szybkość: 90
Zręczność: 70
Kontrola Chakry: 120
Katon: 120
raiton: 120
Kontrola Kekkei Genkai: 160

Styl Walki: Standardowy
Walka Wręcz:

Jutsu:

NinJustu: wszystkie do rangi B

TaiJutsu: wszystkie do rangi B

GenJustu: Wszystkie do rangi A (mistrz genjutsu)

Jutsu natury chakry:
Katon: wszystkie do rangi B

Raiton: wszystkie do rangi B

Cechy Charakteru: Jest wyjątkowo towarzyski, uwielbia podrywać dziewczyny co znacznie ułatwia mu jego wygląd zewnętrzny. Uwielbia także dobrą zabawę w gronie przyjaciół jadnak tylko tych prawdziwych dlatego nie ma ich też dużo. Często też jest dość arogancki jednak tylko w uzasadnionych dla niego przypadkach gdyż praktycznie zawsze wie kto wygra i to nie tylko w jego walkach co przyniosło mu sporo wrogów u bukmacherów.
+ opanowany, porywczy jedynie przy dziewczynach. W walce skoncentrowany i elegancki.
wygląd: Bardzo przystojny chłopak do którego dziewczyny dosłownie legną dlatego też mam wiele wrogów MATEK ! które wyganiają go z łóżek młodych dam. Ma krótkie włosy postawione na żelu, zielone oczy oraz szeroki uśmiech, wysoki i dobrze zbudowany ale nie przypakowany po prostu ma dobrą rzeźbę
Ekwipunek: 5 demonicznych shurkienów, 30 shurikenów, 15 kunaiów, 50 metrów żyłki , 30 soldier pils, 20 kapsułek ze skrzepniętą krwią
Biju/Pieczęć: Poszukuje + można też przeklętą pieczęć ale wole bijuu XD
Natura chakry: Katon, Raiton
Dodatkowe:
Pakty: żaby które zawsze uwielbiałem XD ( + te moje które mam prywatne w dziale pakty ) :D
Misje:
D-0
C-0
B-0
A-0
S-0

Historia:

Toki jest to młody geniusz klanu, już od najmłodszych lat szkolony w wykorzystywaniu swoich zdolności. Od dnia narodzin patrzono na niego jako na wschodzącą gwiazdę klanu Uchiha. Swój trening Toki zaczął już w wieku 7 lat, co było z niemożliwością gdyż takie dzieci nie posiadają jeszcze odpowiednio przystosowanego ciała do posługiwania się chakrą. Tym większe było zaskoczenie całego klanu gdy w wieku 9 lat aktywował największy z asów klanu uchiha, a mianowicie sharingan. Warto tutaj wspomnieć o jednym, aktywacja tego sharingana w tak młodym wieku przyniosła w konsekwencji złe skutki dla samego Toki'ego gdyż po jego dezaktywacji stracił wzrok na przeszło 7 miesięcy. Co dość zmieniło jego nastawienie do ludzi, z młodego zapalczywego chłopaka w wieku 10 lat stał się mężczyzną jednak dość aroganckim wobec innych. Trenował dalej jednak już nie przy swoich rówieśnikach a w zamkniętej sali pod bacznym okiem elity klanu. W wieku przeszło 10 lat wstąpił do akademii i w tym samym roku na osobistą prośbę samego Hokage zdał wszystkie egzaminy i otrzymał miano genina. W szkole złagodniał troszkę oraz zmniejszył dystans pomiędzy sobą a kolegami i koleżankami z klasy. Następnie w wieku 11 lat wziął udział w egzaminie na chuunina podczas to którego odłączając się od swojej drużyny sam zdobył 2 zwoje zarówno dzięki swojej sile jak i dzięki wrodzonemu talentowi do planowania i opracowywania idealnej taktyki. Następnie już zostało mu pokonać jedynie wrogów w pojedynkach w których nie okazywał litości, raz jedynie w pojedynku z dziewczyną starszą bo w wieku około 18 lat, zdarzyło mu się zawahać co zauważył jego ojciec obecny na egzaminie który jednak zrozumiał naturę Tokiego która była podobna do jego, " Toki będzie miał problem z ładnymi dziewczynami " - pomyślał z uśmiechem.
Toki wygrał wszystkie walki tak jak przewidział Sam oraz potrafił przewidzieć wyniki wal pozostałych zawodników. A wydedukował to z samych relacji które przeprowadził z boku co było również jego ogromnym atutem.
Po otrzymaniu tytułu chunnina szkolił się dalej we wszystkich dziedzinach walki i sztukach jutsu z których najbardziej uwielbiał Gen jutsu.
Po około 3 latach w wieku 15 lat zdobył tytuł jounina. Sam egzamin był przeprowadzony w ramach misji rangi A w której Toki POJMAŁ ! 25 shinobi i kunichi z wioski która szpiegowała konoche.
Po tak wielkim osiągnięciu Toki otrzymała tytuł Jounin'a oraz w ramach wdzięczności ze strony Klanu otrzymał zwierzchnictwo nad oddziałami ANBU.Aktualnie Toki prowadzi emocjonujące życie shinobiego który zajmuje się misjami i obowiązkami.... CO ?! LATA ZA LASKAMI JAK GŁUPI !!
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Wysłany: 2010-07-12, 21:35   

 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-12, 21:35   

Obudziłeś się w cieniu jednego z drzew...Niebo było błękitne i bezchmurne...Chciało się żyć...Ptaki śpiewały i dokazywały...Byłeś gdzieś na poboczu wioski gdyż widać było mur...Wokoło ciebie rósł niewielki lasek...Było chyba samo południe bo słońce było nad tobą...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-12, 21:47   

// strój zmieniam dzięki change body no jutsu // przy okazji mój "toki" szkoli się w angielskim XD

- ŁŁŁiiii !! - krzyknąłem wstając na równe nogi.- Czas na podryw - powiedziałem i założyłem okulary przeciwsłoneczne, poprawiłem swoją czarną koszulkę zapiętą niechlujnie na 1 guzik i otrzepałem czarne spodenki po czym szybko jak błyskawica pomknąłem do wioski.
_________________


 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-12, 21:53   

Po chwili znalazłeś się w wiosce pełnej ludzi...Zresztą jak zawsze bywa...Nic specjalnego się nie działo...Jedynie jakaś grupka młodych dziewczyn rozmawiała przy jakimś stoliku z parasolem...Siedziały tam pewnie dlatego że był upał jak nie wiem co...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-12, 22:05   

Od razu podbiłem do gróbki panienek i zagadałem zdejmując w nonszalancki sposób okulary obnażając swoje szmaragdowe oczy i przybliżając się znacznie do jednej z nich tak by poczuła mój oddech i mówię - Co tak piękne panie robią samotnie w tej wiosce ? - po czym czekając na odpowiedz zbliżyłem się jeszcze bardziej.
_________________


 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-12, 22:07   

One tylko się uśmiechnęły i zaczęły się na ciebie patrzeć..
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-12, 22:12   

"Już są moje" - pomyślałem z szerokim uśmiechem - To co może na początek owocnej znajomości zaproponuję coś na swój koszt następnie przejdziemy się po uliczkach a na koniec wizyta w przepięknych gorących źródłach ? - i nie czekając na odpowiedz zamówiłem po drinku.
_________________


 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-13, 07:03   

One to znaczy tak około 8 dziewczyn w młodym wieku zaczęły pić razem z tobą...Śmiały się oraz nawiązywały z tobą kontakt powolutku.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-13, 12:14   

" Kolejny piękny dzień " - pomyślałem obejmując 2 z nich i wszyscy ruszyliśmy w miasto ze znakomitymi humorami. " Oby nic mi już dzisiaj nie przeszkodziło "
_________________


 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-13, 12:38   

Droga była piękna szliście przez wąską uliczkę.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-13, 12:53   

przez cały czas prawiłem komplementy dziewczyną oraz wykonywałem drobne gesty takie jak np. uścisk dłoni bądź przytulenie. Wszystko było cudownie.
_________________


 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-13, 12:58   

Wreszcie jedna z nich...Chyba najpiękniejsza nie mogąc się powstrzymać rzuciła ci się na szyję i pocałowała z języczkiem...Trochę cię oszołomiło...Ona po 15 sekundach przestała i zaczerwieniła się...Nie wiedziała co powiedzieć...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-13, 13:02   

- O miła wreszcie się przemogłaś ? - zapytałem i bez czekania na odpowiedz odwzajemniłem pocałunek po czym pomyślałem " Jejciu a teraz gorące źródła " - po czym od razu chwyciłem tą którą pocałowałem i pobiegliśmy wraz z resztą do gorących źródeł.
_________________


 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-07-13, 13:08   

Reszta dziewczyn całowała cię w drodze...Po prostu były trochę zazdrosny...Ta dziewczyna która pocałowała jako pierwsza...No ^^wzięła i rozpięła guzik przy koszulce...Widać było jej biust...Na myśl przyszła ci jedna myśl...Wziąć oddzielne źródło z parawanem...
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-07-13, 13:33   

I tak też zrobiłem ^^ . Gdy tylko dotarliśmy do gorących źródeł, po krótkim flircie z właścicielką dostaliśmy Vipowskie wejściówki do gorących źródeł, oczywiście w pełni prywatnych " no to teraz czas na show pomyślałem czekając na dziewczyny już w źródłach. Lekko odprężyłem się w wodzie i czekałem na nie.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |