• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukanie zabójców
Autor Wiadomość
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-24, 12:28   

-Nie wiem chłopaki nie widzę tam mój zasięg się kończy. Ale moim zdaniem powinniśmy tam pójść. Ale na początek musimy rozwalić te drzwi. Nie wyglądają na silne lecz mogą być w niej pułapki.
Powiedziałem i przyjrzałem się drzwiom a następnie szukam cz w jakiś sposób można by było tam zamontować pułapkę. Od czasu do czasu zerkam na Dana. Jednocześnie tworzę 5 motylów, które powstały w wyniku tego że zrobiłem kartki papieru z ręki. Następnie szukam nimi jakiś śladów wskazówek, które pomogły by nam odgadnąć tą zagadkę.
A ja sam odpoczywam w kącie regenerując chakrę i odnawiając rękę w normalną.
"No to maja pierwsza misja. Lecz nadal nic nie znaleźliśmy. Muszę się bardziej postarać"
Pomyślałem po czym wstałem i zacząłem szukać w każdym kącie, uważając na jakieś pułapki. W razie ataku czegoś lub kogoś używam kawarimi no jutsu z jednym z motylów.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-06-24, 15:17   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-24, 15:17   

Dan walił jak oszalały w skrzynię, ale to nic nie dawało. W pomieszczeniu też nic nie było...
_________________



 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-24, 22:17   

-Wejdę tam i spróbuję otworzyć te drzwi od wewnątrz, lecz to może chwilę potrwać. -powiedział po czym złączył obie dłonie w pieczęć wymawiając słowa: -Suiton Ike Iki. Chwilę potem jego towarzysze mogli zaobserwować jak jego ciała zmienia się w wodę stając się tym samym niewrażliwym na ataki fizyczne, a następnie wpływa w szparę pod drzwiami.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-25, 11:55   

Ja zaś chodziłem dookoła i dalej próbowałem czegoś szukać, moja sowa obserwowała wszystko dookoła.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-25, 13:16   

Ja usiadłem sobie w rogu i czekałem na znak od Firippu. Jeszcze wysłałem jednego motyla do Firippu by go w razie czego osłaniać. Motyl lata obok Firippu i obserwuje jego otoczenie. Jeżeli by nadleciał na przykład jakiś kunai to dodaję do motyla chakrę i zamieniam do w zwykłą kartkę papieru, tak aby mogła odbić w razie czego atak z kunaia. Jeżeli ktoś by zaatakował mieczem lub walką wręcz to wysyłam szybko 20 kartek w stronę przeciwnika i każę aby kartki papieru latały obok wroga od czasu do czasu rozcinając mu skórę. Miało to choćby spowolnić przeciwnika lub dać znak Firippu aby się obronił. Jeżeli by ktoś użył na jutsu katon to wysyłam do Firippu masę kartek i robię przed nim ścianę z nich, oraz dodaję do nich wiele chakry aby mogły zatrzymać jutsu. I to samo jeżeli kotś by użył jakiegoś innego NinJutsu. Jeżeli by nic się nie działo to czekam aż Firippu otworzy drzwi i kiedy to zrobi ja sam wchodzę do Firippu i wysyłam 5 motyli na zwiad w dalszą cześć korytarza w stronę światła.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-25, 13:30   

Firippu przeszedł na drugą stronę. Dan niczego nie znalazł.
_________________



 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-27, 02:52   

-Chłopaki, zaraz postaram się wam otworzyć, ale to jeszcze chwile potrwa.-powiedział do nich po czym "idzie" dalej rozglądając się dookoła. Musi jeszcze pobyć w tej formie przez jakiś czas, więc wykorzystuje to na rozpoznanie terenu


//Przepraszam, że tak długo ale mam problemy z dostępem do internetu. Mam nadzieję że zrozumiecie.//
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-27, 12:22   

Dalej się rozglądałem i ponownie kazałem sowie aby latała tu i szukała poszlak. Następnie wyszedłem i chciałem zobaczyć co jest w domu. Wszystko dokładnie przeszukiwałem. Spróbowałem wysłuchać czy coś szeleści albo ktoś jest jest oprócz mnie w tym domu. Jeśli Firippu otwory drzwi to wrócę a jeśli coś mnie zaatakuje to zrobię kawarimi z deską.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-27, 13:45   

Ja robię to co poprzednio czyli osłaniam Firippu moimi kartkami.
"Jeżeli by się coś stało...A na wszelki wypadek"
Pomyślałem i użyłem techniki Shakemi no Ude. Tak na wszelki wypadek aby potem mogliśmy się odnaleźć w drodze powrotnej jeżeli była by taka konieczność. Ale cały czas obserwuję Firippu motylem.

Cytat:
Wysłałem jednego motyla do Firippu by go w razie czego osłaniać. Motyl lata obok Firippu i obserwuje jego otoczenie. Jeżeli by nadleciał na przykład jakiś kunai to dodaję do motyla chakrę i zamieniam do w zwykłą kartkę papieru, tak aby mogła odbić w razie czego atak z kunaia. Jeżeli ktoś by zaatakował mieczem lub walką wręcz to wysyłam szybko 20 kartek w stronę przeciwnika i każę aby kartki papieru latały obok wroga od czasu do czasu rozcinając mu skórę. Miało to choćby spowolnić przeciwnika lub dać znak Firippu aby się obronił. Jeżeli by ktoś użył na jutsu katon to wysyłam do Firippu masę kartek i robię przed nim ścianę z nich, oraz dodaję do nich wiele chakry aby mogły zatrzymać jutsu. I to samo jeżeli kotś by użył jakiegoś innego NinJutsu. Jeżeli by nic się nie działo to czekam aż Firippu otworzy drzwi i kiedy to zrobi ja sam wchodzę do Firippu i wysyłam 5 motyli na zwiad w dalszą cześć korytarza w stronę światła.


To napisałem tylko aby przypomnieć co robię w razie gdyby...No wiesz...Napisałem. To może nie wliczaj do postu po prostu to było takie przypomnienie, oraz zrobiłem to dlatego abyś nie musiał tego szukać.

Firippu spox nie gniewam się. Ale musisz to nadrobić :P Nie no żart.



Jest to jutsu wstępne do Shakemi no Jutsu. Technika polega na stworzeniu kwiatka z kryształu. Prosta technika, lecz potrzebna.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-27, 13:56   

Nic w domu już nie było... Tylko ślady krwi... Nic poza tym.
_________________



 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-27, 21:38   

Wrócił do swojej normalnej postaci "W końcu.. Głupie ograniczenia techniki.." pomyślał zły podchodząc do drzwi i próbując je otworzyć z tej strony. Jeśli się otwierają to wpuszcza do środka swoich partnerów, a jeśli nie to tworzy jednego klona, za pomocą Kage Bunshin no Jutsu, oraz każe mu się zmienić w duży shuriken, który to następnie bierze do ręki. -Odsuńcie się lepiej. -zawołał do Dana i Sekamiego. Odszedł na jeszcze parę metrów od drzwi po czym wykonał obrót i wypuścił shurikena prosto w drzwi, mając nadzieję że puszczą.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-28, 13:10   

Będąc w domu gdy zobaczyłem krew to szukałem jej więcej. Rozglądałem się za każdą czerwoną plamą. Starałem się dojrzeć każdy szczegół. Wysłuchiwałem też czy ktoś jeszcze jest w domu.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-28, 18:40   

A ja odsunąłem się do drzwi i czekam na otwarcie drzwi przez Firippu. Jeżeli mu się nie uda to ja już dość zdenerwowany używam techniki Shunshin Ude no Jutsu i rozwalam nim drzwi.



Technika polega na stworzeniu koła które otacza użytkownika. Dzięki tego koła można się szybciej poruszać. Przydatna technika do ucieczki.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-28, 19:02   

Drzwi nie były nawet zamknięte ^.^ Otworzyły się przy pociągnięciu za klamkę. Dan widział mnóstwo krwi...
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-07-09, 12:57   

Z powodu że nikt nie odpisał misja zostaje odwołana...
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |