• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dan Kaguya vs Firippu Aka
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-17, 12:10   

Firippu nie zdążył zareagować i shurikeny leciały wprost w jego głowę. Mózg jakby się zatrzymał, wszystko stało się wolniejsze, jego oczy rejestrowały powolny lot broni. Chciał zrobić unik, ale było zbyt późno. Myśląc, że zginie przypomniał sobie o czymś. Przecież egzaminator nie pozwoli na śmierć na egzaminie. Jednak i on się nie pokazał. Stało się coś dziwnego, shurikeny przeleciały przez niego ,a Firippu nawet tego nie poczuł. Zdał sobie sprawę ,że to klon Dana, który znikł przy najmniejszym kontakcie z Firippu.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Wysłany: 2010-06-17, 15:40   

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-17, 15:40   

Szybko wybiegłem w jego stronę, robię utsuemi no jutsu.Następnie robię kunaie z kości i trzymam je w rękach, biorę mocny i szybki zamach a następnie rzucam w jego stronę kunaiami, staram się nie chybić i trafić dość mocno. Szybko chowam się w krzaki i robię shunshin no jutsu pojawiając się po takiej stronie gdzie promienie słoneczne sięgają oczu Firippu. Wtedy robię z kości 15 senbonów, trzymam je wszystkie w rękach a następnie biorę jak największy zamach i rzucam celnie w jego stronę, starałem się także nie chybić aby za wszelką cenę naszpikować go senbonami, potem odskakuję do tyłu i chowam się w krzaki. Jeśli zaatakuje mnie to postaram się zrobić unik lub w ostateczności kawarimi.Podczas rzutów starałem się zachować odpowiednią odległość w taki sposób aby Firippu nie dosięgną mnie swoją bronią, lecz jeśli będzie w stanie mnie uderzyć to zrobię wszystko aby tą bronią nie oberwać. Nie poddając się łatwo bez walki zdenerwowałem się tym, że nie zdąża robić uniku wtedy gdy atakuje klon. Chciałem wygrać za wszelką cenę.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-17, 18:19   

"A więc to był klon? Boże, całe szczęście już myślałem że po mnie..." pomyślał starając się opanować drżenie swego ciała i natychmiastowo wykonał pospiesznie Kai, aby genjutsu jego przeciwnika przestało działać. Ogarnął się i w odpowiedzi na ataki Dana wykonał Kawarimi no Jutsu z kłodą za większym skupiskiem krzaków, jak najdalej od niego w celu ominięcia jego ataków dystansowych oraz ukrycia się. Kucając stara się oddychać powoli, aby nie sprawiać sobie zbyt dużo bólu, a ciężar swojego ciała przenosząc na zdrową nogę, oraz jedną z rąk, którą się podpiera.

Przetarł rękawem czoło obserwując z ukrycia Dana. Jego dłonie złączone są w pieczęć Węża pomagając sobie w ten sposób z koncentracją chakry, a dodatjiwi w razie jakiegokolwiek ataku gotów jest użyć ponownie Kawarimi no Jutsu. "Długo już tak nie wytrzymasz chłopie, zbytnio szalejesz. Słońce mocno grzeje, a ty zbyt szybko wyczerpujesz swoją chakrę... Na moją korzyść.." uśmiechnął się w duchu chowając się dalej za krzakami. Zgryzł lekko wargę i wstał wychodząc z krzaków, oraz trzymając w sposób obronny kościany kunai. -Chodź tutaj Dan! Załatwmy to ostatecznie! krzyknął do swojego przeciwnika czekając na jego ruch bądź odpowiedź.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-18, 16:28   

Kunaie Dana trafiły w kłodę, a Firippu chwilę odpoczął w krzakach. Po chwili wyszedł z krzaków 20m od Dana. Prowokował go.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-18, 21:24   

-Co mam zrobić, jestem wyczerpany, nie mam już nic czym mogę go pokonać, nie mogę się poddać to nie jest w moim stylu, zostało mi tylko jedno wyjście:Walczyć do końca!-
Odskoczyłem ponownie w krzaki i tam złożyłem pieczęć aby zbierać chakrę, skupiałem się mocno i próbowałem skupić chakrę w ciele, starałem się dobrze ukryć. Całą chakrę rozprowadzałem po ciele, kumulowałem jej jak najwięcej. Skupiłem się mocniej i jakby medytowałem. Gdy zebrałem już odpowiednią ilość chakry to niedużą część chakry kumulowałem w obolałych i zranionych miejscach. Starałem się większą część tej chakry zachować na dalszą walkę. Powoli zacząłem się skupiać na moich kościach i zacząłem tworzyć z nich kunaie, starałem się aby uformować je tak by były ostre, opływowe i wygodne. Potem, po wytworzeniu ośmiu takich kunaiów mocno trzymam je w rękach i wychylam się delikatnie z krzaków. Marszczę brwi i przymrużam delikatnie oczy by lepiej wcelować. Skupiam wzrok tylko i wyłącznie na Firippu, uważam także na atak z jego strony, więc jeśli postanowi mnie zaatakować to zrobię Kawarimi no jutsu i dokończę atak. Więc biorę dość duży i szybki zamach a następnie rzucam w niego tymi kunaiami. Jeśli chybię to robię to samo co wcześniej tylko, że tym razem wytwarzam shurikeny. W razie słabego ataku postaram się bronić przy pomocy kunaia.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-18, 22:00   

Unikał cały czas broni rzucanych przez Dana, ciesząc się iż traci resztę swojej chakry. O dziwo poruszał się jak gdyby jego kostka była już zdrowa i mu całkiem nie przeszkadzała, tak samo jak cała reszta jego lekko poobijanego ciała. Starał się unikać jego wszelkich ataków na odległość, starając się go zwabić znacznie bliżej siebie. Nie odpowiada mu wcale że jest tak daleko, mimo iż jest mu przez to łatwiej omijać miotane przez niego kunaie i shurikeny. Uśmiecha się cały czas starając się oszczędzać energię i chakrę.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-19, 11:22   

Dan marnował dalej chakre. Rzucił wszystkimi kunai'ami. Stało się trafił niemal wszystkimi. Puf!! Klon Firippu znikł, prawdziwego przeciwnika nie było widać.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-19, 11:40   

Rozglądam się dokładnie za przeciwnikiem, jeśli mnie zaatakuje to robię kawarimi, jeśli wyjdzie i nic nie będzie robił to rzucę w niego kunaiami i shurikenami. Staram się zachować czujność i rozwagę. Jeśli zaatakuje mnie czymś słabszym to jeśli będę w stanie to uniknąć to zrobię doskonały unik, najlepszy jaki potrafię.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-19, 11:52   

Krzaki, które udawał za pomocą techniki Henge, nagle zniknęły w kłębie dymu, z którego po chwili wyszedł uśmiechając się nieznacznie. -I co Dan, długo jeszcze wytrzymasz z taką ilością swojej chakry? Może najlepiej się poddaj, wszyscy wiemy że nie masz żadnych szans, aby ze mną wygrać, jesteś totalnym zerem! Beztalenciem! -śmieje się z niego nie tracąc jednocześnie go z oczu. w uniesionej, prawej dłoni trzyma w pozycji obronnej kunai, gotów do uniku, bądź odbicia broni.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-19, 14:04   

Firippu pokazał się w pozycji obronnej, za nim leżał dość spory kamień. Przeciwnik nic nie robił ,więc Dan od razu posłał w jego stronę kunai'e i shuriken'y. Firippu się nie ruszał więc miotana broń doszła celu. Kłęby dymu PUF! klon. Dan się nie spodziewał ataku w plecy ,więc nie zdążył na niego zareagować. Słyszał jedynie świst rzuconej broni przecinającej powietrze. Kunai boleśnie wbił się blisko kręgosłupa, a Dan leciał na ziemię, na szczęście pojawił się egzaminator łapiąc go.
-Walka skończona, wygrywa Firippu Aka

Firippu Aka zostaje chunninem.
Szpital:
Firippu 3 h
Dan 7h
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |