• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Naruto Shinobi World Cup
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-12, 10:49   Naruto Shinobi World Cup

Cóż, moi drodzy użytkownicy i drogi Supporcie, Adminie... Dawniej, jakiś czas temu, chyba nawet wtedy, jak błogi śnieg pokrywał naszą Polskę, a na termometrach nie było 34 stopni Celcjusza, poruszona została pewna sprawa, dotycząca tego, co w Polsce sportowcy, fani i ludzie kochają najbardziej... Najlepszy i najpiękniejszy sport na świecie... Piłka nożna... Otóż, w związku, że wielu fanów piłki jest w Polsce, a co się z tym wiąże i na forum, to został założony temat, który poparłem i próbowałem samotnie rozwijać, chociaż trudno mi było bez dobrych środków i bez poparcia Supportu oraz braku zainteresowania tym Adminów. Nie, że mam coś za złe, tylko tak piszę o tym, bo chciałem to... Cóż... Reaktywować... Na naszym forum i na całym świecie wzbierają emocje co do meczy organizowanych w RPA z okazji Ogólnoświatowych Mistrzostw. Cóż, emocje byłyby jeszcze bardziej urozmaicone, gdyby w grę weszła wspaniała niegdyś Polska, ale z tego co wiem, odpadła...



Tutaj jest mój reaktywowany pomysł. W związku, że na naszym forum mało popularne były Światowe Walki MMA, w których udział brałem m.in. ja, Taha oraz Simeon, to pomyślałem nad bardziej popularną rzeczą... No, czyli PIŁKĄ NOŻNĄ!


Organizowane byłby mecze piłki nożnej na naszym forum, w której udział brałyby drużyny ukształtowane w Konoha i Tsuki (Skład i wszystko opiszę dalej). Drużyn maksymalnie w wiosce mogłoby być dwoje, aby nie robić ich za dużo, ale by był wybór między drużynami oraz większa rywalizacja, chociażby derby Konohy, czy Tsuki. Dodatkowo, można by, oczywiście z pomocą Admina (Mizuno) stworzyć Reprezentacje krajów. Jak np. Reprezentacja Kraju Księżyca, Kraju Ognia. Byliby tam userzy, którzy na prawdę mają dobre wyniki (O tym też napiszę dalej) w statystykach i są dobzi i odnajdują się na meczu. Dodatkowo, byłyby też Krajowe Reprezentacje Ukrytych Wiosek i Krajów Żywiołów, które nie mają swoich userów, tylko NPC.


Skład:
Aby stworzyć własną drużynę należy oczywiście spełniać potrzebne warunki, aby drużyna oficjalnie była dopuszczana do meczy, za które można nieźle się obłowić. A więc następujące warunki to:
-Pięciu Userów w polu (O pozycjach napiszę potem wraz z wynikami)
-User na bramce
-Jeden npc na ławce treningowej (minimalnie jeden)
-Budżet i stałe pensje piłkarzy
-Wpłacenie 500 Rou na założenie drużyny
-Stawianie się na mecze dla Wioski
-Przestrzeganie zasad BHP (;p)
-Brak dopingu
-Brak użycia wszelakich jutsu i chakry


W związku, że musi być pięciu userów w polu wypiszę, jakie pozycje w klubie będą wolne na owym "polu" czyli nie na bramce. Oczywiście, jeżeli ktoś zakłada drużynę, może zostać jej trenerem, menadżerem, wynająć trenerów, zdobyć sponsorów.
-Obrońca (Dwóch obrońców)
Wymagana jest ranga: Genin
Wymagane wyniki: Obrona, Krycie.

-Pomocnik (Dwóch pomocników)
Wymagana ranga: Genin
Wymagane wyniki: Wytrzymałość, Szybkość, Podania, Strzały, Drybling

-Napastnik (Jeden)
Wymagana ranga: Chuunin
Wymagane wyniki: Szybkość, Strzały, Podania, Drybling


-Bramkarz (Jeden)
Wymagana ranga: Chuunin
Wymagane wyniki: Obrona, Bronienie, Podania


Na ławce zalecany jest pomocnik, bądź obrońca, jeżeli zdecydujemy się na jedynie jednego rezerwowego.


No to tak:
Szybkość - Mamy już taki atrybut, więc to od niego zależy ten czynnik.
Wytrzymałość - Tak jak w powyższym

Podania - Czynnik który moim zdaniem powinien być dopisany w osobnym temacie w naszej Karcie Postaci, dotyczący naszego profilu, aby można było trenować ten atrybut osobno.

Obrona - Zależne od szybkości i siły.

Krycie - Zależne od wytrzymałości i szybkości, gdy mamy 50 Wytrzymałości i tyle samo siły dodajemy to do siebie i zyskujemy 100 Razem. Więc proste, Krycie wynosi 100.


Strzały - Zależne od Siły.


Drybling - Zależny od szybkości i zręczności. Drybling, to inaczej kiwki i wszelakie triki i bajery. Mając dobrze nauczone opcje dryblingu jesteśmy w stanie dokonywać niesamowitych rzeczy, oczywiście, jak dobrze umiemy opisać je w poście.


Gdy pisałem o "wynikach piłkarskich", że są zależne od danych atrybutów w naszej Karcie Postaci, przyjąłem, że Admin nie pozwoli, aby były osobną częścią w Kartach Postaci. Osobiście wolałbym, aby uczyło się ich osobno.

Proszę o krytykę i rozmowę na temat tego pomysłu, pozdrawiam :)
Gdybym zapomniał o czymś napisać, bądź chcielibyście porozmawiać o tym proszę do tego tematu. A jak ktoś chce dyskutować jeden z drugim to proszę na Gadu, a wynik dyskusji tylko wpisujcie. Nie chcę, byście zaśmiecali takimi ciężkimi i długimi kłótniami temat. Mam nadzieję, że rozumiecie mnie.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Wysłany: 2010-06-12, 10:54   

 
 
     
Inuzuka Kyou 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 28 Maj 2010
Posty: 108
Skąd: Konoha?
Wysłany: 2010-06-12, 10:54   

W sumie to nawet mogłoby być. Tylko jak by była opisywana gra i sędziowanie? Bo jakoś sobie tego nie wyobrażam :}
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-12, 10:57   

Hmm... O, właśnie. Dobrą sprawę poruszyłeś... Na szybko myślę, że byłaby to na zasadzie, że drużyna która ma piłkę pierwsza piszę kolejność, co chce zrobić, chyba że ktoś chce zrobić solowy slajd to pisze, że robi, a inne osoby nie piszą. Następnie pisze drużyna przeciwnika, jak chce temu przeszkodzić, bądź jak zamierza się wybraniać od kiwek i podań przeciwnika. Następnie sędzia zbiera informacje i daje wynik akcji, a za faule i używanie chakry daje czerwone i żółte kartki.
_________________



 
 
     
Toszizo Aszizożizo Na Nin 


Natura Chakry: Katon(Ogień) Doton(Ziemia)
Wiek: 30
Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 2953
Skąd: się biorą dzieci?
Wysłany: 2010-06-12, 12:13   

Jestem "Za"...
_________________
 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-06-12, 12:24   

Oczywiście za! Taki pomysł jest świetny! Ogarniają nas emocje związane z mistrzostwami w RPA, więc można zrobić turniej na forum.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-12, 12:33   

Pomysł jest fajny tylko proponuję opłacać drużynę ze skarbca wioski ^^ no i mam jedno ale... lepszym sportem od piłki nożnej jest naturalnie siatkówka ;)
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-12, 12:38   

jak najbardziej za świetny pomysł :)
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-12, 12:48   

Seiso, moim zdaniem nie. I co do skarbca wioski. Nie... Drużynę opłaca założyciel, który robi co chce ze swoim klubem. Może stać się jego trenerem, sponsorem, a nawet graczem. Jednakże, budowa stadionu u nas zależy prawdopodobnie od Mizuno, bo ja mogę tylko mniejsze boisko jakieś wybudować co najwięcej. A w Konoha? Nie wiem, co wymyślicie, ale jeżeli Mizuno przyjmie pomysł to pozwoli Wam wybudować stadion za darmo i pozwoli na sformułowanie przez Hokage jakiejś drużyny, do której najlepsi mogliby się zapisywać. Dodatkowo, chciałbym oświadczyć, że w Konoha i Tsuki startują dwa sklepy "Hot Shoes" z akcesoriami piłkarskimi, koszulkami, butami, getrami, rękawicami, spodenkami, opaskami i z piłkami, co najważniejsze.
_________________



 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-12, 14:02   

No nie powiem, ale mnie teraz ostro zaskoczyłeś, bo jestem maksymalnie za. Tylko jestem na serio ciekaw jak to wyjdzie w grze^^ Co do sponsorów/trenerów to raczej będzie jakiś ostry Chuunin, Jounin, albo ktoś wyżej położony kto ma dużo kasy^^
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-12, 14:23   

Ja jak najbardziej jestem za, nic dodać nic ująć...
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-12, 15:08   

Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy pomysł, który mógłby wprowadzić znaczne ożywienie tego PBF'u. Boje się tylko, że nie każdy połapie się w tej systematyce ze sklepikiem, no chyba, że jakieś lepsze buty, dawałyby więcej statystyk itd.
Oczywiście jestem jak najbardziej za!
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-12, 17:38   

W sandałach dobrze piłki nie kopniesz. Wymagane są koszulki. Ja zamierzam założyć swój profesjonalny klub, o jeszcze nie wiem jakiej nazwie. Przy moim ciętym języku, masie kasy i chęciom oraz dążeniu do samodoskonalenia będę chyba dobrym trenerem oraz... Zawodnikiem... Spokojnie, wszystko w sklepiku będzie najzwyklejsze. Bo tylko w takich ubraniach będzie można grać, nie dozwolone będą jakieś sandały, dziwne spodnie, płaszcze, maski i inne akcesoria. Oczywiście, jeżeli ktoś chociażby za pomocą chakry kopnie mocniej piłkę, zostaje zdyskwalifikowany. Sklepik jest w ciągu pracy tak samo jak Gazetka ;)
_________________



 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-12, 18:37   

Według mnie to też każdy kto będzie przyjęty do jakiejkolwiek drużyny powinien sobie instantowo dodać do atrybutów nowy - Podania. Oczywiście ten kto nie jest w drużynie nie powinien go mieć:P

I tak jak napisał Sjan uczyć się go osobno, ale to już na murawie >:D
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-12, 19:05   

Może uczyć się każdy atrybutów, ale to wiadomo. Bez sprzętu, bez dobrego boiska o wiele trudniej się nauczyć, a sam fakt piłki też jest trudny do zdobycia... To od tego, ile będziemy mieli atrybutów i jak będziemy się odnajdywać zależy, czy dostaniemy się do klubu, ale to moim zdaniem musi wszystko Mizuno zaakceptować.
_________________



 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-06-12, 19:18   

Prawda, prawda.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |