• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sesja Naruto - Sekami
Autor Wiadomość
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-20, 16:50   

-Dobrze to musimy zdobyć armię za wszelką cenę.
Powiedziałem po czym na chwilkę zniknąłem Akemotiemu z oczu. Poszedłem zmienić ciało na inne. Wybrałem ciało nr. 3. Po chwili przyszedłem z innym wyglądem. Wyruszyliśmy na poszukiwania. Wybrałem pobliską wioskę. Szukałem ludzi z KG lub dużym zasobem chakry.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Wysłany: 2010-06-21, 09:28   

 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-21, 09:28   

Wymieniłeś się ciałem, po czym wyruszyłeś wraz z Akemoto do pobliskiej Wioski. Biegliście jakiś czas przez gęsty las. Po paręnastu minutach dobiegliście przed bramy wioski i schowaliście się za drzewami obserwując. Pogoda nie byłą zbyt piękna, padał deszcz oraz wiał silny wiatr, co przeszkadzało ci w obserwowaniu bramy, lecz twój partner dzięki swojemu Kekkei Genkai widział wszystko dokładnie i informował cię o wszystkim co zobaczył. Bramy pilnowało siedmiu strażników oraz wejście było zamknięte. Mimo iż pogoda nie była idealna to sprzyjała wam, ponieważ przeszkadzała strażnikom bramy w obserwowaniu czy ktoś nadchodzi, dzięki czemu będzie wam łatwiej ich zaskoczyć i wejść do środka.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-21, 13:07   

"W końcu panuję na wszystkimi naturami chakry...To będzie zbyt łatwe"
Pomyślałem i dałem znak Akemotiemu aby czekał na mój znak. A w tym czasie używam hange no jutsu i przemieniam się w przechodniego. Idę w kierunku strażników a następnie wołam ich, udając że mnie pogryzły wilki. Mam rozciętą nogę. Oczywiście to tylko dzięki hange.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-21, 13:48   

Zamiana udała ci się w stu procentach. Podszedłeś do bramy bez większych problemów, ponieważ strażnicy cię nie widzieli. Kiedy ich zawołałeś tylko jeden zareagował i spojrzał w twoją stronę.
-O co chodzi?!- Krzyknął nie reagując na twoją ranę w żaden sposób, ponieważ jej nie widział z powodu ulewy i mgły, która całkowicie zasłaniała widok.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-21, 13:50   

-Pomocy!!!
Krzyczałem i udawałem że noga mnie boli kuląc się na ziemi. Chciałem aby jak najwięcej z nich podeszło do mnie.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-21, 13:53   

Zeskoczył do ciebie tylko jeden strażnik, ten który wcześniej zadał ci pytanie. Podszedł do ciebie i kucnął obserwując twoją nogę.
-Co się stało?- Zapytał ze zdziwioną miną.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-21, 14:01   

-Zawołajcie wszystkich niech zobaczą co zrobiły mi te zapchlone wilki
Powiedziałem i jeszcze bardziej zacząłem krzyczeć z bólu. Jeżeli on się zorientował że udaję to przykładam do jego głowy rękę i sonduję jego umysł. Jednak najpierw za pomocą shunsin no jutsu zabrałem go tam gdzie strażnicy mnie nie będą widzieli. Ja jeszcze wysyłam dwa klony które przemieniły się we mnie i tego strażnika aby oni myśleli że nic się nie stało. A ja w tym czasie sonduję umysł strażnika w poszukiwaniu danych o jakimś gościu z KG lub który był Jinhuriki.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-21, 14:08   

Strażnik nikogo nie zawołał. Jedynie powiedział ci, że jest Medycznym Ninją i wyleczy ci ranę, lecz kiedy zaczynał to robić spostrzegł się, że tu nie ma żadnej rany, jest to jedynie iluzja. Miał już wołać innych strażników, ale powstrzymałeś go przykładając rękę do jego głowy i przeniosłeś w głąb lasu, a was zastąpiły klony. Na początek szukałeś kogoś z KG, lecz znalazłeś jedynie dwie bardzo słabe osoby z KG, którego nie znałeś, więc przeszedłeś do poszukiwań Jinhuriki, lecz nic nie znalazłeś.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-21, 14:10   

Chciałem się dowiedzieć czy to oczne KG czy jakie i na czym ono polega. Jeszcze szybciej sonduję jego umysł.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-21, 14:12   

Pierwszy klan polegał na przejmowaniu cienia, a co do drugiego nie zdobyłeś informacji.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-21, 14:19   

Dobrze to teraz dowiedziałem się gdzie mogę znaleźć tą osobę z klanu NARA Jak dowiedziałem się z jego dalszych informacji. Szukałem także gdzie mogę znaleźć drugą osobę. Kiedy to znalazłem wyciągnąłem z niego duszę i zostawiłem. Przywołałem moje ciała i przemieniłem się we ciało nr1 czyli w te co miałem na początku. Następnie wyruszyliśmy całą grupką. Ja podrzuciłem do góry ciało które miało przywołania. Nad murem i kiedy wylądowało to przywołało nas. My już po użyciu techniki Hange pojawiliśmy się jako turyści i zaczęliśmy szukać dwóch osób. Podzieliliśmy się na 2 grupy. Ja szedłem z tymi ciałami które potrafiły sondować umysł a jakże tym co potrafił przywoływać tego boga. To znaczy jego głowę. Chciałem jak najdalej oddalić się od tego miejsca w którym nas przywołana gdyż na pewno już o nas się dowiedzieli. Nasza grupa szukała osoby z klanem cienia.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-21, 19:20   

Po chwili poszukiwań odnalazłeś siedzibę klanu Nara i dwóch członków tego klanu trenujących na czymś w stylu małej areny przed siedzibą. Była to młoda dziewczyna w wieku 16-17 lat i starszy mężczyzna, chyba jej ojciec.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-21, 19:23   

Dobrze to podszedłem do nich. Oczywiście przemieniając się z małego chłopca.
-Dzień dobly
Powiedziałem specjalnie sepleniąc.
-Mój kolega strasznie się boi przejść przez most. Pomoglibyście mu. Jest dość daleko od wioski
Powiedziałem po czym czekałem na odpowiedź. Starałem się ich przekonać oczami kotka ze shreka.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-21, 19:49   

Członkowie klanu Nara zaprzestali trening i zwrócili się do ciebie.
-Cóż... niestety nie możemy ci pomóc, poproś kogoś innego.- Powiedział starszy mężczyzna i wrócił do treningu z córką.
_________________
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-06-21, 20:01   

-Ale on czeka na pomoc. I przyszedłem do was ponieważ wiem że specjaliwujecie się w czymś takim że możecie mu pomóc . Proszę.
Powiedziałem jeżeli by się nie zgodzili to zaczynam płakać i wymyślać różne straszne rzeczy.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |