• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukanie zabójców
Autor Wiadomość
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-20, 20:06   Szukanie zabójców

Wychodzi z biura Hokage czytając zwój, który mu dano. Po krótkiej chwili powiedział do obecnych z nim geninów: -Cóż, misja nasza jest następująca. Musimy odnaleźć zabójców pewnej rodziny, która mieszkała na obrzeżach Konohy. Sekami, jako iż nie znam twoich umiejętności chciałbym cię prosić abyś się nam przedstawił. -powiedział chowając zwój.

(Kolejność:
-Ja
-Dan
-Sekami
-Nizari)
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Wysłany: 2010-06-20, 20:11   

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-20, 20:11   

No dobra, będziemy musieli się jakoś zorganizować podczas walki, między innymi ja będę walczył w zwarciu, Firippu będzie nas wspomagał a umiejętności Sekamiego dokładnie nie znam-powiedziałem i zacząłem iść-No to opowiesz nam po drodze....
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 20:16   

Wyruszyłem, szedłem przed chłopakami mówiąc:
-Chłopaki moim KG są kryształy. Potrafię być zwiadowcą mogę śledzić obszar na terenie 30 metrów. Moją specjalnością jest origami
Powiedziałem zamieniając rękę w kawałki papieru.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-20, 20:21   

Po kilku min. doszliście do domu. Był zaniedbany, brudny i w ogóle syf. Widać nikt od dawna tu nie zaglądał.
_________________



 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-20, 20:39   

Wszedł do domu rozglądając się za wszelkimi rzeczami, które nie powinny pasować do domu zwykłych, szarych obywateli. -Rozglądajcie się za poszlakami.-powiedział do swojej drużyny nie przerywając jednocześnie własnych poszukiwań. -Na pewno zostawili jakiekolwiek ślady.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-20, 20:58   

Gdzie ta moja sowa?-zapytałem i po chwili kazałem jej do mnie przylecieć, następnie poprosiłem ją aby poszukała tu czegoś. Ja zaś skupiłem się i zacząłem dokładnie wszystko przeszukiwać. Patrzyłem na ziemię jak i na ściany. Jeśli usłyszałem jakieś szmery miałem przygotowane Kawarimi. Szukając starałem się niczego nie pominąć.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 21:03   

Ja wszedłem do domu za chłopakami i zacząłem szukać różnych rzeczy. Szukałem na ziemi, w szafkach, pod łóżkiem i jeszcze tak gdzie mogło coś zostać po tym zapadzie. W pogotowiu mam kawarimi no jutsu. Staram się znaleźć wszystkie oznaki przestępstwa a chociażby 1. Od czasu do czasu wyglądam za okno i sprawdzam czy ktoś się tutaj nie kręci.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-20, 21:06   

Sekami znalazł jakieś drzwiczki w podłodze. (Nie wiem jak to się zwie xP)
_________________



 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-20, 21:13   

Podniósł się patrząc na Sekami'ego. -Znalazłeś coś ciekawego?-spytał podchodząc do genina z lekką nadzieją. Samemu nic się nie udało znaleść.

//Klapa Nizari?//
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-20, 21:20   

Na razie tam nie wchodźmy, musimy zobaczyć co tam jest ale w inny sposób. Może każdy niech zaprezentuje swoje umiejętności zwiadowcze a w szczególności ty Sekami. -powiedziałem i zacząłem się zastanawiać. Ja wysłałem tam sowę, jeśli Fukuro coś zaatakuje to on zrobi Fuusajin. Następnie spojrzałem na Firippu i Sekami oczekując na ich popis...
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 21:25   

-Dan nie ryzykujmy. Ja wyślę tam moje dzieła. Im nic się nie stanie a i tak widzę to co one.
Powiedziałem zatrzymując sowę Dana. Użyłem techniki Kami Chou Sekkou no Jutsu i wysłałem motyle pod klapę szybko ją otwierając a następnie jak najszybciej zamykając. Chciałem zobaczyć co się pod nią znajduje. Co jest w środku czy nikogo tam nie ma, czy są może jakieś pułapki itp. Ja sam powiedziałem do chłopaków:
-Poczekajcie chwilkę...Zaraz coś powinienem wam powiedzieć ale zbiorę więcej danych
Powiedziałem i skupiłem się nad panowaniem nad jutsu Kami Chou Sekkou no Jutsu. Motylów było około 30.


Kami Chou Sekkou no Jutsu

Technika zwiadowcza. Papier zmieniamy na papierowe motyle. Od momentu stworzenia, do zniszczenia, widzimy to co widzą motyle.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-20, 21:30   

Na dole było wielkie pomieszczenie. Było w nim ciemno. Nikogo tam nie było. Były też drzwi. Najzwyklejsze na świecie drzwi.


/No! Dokładnie! Wiedziałem, że za K :P /
_________________



 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-20, 21:33   

-Schodzę pierwszy, Dan ty za mną, a potem Sekami-powiedział po czym zsunął się do pomieszczenia rozglądając się. -Schodźcie! -zawołał robiąc kilka kroków do przodu, zatrzymując się dopiero jakiś metr przed drzwiami.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-20, 21:38   

Poszedłem za nim i rozglądałem się dookoła czy nie ma w pobliżu jakiegoś niebezpieczeństwa. Jeśli coś by mnie zaatakowało robię kawarimi no jutsu. -Musimy uważać jeśli coś pominiemy to będzie po nas, Firippu musimy uważać na Semaki.-powiedziałem idąc na kolegą.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 21:40   

-Chłopaki a czy wy nie uważacie że ty było za łatwe? To jak w filmie drzwi i to wszystko? No pomyślcie. Ja zostawię tutaj trochę motyli a teraz zozejrzyjmy się tutaj
Powiedziałem i zacząłem się rozglądać po pomieszczeniu.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |