• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostarczenie zwoju
Autor Wiadomość
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-02, 15:35   

Tak jak oczekiwałeś, zaatakował klona. Wróg zdążył się domyślić twoich zamiarów. Gdy wskoczyłeś na ptaka, zaczęła się szarpanina, w której niechcący strąciłeś kaptur przeciwnika. Jakież było twoje zdziwienie, gdy ukazała ci się twarz młodej, blondwłosej kunoichi. Wykorzystując chwilę zaskoczenia, ninja zeskoczyła z ptaka, który podbił się gwałtownie do góry, chcąc cię zrzucić. Wykonywał w powietrzu przeróżne akrobacje. Musiałeś się go trzymać, by nie spaść, bo to by mogło się źle skończyć.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Wysłany: 2010-06-02, 16:17   

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-02, 16:17   

Specjalnie puściłem się i w powietrzu sptorzyłem sowę a następnie zniszczyłem jej ptaka wielką kulą ognia. "O co tu chodzi"-powiedziałem i przystąpiłem do walki wręcz gdyż byłem dość doby.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-03, 14:08   

Nie umiała się obronić przed twoimi atakami. Robiła przeróżne uniki i akrobacje, ale nawet to na niewiele się zdało. W końcu zmęczona odskoczyła parę metrów w tył, posyłając w ciebie ogromny i trudny do ominięcia strumień ognia. Sama też się zabezpieczyła, ogradzając się ogniową ścianą.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-03, 15:38   

Ja starałem się jak najszybciej wykonać Kawarimi No Justu z drzewem lub (Jeżeli ściana ognia była taka że pomieściła nas obu) z jakim kamieniem jeżeli leżał obok niej. Jeżeli podmieniłem się z kamieniem to atakuję ją lecz z kunaiami w ręce abym zadawał dotkliwsze rany. A jeżeli podmieniłem się z czym innym troszeczkę dalej od niej to biegnę w to miejsce lecz tworzę jednego bushina i on wychodzi zamiast mnie a ona myśli że to ja. A ja prawdziwy w tym czasie tworzę 4 żuki i każę im się wkopać pod ziemię i podkraść się pod nią pod ziemią. Kiedy będę już czuł że ona tam są to używam katsu i wtedy ona powinna nieźle oberwać, ja z tego korzystam i kiedy ta cała siła wybija ją do góry ja atakuję ją jeszcze z Dynamiku Entori tak aby zemdlała.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-03, 17:11   

Pojawiłeś się obok niej. Zdziwiona nie zdążyła zareagować na twój cios. Ostatecznie nieźle oberwała. Ogień zgasł, a dziewczyna podniosła się z ziemi, ocierając krew z ust.
-Egh...- Jęknęła wstając. Chwilę potem zniknęła w kłębie szarego dymu. Typowa złodziejka, widocznie uznała, że łup nie jest wart takiego poświęcenia. Walki z tobą.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-03, 17:14   

Poszedłem dalej uważając na wszystko co może się stać pułapki niespodziewane ataki itp.
Szedłem spokojnie drogom w pogotowiu cały czas mam kawarimi no jutsu. Trochę przyspieszyłem tępo. Chciałem szybciej dotrzeć na miejsce. "No nie i znów będę miał więcej roboty"-pomyślałem myśląc o dziewczynie z którą przed chwilką walczyłem.
Myślałem o niej i starałem się zapamiętać jej wygląd oraz szczególne cechy wyglądu aby potem zdać komplety raport Hokege Samie.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-03, 21:03   

Droga do wioski nie zajęła ci dużo czasu. Sama osada nie była też duża. Bez problemu trafiłeś do największego domu przywódcy.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-03, 21:08   

Dałem mu zwój lecz przyglądałem mu się bacznie czy nie jest to jakiś złodziej na wszelki wypadek podmieniłem zwój z kawałkiem drewna który zmieniłem w zwój. Następnie mu go dałem jeżeli zareagował normalnie to przepraszam go za pomyłkę i wytłumaczam mu dlaczego to musiałem zrobić a jeżeli coś bardzo dziwnego się działo to używam kawarimi No Justu.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-04, 10:57   

-Nic się nie stało.- Odpowiedział z uśmiechem, rozumiejąc twoją ostrożność.

//Misja wykonana//
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |