• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Umekiego
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-16, 14:18   

+2 KG
(Nie jestem pewien czy wyszłaby Ci taka sztuka z mgłą, musze to sprawdzić)
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Wysłany: 2010-08-16, 14:20   

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-16, 14:20   

(Ok sprawdź to dla mnie ważne, jednak mam Umiejętnośc wyczuwania chakry jak Karin więc powinno się udać)

Zaczynam medytację po raz to kolejny, zjadam odpowiednie pokłady gliny przez otwory gębowe w moich dłoniach. Następnie moja chakra zaczyna mieszać się z gliną, po wykonaniu szybkiego elementu jakim jest nasycenie chakrą zaczynam formowac odpowiednio małe pajączki tak by były zdolne do wykonywania ruchów i wybuchu. Gdy tylko kończę nad tym pracę wyrzucam je daleko przed Siebie i detonuje je.
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-16, 14:33   

(jeśli masz wyczuwanie chakry to uda Ci się to z żywą osobą, jeśli będzie w miarę blisko , jednak z manekinem nie uda Ci się)

+NIC
Post min 4 linijki
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-16, 14:40   

(jeśli będzie w miarę blisko??? Emmm z tego co wiem Karin mogła używać tego na setki kilometrów)

*Cos chyba poszło nie tak, nie było żadnego efektu który przydałby mi sie w dalszym treningu. Musze tym razem postarać się bardziej*
Zjadam spore ilości gliny przez otwory gębowe w moich obu dłoniach, moja chakra od razu po odczuciu odpowiedniej ilości gliny zaczyna pracować. Każdy kawałek gliny staram się odpowiednio nasycić odpowiednią ilością chakry tak by wszystko wyszło jak najlepiej. Po zakończeniu tej pracy zaczynam formować wygląd zewnętrzny moich pajączków. udaje mi się to zrobić bardzo szybko i wyrzucam je daleko przed siebie i detonuje je.
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-08-16, 14:56   

(ona była co najmniej na poziomie chunnina jak nie jounnina a Ty jesteś genninem)
+1 KG
_________________

 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-16, 15:04   

(No ale to zależnie od poziomu ok:)

*Czym by się teraz zająć? Może zacznę naukę jakiejś nowej techniki? Tak to raczej dobry pomysł. Mam przecież naturę chakry Doton, może czegoś powinienem się nauczyć.*
Po chwili namysłu zaczynam koncentrować chakrę w całym swoim ciele i momentalnie przychodzi mi pomysł na trening pewnej techniki, mianowicie Doton no Jutsu. Gdy tylko na to wpadłem zaczynam w jakiś sposób za pomocą swojej chakry wejść pod ziemię i wyjść w całkiem innym miejscu. Używam więc sporej ilości chakry i staram się jedynie wejść w ziemię.

Doton no Jutsu [Doton]
Rodzaj: Ninjutsu

To Jutsu polega na ukryciu się pod ziemią, ochronieniem się przed jakimś Jutsu. Można zrobić również tak, że nagle można wyskoczyć z pod ziemi by uderzyć przeciwnika.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-16, 16:17   

15%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-16, 17:01   

Skupiam po raz kolejny chakrę, tym razem staram się za pomocą swojej chakry wejść do środka ziemi i staram się odpowiednio kontrolować przepływ chakry w środku. *Kurcze nie sądziłem że to na serio takie trudne* . Podchodzę po raz kolejny skupiam spore ilości chakry i staram się wyryć tunel pod ziemią gdy do niej wejdę, następnie za pomocą chakry wyzwalam ziemię i robi się dziura z której wyskakuję aby zadać cios dla przeciwnika.
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-08-16, 17:25   

-30%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 08:28   

Nie patrząc jaki był efekt poprzedniego treningu techniki Doton no Jutsu, staję i kumuluję spore pokłady chakry, odpowiednio staram się je rozprowadzić po całym moim ciele. Następnie spoglądam na ziemię pode mną i zaczynam równomiernie wypuszczać chakrę do ziemii by stworzyła ona otwór i tunel tak bym mógł wejść i śmiało poruszać się pod ziemią. Następnie, gdy już jestem w środku za pomocą swojej chakry staram się utworzyć wyjście.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-17, 08:43   

40%- Twoje ciało znalazło się w połowie pod ziemią. Właściwie tylko głowa była jeszcze widoczna.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 08:54   

*Było już nieźle, muszę troszkę bardziej się postarać, a będzie wszystko dobrze*- po kilku myślach wracam do treningu. Skupiam swoje spore pokłady chakry w całym ciele, następnie wykonuję kilka pieczęci i wyzwalam swoją chakrę z ciała w ziemię, manipulując wysłaną chakrą staram się zrobić spory otwór takiej wielkości by moje ciało całkowicie się do niego zmieściło. Następnie formuję tunel bym mógł się przedostać w wybrane inne miejsce, na koniec moja chakra stara się otworzyć mi drogę i tworzy wyjście, a ja staram się wyskoczyć.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-17, 09:34   

53% - Mogłeś się już zanurzać cały pod ziemią, lecz wychodziło to bardzo wolno, zwłaszcza wychodzenie z niej.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Umeki Douhito 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 166
Skąd: M-C
Wysłany: 2010-08-17, 09:42   

Po raz kolejny skupiam spore pokłady chakry w swoim ciele. Następnie spoglądam jedynie na ziemię i rozmyślam jakby tu zrobić to szybciej. *Już wiem, teraz może się uda*. Wyzwalam całą zgromadzoną chakrę w swoim ciele do ziemi, staram się kontrolować jej ruch. Wszystko oczywiście staram się zrobić bardzo szybko by technika była użyteczna w walce, tak by była elementem zaskoczenia. Po chwili zauważam już tunel w który wskakuję i na końcu wyzwalam swoje resztki chakry tak by bez problemu zrobić wyjściowy otwór. Gdy udaje mi się wyjść z tunelu, siadam na moment na ziemi i zaczynam medytować, staram się chwilkę odpocząć i zgromadzić odpowiednie pokłady chakry w swoim organiźmie.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-17, 09:47   

70% - Technika wychodzi już trochę szybciej, lecz ciągle dużo brakuje do doskonałości.

+1 kontrola chakry
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |