• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Naruto-Dan
Autor Wiadomość
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-25, 20:39   

No, podobasz mi się ale....przepraszam ale muszę już iść, mam coś ważnego, lecz samej Cie tu nie zostawię. Chodź z mną-powiedziałem i wziąłem ją za rękę.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Raiton
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Wysłany: 2010-06-25, 20:46   

 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-25, 20:46   

Ona wstała i z chęcią za tobą poszła.
-Idziemy na długo? Opuszczamy wioskę?
Zapytała cię, wiedziałeś że była gotów opuścić wioskę byleby tylko iść wszędzie z tobą. Jeżeli opuszczacie na długo wioskę ona wysłała klona do domu po jej rzeczy. Po chwili wędrówki on was dogonił i przekazał jej plecak. Dziewczyna jak to dziewczyna zabrała dość duży plecak.
A jeżeli tylko tymczasowo opuszczacie Konohę to poszła z tobą bez problemu, mówiąc co wyobraża sobie w przyszłości.
-Będziemy za sobą chodzić?
Zapytała odwołując klona aby przerwać tą przytłaczającą ciszę. Czekała na twoją odpowiedź, zatrzymaliście się a ona patrzała na twoje białe oczy, a ty w jej błękitne.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-25, 20:48   

No więc muszę wracać do domu..przykro mi..bardzo fajnie było, chwileczkę...a czy mogłabyś iść z mną do mojego domu?-zapytałem z uśmiechem
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-25, 20:57   

-Pewnie...Ja wiesz...Tutaj nie mam rodziny...Ona...No...Mieszka w innej wiosce
Powiedziała po czym poszliście do twojego domu. Była już noc. Księżyc był w pełni a ona trzymała cię za rękę. Wpatrywała się w księżyc mażąc aby ta chwila nigdy się nie kończyła. Na jej twarzy pojawił się uśmiech. Jednak w krzakach coś zaszeleściło. Sekimi nie czekając na nic, aktywowała swojego sharingana i już po chwili zniknęła ci z oczu. Nie wiedziałeś gdzie ona jest. Wiadomo że mogłeś wysłać coś w kierunku krzaków lecz bałeś się że możesz też zrobić coś Sekimi. Ona wyszła po 15 sekundach w krzaków, w jej oczach zauważyłeś innego sharingana. Trochę cię to przestraszyło lecz ona ręce miała czyste. Nic jej ten koleś nie zrobił, a ona powiedziała do ciebie:
-No co? Potem ci powiem...W domu ok?
Zapytała po czym poszliście do domu. Sekimi zachowywała się normalnie. Widocznie się do tego przyzwyczaiła. Po 5 minutach doszliście do twojego domu.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-25, 21:00   

A mogłabyś powiedzieć teraz o co chodzi??-zapytałem, miałem w pogotowiu Kawarimi
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-25, 21:26   

-Bobrze opowiem w skrócie. Na początek odbył się egzamin na chunnina. Wzięłam w nim udział. 1 i 2 etap były dobre ale 3 już nie. Straciłam nad sobą kontrolę i nic nie widziałam. Obudziłam się jak już było po sprawie. Obok mnie leżała kartka z napisem Jesteś otoczona, oraz WYGNANA z wioski Dalsza część kartki była potargana. Opuściłam wioskę a teraz jacyś śmiałkowie chcą zdobyć mnie aby potem oddać w ręce władzy. No i dlatego to wszystko. Jednak jedno jest w tym dobre. Wiesz co? A to że teraz nikt o mnie nie wie.
Powiedziała kończąc, bała się tylko że jej nie zaakceptujesz.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-26, 11:17   

Aha rozumiem, inaczej jesteś ścigana...Ok..poczekaj chwilkę-powiedziałem i pobiegłem do domu aby wziąć najważniejsze rzeczy-Więc idziemy teraz po twoje rzeczy-wziąłem ją za rękę i spojrzałem na nią.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-26, 13:03   

-Tak dobrze.
Powiedziała i już po chwili byliście w jej "domu". Był nim dość duży dom. Miał wiele pokoi. Lecz kiedy ona się spakowała i wybiegła z domu dom znikną zapadając się w ziemię. Najwyraźniej ona potrafiła go przywoływać. Zabraliście swoje rzeczy.
-Dobrze to gdzie teraz?
Zapytała twoja piękna koleżanka Sekimi.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-26, 13:07   

Najpierw musimy opuścić wioskę, nie martw się wszystko będzie dobrze-powiedziałem i szybko starałem się opuścić wioskę-Gdy opuścimy Konohe udamy się w stronę Oto-Gakure-idąc uważałem żeby nic nas nie zaatakowało
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-26, 19:49   

Szliście a ona była po kilku godzinach zmęczona. Postanowiliście że musicie jednak odpocząć i się troszeczkę przespać. Jednak ona nie wiedziała gdzie by tutaj zrobić ten biwak.
-Ciężka sprawa..To co teraz?
Zapytała po czym czekała na twoje słowa.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-26, 19:52   

Musimy znaleźć jakąś polanę, bezpieczną i dużą..-powiedziałem po czym zacząłem się rozglądać za ładną polaną. Jeśli znajdę jakąś polanę to powoli będę się tam rozkładać..
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-26, 19:58   

Znalazłeś coś co twoim i zdaniem Sekimi było wystarczając duże aby pomieścić was dwojga. Ty rozłożyłeś dość duży namiot i po 15 minutach siedzieliście przy ognisku, które wypełniał wielki ogień. Sekimi przybliżyła się do ciebie i położyła się na twoich kolanach, było jej bardzo dobrze, widocznie nie chciała aby jej teraz przerywano. Patrzyła w ogień i chwyciła cię za rękę bawiąc się twoimi palcami. Nagle zauważyłeś że ona patrzyła się no...w miejsce gdzie masz...swojego :P .
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-26, 19:58   

Znalazłeś coś co twoim i zdaniem Sekimi było wystarczając duże aby pomieścić was dwojga. Ty rozłożyłeś dość duży namiot i po 15 minutach siedzieliście przy ognisku, które wypełniał wielki ogień. Sekimi przybliżyła się do ciebie i położyła się na twoich kolanach, było jej bardzo dobrze, widocznie nie chciała aby jej teraz przerywano. Patrzyła w ogień i chwyciła cię za rękę bawiąc się twoimi palcami. Nagle zauważyłeś że ona patrzyła się no...w miejsce gdzie masz...swojego :P .
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-26, 20:02   

Wstałem i powiedziałem-No to trzeba iść spać-poszedłem do namiotu ziewając lekko. Potem położyłem się w namiocie i próbowałem zasnąć.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-26, 20:04   

Zasnąłeś spokojnie. Kiedy się obudziłeś zobaczyłeś Seiki przed sobą. Miała uśmiechniętą twarz jednak dalej spała. Widocznie miała dobry sen. Ty też miałeś nie zły sen. Ale chciałeś się rozgrzać. Bo coś ci było nie wygodnie.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |