• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dan Kaguya vs Firippu Aka
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-12, 12:52   

Dan pojawił się pod Firippu ,który jest teraz w powietrzu. Spadł razem z czterema iluzjami. Dan z pomocą shunshina zjawił się za plecami Firippu i plunął w niego Mizuame, okazało się, że to klon, Firippu wykorzystuję chwilę dezorientacji przeciwnika i chce go dźgnąć kunai'em tym samym przerywając serię zamyślonych ataków Dana. Ten dzięki swojej szybkości zdołał zablokować pchnięcie swoją kataną. Dan uaktywnia swój szał ,jednak Firippu go uprzedza i wykonuję kawarimi, znajduję się na linii drzew, wyciągając metalową linkę w ostatniej chwili zauważył rzucone w niego shurikeny z kości. Niestety był zbyt wolny i jeden z nich wbił mu się w ramię dość płytko, nie czuł wielkiego dyskomfortu z tego powodu.
Publika ucieszona z chwila walki w zwarciu ,zaczęła bić oklaski. Radosne okrzyki dobiegały uszu walczących.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Wysłany: 2010-06-12, 14:21   

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-12, 14:21   

Zacząłem biegać dookoła i rzucać w niego kunaiami z kości. Jeśli będzie mnie atakował z dystansu to będę robił uniki a jeśli zrobi coś mocniejszego to zrobię Kawarimi. Ciągle biegam dookoła i rzucam w niego kunaiami. Jeśli do mnie podejdzie to uderzę go szybko kataną w nogi. W pewnym momencie robię wyskok i rzucam w niego dwoma shurikenami celując w głowę, jeśli się obroni lub uniknie to strzelę w niego igłą za pomocą Fukumi hari celując także w głowę. Teraz się nie poddam, nic z tego jeśli któryś z nas ma wygrać to muszę to być ja.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-12, 17:10   

Odbiega od Dana starając się dopracować swoją technikę. W międzyczasie wyjął z rany shurikena i schował go do kabury. Gdy widzi jakiekolwiek przedmioty lecące w jego stronę unika ich uchylając się bądź odbijając je swoim kunai. Gdyby jednak uniknięcie bądź odbicie ich byłoby niemożliwe używa techniki Kawarimi no Jutsu. Zażył jedną żołnierską pigułkę, aby odzyskać część energii. Z materiału ochraniacza na czoło zrobił prowizoryczny bandaż, cały czas uważając na zagrożenia ze strony swojego przeciwnika.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-13, 11:52   

Dan nacierał ,a Firippu się ciągle cofał. Z trudnością unikał masy rzucanej broni, jednak jedna z nich lekko rozcięła skórę na jego udzie. Widząc wyskok Dana , Firippu robi Kawarimi na, któreś z gałęzi. Zażył pigułkę ,by odzyskać siły, rany nie krwawiły ,więc nie wymagały opatrzenia. Na pustym polu stał Dan ,a Firippu się ukrywał.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-13, 12:27   

Szybko odskakuję do tyłu i chowam się w krzakach. Robię jednego bunshina aby go zlokalizował. Robię utsuemi no jutsu. Jeśli zrobi Kai to rzucę w tym momencie szybko dwoma kunaiami z kości celując w głowę. Robię trzy bunshiny i biegnę razem z nimi. Gdy znajdujemy się blisko mieszamy się i atakujemy go kataną celując w nogi. Jeśli nas zaatakuje to robimy uniki. Jeśli atak będzie mocniejszy to odskok w bok lub w tył.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-13, 14:31   

Podniósł z ziemi kolejne dwa kościane shurikeny stworzone przez Dana i schował je do kabury. Słysząc dziwne odgłosy wykonał pośpiesznie technikę Kai, cały czas się ukrywając za drzewem co zapewnia mu ochronę przed bronią miotaną. Tworzy dwa swoje klony za pomocą techniki Bunshin no Jutsu i zaczyna z nimi biec w stronę Dana. Każdy z klonów, razem z nim trzyma metalową linkę z zaczepioną na końcu blachą od ochraniacza. Biegnie z nimi na Dana starając się razem z klonami unikać ciosów Dana. Gdy są już blisko każdy z klonów razem z nim odskakuje w innej strony starając się zakręcić linką wokoło jego dłoni.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-14, 21:05   

Dalej siedzicie w krzakach. Klon Dana nawet jeśli znalazł Firippu nie miał jak o tym poinformować swojego stworzyciela. Klony obu chłopaków zderzyły się ze sobą i z obu stron poleciały shurikeny i kunai'e, dzięki temu przeciwnicy poznali swoje położenie i mogli walczyć otwarcie.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-14, 21:34   

Zaczynam bardzo szybko biec w jego stronę, rzucam trzema kunaiami z kości. -Stań do walki w zwarciu a nie uciekasz ciągle jak tchórz- przyśpieszyłem tempo i wybiłem się w górę rzucając w niego trzema shurikenami z kości. Jeśli odskoczy lub zrobi unik możliwe nawet, że kawarimi to szybko postaram się go znaleźć i uderzyć kataną w splot, jeśli zablokuje ten atak to wykonam szybko obrót uderzając go kataną ponownie ale w nogi. Biegnąc na niego szybko robię shunshin no jutsu i pojawiam się przed nim. Prędko robię Konoha Reppu a jeśli tego uniknie to postaram się uderzyć go kataną po przez poziome cięcie. Jeśli Konoha reppu się udało to uderzam go z pięści, z całej siły w brodę. Następnie robię Mizuame Nabara a po tym jutsu odskakuję do tyłu i wyskakuję uderzając go kataną po przez pionowe cięcie. Po całej akcji uderzam go z łokcia w brzuch powalając go na ziemię. Jeśli podczas tej akcji zostanę zaatakowany to postaram się sparować atak kataną lub uniknąć. Jeśli zaś zrobi Mizuame Nabara lub użyje żyłki to mocno wyskoczę w górę unikając ataku i dalej dokańczając całą akcję.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-15, 12:26   

-Ninja to ktoś kto potrafi przetrwać w ukryciu!- odkrzyknął mu po czym dalej chowając się za drzewem przeczekał cały ostrzał jaki zaserwował mu Dan. Chwycił w prawą dłoń kunai z kości, ostrze kierując ku dołowi i w momencie, w którym sądzi że jego przeciwnik już nie będzie go atakować z dystansu wybiega zza drzewa z biegnie na niego pochylony. Przypominając sobie jak podczas drugiej części egzaminu Dan często używał katany, spodziewał się więc że i teraz jej użyje. Biegnąc w pozycji pochylonej jego przeciwnik najpewniej zaatakuje z ukosu lub cięciem z góry, co będzie mu łatwiej ominąc i zadać pchnięcie kunai. Jednocześnie kumuluje w stopach dużą ilość chakry, aby nie przykleił się do syropu.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-15, 13:24   

Drzewo za ,którym chował się Firippu wybuchło raniąc chłopaka niegroźnie drzazgami. Firippu wybiegł na otwartą walkę cudem unikając uderzenia kataną , jednak został podcięty przez Konoha Reppuu. Upadł na plecy. Danowi zakręciło się w głowie z powodu ubytku zbyt dużej ilości chakry(masa ataków!) poczuł zmęczenie ,a jego ruchy stały się wolniejsze. Firippu to wykorzystał i wbił kunai'a w ramię Dana, który wypuścił katanę ,ale zdołał zadać cios łokciem w brzuch przeciwnika.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-15, 15:35   

Wziąłem katanę i szybko zrobiłem shunshin no jutsu chowając się za drzewem. Wziąłem jedną pigułkę z skrzepniętą krwią i owinąłem ranę opaską. Stałem luźno. Moje ciało przeszły dreszcze, starałem się nie poddawać i walczyć do końca. Pot lał mi się z czoła, stojąc w przestrachu obmyślałem taktykę i próbowałem znaleźć słaby punkt Firippu. Moje oczy zimnym wzrokiem spojrzały na przeciwnika oglądając go dokładnie. W razie ataku z jego strony robię kawarimi. Jeśli rzuci czymś w mnie to postaram się to odbić za pomocą katany.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-16, 10:19   

Podniósł z ziemi jeden z kościanych kunai jego przeciwnika po czym oddalił się szybko na drugi koniec areny, kucając w cieniu drzewa i obserwując Dana z uśmiechem. "Więc kończy ci się już powoli chakra, hmm?" pomyślał ocierając pot z czoła. Przetarł bolące miejsce po Konoha Reppuu jego przeciwnika i zażył jeszcze jedną żołnierską pigułkę. Chce na razie zachować jak największą ilość energii oraz chakry. "Jego ciało jest mniej sprawne niż na początku walki. Katana też swoje waży, lekka nie jest co wpływa na moją korzyść,a walka na dystans w jego przypadku na dłuższą metę jest śmiertelna poprzez zużycie zbyt dużej ilości chakry. Zbyt impulsywnie działasz" wyszczerzył się do Dana obmyślając ze stoickim spokojem swoją strategię.

Nie tracąc z oczu swojego przeciwnika przejrzał swój ekwipunek zgryzając lekko wargi. "Dwa kościane kunaie, jeden taki sam shuriken, dziesięć metrów metalowej linki, zniszczona opaska.. Jakbym grał w szachy samą wieżą.. Zostają mi najprostsze ruchy, chyba że.." uśmiechnął się chowając zdobyty niedawno drugi kunai do kabury przy udzie. Wyjął z siebie największe drzazgi, by mu nie przeszkadzały i wyprostował się. Odwiązał linkę od opaski, którą (blachę) schował, a materiał przewiązał sobie na czole. Wyciągnął drugiego kunaia i przymocował do końców rękojeści obydwu około jedno metrową metalową linkę łącząc je w ten sposób. Rozluźnił i zacisnął pięści na nożach i zaczął frontalnie biec pochylony na Dana. Kunaie pozwolą mu od odbicie nadlatujących broni, a metalowa linka na unieruchomienie jego ręki bądź katany owinąwszy szybko jedno z nich przerzucając kunaiem i łapiąc go. Napiąwszy mocno żyłkę trzymając za kunaie wymierza Danowi wolny, lecz potężny cios z kolana w klatkę piersiową. Gdyby jednak miał oberwać z miecza lub innej broni białej zaczyna wydzielać z swojego ciała duże ilości chakry mając nadzieję że zmieni ona tor cięcia bądź pchnięcia.
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-16, 13:17   

Sytuacja:
Dan obserwował swojego przeciwnika, nie znalazł słabego punktu, ale zdał sobie sprawę, że słabnie i musi jak najszybciej zakończyć walkę. Firippu zażył następną pigułkę, mimo początkowej bardzo dużej dysproporcji atrybutów u obu, teraz one się dość wyrównały. Firippu skonstruował swoja broń i ruszył na Dana, miał dobry plan, jednak Dan nie chcąc ryzykować użył Kawarimi. Staliście ok 25 m od siebie.

Stan zdrowia:
Firippu płytka rana na ramieniu po shurikenie i na udzie od kunai'a, liczne otarcia, ból brzucha podczas oddychania i boląca kostka, co powoduje spadek szybkości.
Dan głęboka rana po kunai'u w ramieniu, ból, utrudnienie w składaniu pieczęci ,posługiwanie się kataną jedną ręką co daje spadek na szybkości i dokładności. Zmęczenie z powodu zużycia sporej ilości chakry.
_________________

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-16, 15:50   

Poczułem dziwny ból psychiczny ale próbowałem się skupić nad walką, miałem lekką satysfakcję z tego, że on także jest ranny lecz najgorsze było to, że jest ranny w małym stopniu w przeciwieństwa do mnie. Spojrzałem na niego i zacisnąłem pięści. Nie mogę teraz zakończyć walki, muszę walczyć do końca, jestem Dan Kaguya i nigdy się nie poddam. Gdy tylko pomyślałem o tym, że mogę przegrać doznałem dziwnego, nieznanego mi dotąd uczucia. Byłem już bardzo wyczerpany i osłabiony. Chcąc przejść do akcji odskoczyłem jak najdalej i schowałem się w krzakach. Z krzaków rzucam czterema kunaiami z kości i wybiegam z krzaków, robię mocny wyskok w górę i rzucam w Firippu dwoma shurikenami. Czując duży ból biegnę na niego z kataną i staram się go uderzyć w rany które zrobiłem wcześniej. Jeśli mnie zaatakuje to próbuję uniknąć lub zablokować atak kataną, oszczędzając chakrę nie wykonuję Kawarimi. Gdy biegłem czułem wielką złość i nienawiść aczkolwiek te odczucia zmieniały się w czystą dobroć. Gdy chciałem go uderzyć kataną pomyślałem tylko o tym by wygrać i nie poddać się.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-06-16, 22:13   

"Dobrze mi idzie. Trzeba będzie to teraz tylko jakoś skończyć. Nie mogę sobie pozwolić od teraz na błędy" pomyślał oddychając powoli i krzywiąc się lekko z bólu. "Z tego co widzę Dan już długo nie pociągnie, krwawi pewnie, zużył wiele chakry." przeszło mu przez myśl obserwując uważnie swojego przeciwnika. Widząc iż ów przeciwnik stara się zadać mu jakiekolwiek obrażenia z dystansu stara się je odbić za pomocą kościanych kunai bądź żyłki. Jeśli jednak nie daje rady, lub jest ich zbyt wiele odskakuje unikając ich, opierając swój ciężar na zdrowej nodze. Duża odległość między nimi działa na jego korzyść, dzięki niej może w porę odpowiednio zareagować na ataki Dana.

Widząc że jego przeciwnik zaprzestał ataku na dystans, wypuścił powietrze z ust analizując całą sytuację. Czekał aż przeciwnik będzie wystarczająco blisko by nie mieć zbyt wiele pola do manewru po czym wykonał pieczęć Tygrysa i krzycząc "Sution Mizuame Nabara!" wypluł nie przed siebie, lecz centralnie w Dana dużą ilość gęstego syropu. W razie gdyby jednak jego przeciwnik nie wpadł w tą pułapkę używa techniki Kawarimi no Jutsu z pobliską kłodą i natychmiastowo rzuca w niego kościanym shurikenem, który zebrał z ziemi wcześniej.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |