• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Umekiego
Autor Wiadomość
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 10:00   

Po długiej dosyć medytacji i skupieniu kolejnych odpowiednich do wykonania techniki pokładów chakry, wypuszczam ją pod ziemię. Następnie odczuwam tylko jak zaczyna coś wibrować i zauważam że robi się spory otwór do którego od razu bez zastanowienie wskakóję, dalej kontroluję wszystko i tunel zaczyna się dalej otwierać. Ostatnim punktem w mojej technice jest wyjście, więc za pomocą chakry staram się po raz kolejny stworzyć otwór wyjściowy i z niego wyskakuję.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-08-17, 11:25   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-17, 11:25   

85%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 11:54   

Po chwili skupiam w Sobie spore pokłady chakry, następnie czekam aż będę gotów ją wyzwolić. Następnie bardzo szybko wypuszczam chakrę ze swojego ciała. Po tym manewrze pojawia się podemnął dziura do które wpadam i za pomocą swojej chakry robię pod ziemią tunel, tak bym mógł w nim się swobodnie poruszać. Odpowiednio i stopniowo wypuszczam swoją chakrę, gdy już chcę zakończyć technikę wypuszczam większą ilość energii i robię drugą dziurę którą wyskakuję.
Po wykonaniu tego wszystkiego, siadam na ziemi i zaczynam swoją medytację. Mam na celu skupienie po raz kolejny sporej ilości chakry w moim ciele, tak bym był w każdej chwili gotów do walki.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-17, 12:52   

100%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 14:57   

//Erom mógłbyś ze mną potrenować technikę Kage Bunshin no Jutsu?

Siadam na ziemii i zamykam oczy, odczuwam jedynie uspokojenie i podekscytowanie tym że potrafię nową technikę. *Nareszcie, udało mi się. To naprawdę dla mnie było ciężkie. Może powinienem zająć się udoskonaleniem swoich umiejętności? To chyba bardzo dobry pomysł.* Siedząc w skupieniu gromadziłem kolejne pokłady chakry niezbędne do walki. Medytacja powoli dobiega końca, gdy tylko ją kończę wstaję i zaczynam używać przeróżnych technik które potrafię( Kai itp). Po wykonaniu technik dla rozluźnienia zaczynam zjadać kawałki gliny które znajdują się w moich kieszeniach. Następnie formuję małe pajączki, które nasycam swoją chakrą by były zdolne do poruszania się i detonacji. Gdy kończę nad nimi pracę wyrzucam wszystkie daleko przed Siebie i detonuję.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-17, 17:02   

//narazie nie //


chakra KG +2
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 17:06   

//Ok

Stojąc na prostych nogach wyskakuję wysoko do góry i w powietrzu zjadam przez otwory gębowe w dłoniach pokłady chakry, szybko nasycam je swoją chakra i formuję małe żuczki. Następnym punktem jest ich szybkie rozrzucenie po całej sali w bezpiecznej odległości ode mnie, gdy tylko tak się dzieje ja spadam spokojnie na ziemię i gdy tylko moje nogi mają twarde podłoże pod Sobą detonuję swoje małe żuczki.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-17, 17:07   

+1 KG
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 17:14   

Po wszystkim zaczynam powolny bieg, początkowo jest to jedynie wolny truchcić do okoła sali, kolejny z okrążenia na okrążenie staram się powolutku przyspieszać. Następnie gdy biegnę już dosyć szybko dodaję do tego kilka symulacji, na początku wyciągam kunai i zaczynam nim wymachiwać w trakcie biegu. Później energicznie zaczynam skakać, w tym momencie staram się unikac różnych przeszkód które mogę napotkać podczas walki. Po chwili gdy zauważam manekina, wyskakuję do góry i rzucam w niego 5 shuriken i dobiegam do niego zatrzymując się. Po tym manewrze wyciągam shuriken z manekina i zaczynam dosyć szybko uderzac manekina, kopniaki i silne uderzenia z pięści.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-17, 17:20   

+2 speed zrecznosc WW



Jeden z shurikenów się gdzieś zapodział
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 17:26   

*gdzie ten cholerny shuriken, o mam pomysł zaraz go znajdę. Przecież mam wiele ciekawych pomysłów.* Skupiam bardzo duże pokłady chakry w swoim organizmie następnie wkładam ręce do kieszeni i zjadam bardzo duże pokłady gliny. Następny krok to wytworzenie ogromnej ilości małych pajączków które rozpełżły się po całej podłodze sali. Ja natomiast zamykam oczy i szukam swojego zgubionego shuriken dzięki swoim małym glinianym potworkom. Gdy odnajduję swojego shurikena podchodzę do niego i podnoszę go wkładając do innej kieszeni płaszcza. Po chwili manipulując swoją chakrą rozkazuję swoim pająkom aby wylazły daleko na świeże powietrze i detonuję je.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-17, 20:41   

+1 KG
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 21:58   

Zjadma po raz kolejny spor epokłady gliny, następnie moja chakra zaczyna mieszać się z moją gliną. Po chwili z moich dłoni wychodzi kilka pająków które natychmiastowo są gotowe do walki i bardzo szybko poruszają się do celu którym jest jak zwykle manekin. Wyrzucam je daleko w stronę manekina i szybko składam pieczęć po czym wszystko wybucha.
Po tych kilku manewrach siadam po turecku na ziemii i skupiam swoją chakrę, zaczynam medytować. Uspokajam swój przepływ chakry, staram się aby jego przepływ był póki co wolny i równomiernie rozdzielam chakrę we wszystkich stronach mojego organizmu. Po chwili podnoszę się i zaczynam wykonywać kilkanaście pieczęci, wykonałem Kirigakure no Jutsu. Po chwili z mojej dłoni wychodzi jeszcze jeden pająk którego wysyłam daleko przed siebie. W momencie wysłania pająka zamykam oczy i staram się poprzez użyciu specjalizacji wyrzuć jego położenie we mgle.
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-17, 22:14   

+1 KG
+ 1 kontrola chakry
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 22:18   

Siadam na ziemi jak zwykle w pozycji po turecku. Zaczynam rozmyślać nad kolejną formą treningu, jednak coś mnie nachodzi i zaczynam skupiać pokłady chakry, bawię się jej przepływem i równomiernie przesyłam go do każdej części mojego organizmu. Po chwili bardzo szybko odskakuję od ziemi jakby coś na niej były i we mgle która była już wcześniej, a także w powietrzu zaczynam składać pieczęcie i wykonuję podstawowe techniki. Następnie moja chakra jest na dosyć słabym poziomie i mgła z minuty na minutę zaczyna znikać.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |