• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Dostarczenie zwoju
Autor Wiadomość
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-01, 12:57   Dostarczenie zwoju

Po wyjściu z biura Hokage ze zwojem w ręku poszedłem do domu po cały ekwipunek. Poszedłem w kierunku bramy Konohy i wyszedłem z Konohy. "No to kolejna misja"-pomyślałem z uśmiechem na twarzy. Szedłem w kierunku tej małej osady cały czas prosto. W pogotowiu miałem Kawarimi No Justu lub szubki unik do tyłu. "Ciekawe co to za droga?"-pomyślałem idąc dalej przed siebie.
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-06-01, 13:01   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-01, 13:01   

Zaraz po wyjściu z wioski, pojawił się las. Szedłeś spokojnie wydeptaną leśną dróżką. Wokół słychać był tylko ptasi śpiew i wiatr.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-01, 13:04   

"Mnie tak łatwo nie da się zwieść...Chyba nie"-powiedziałem i uśmiechnąłem się lecz pod moją nowiutką maską nie było nic widać. "No nareszcie maskę mam i ci nie dam"-pomyślałem "Ojej ja chyba zaczynam rymować...No spodobało mi się to"-powiedziałem i szedłem dalej rymując lecz w dalszym ciągu byłem ostrożny. W pogotowiu miałem Kawarimi No Justu lub szubki unik do tyłu. "Jeszcze trochę drogi mam i kawarimi w pogotowiu mam"-myślałem idąc i rymując.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-01, 13:22   

Szedłeś spokojnie, aż nagle napadło na ciebie bezczelnie dwóch gości. Co prawda nie wyglądali na ninja, ale byli dobrze przygotowani, o czym świadczył fakt, że wpadłbyś w ich pułapkę, gdyby nie to, że użyłeś Kawarimi. Byli to młodzi chłopcy. Może mieli ze 13 lat, nie więcej. Gdy próbowałeś utrzymać równowagę po wykonaniu techniki, zaczęli na ciebie biec. Chcieli cię okrążyć, i związać sznurkiem.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-01, 13:42   

Jeżeli zdążyli mnie związać to używam techniki Nawanuke no Jutsu i uwalniam się z ich więzów. Następnie szybko tworzę 3 żuki i 1 każę wejść na jakieś drzewo a dwojga innym żukom każę zakraść się za tych chłopców. "Mój stary ale jakże przydatny trick."-pomyślałem i zacząłem biec na tych ziomali w biegu tworząc jeszcze jednego żuka. Teraz napiszę opcje:
1. Ja na nic biegnę i żucam tego żuka na nich .Jeżeli oni odskoczą do tyłu to ja detonuję te 2 żuki które tam wysłałem.
2. Jeżeli oni nie odskoczą to detonuję tego żuka którego na nich rzuciłem.
3. Jeżeli oni mnie zaatakują to ja podmieniam się z tym żukiem którego wysłałem na drzewo i go wysadzam od razu po podmianie.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-01, 14:08   

Gdy biegłeś na nich, aktywowała się jedna z pułapek. Potrąciłeś jakąś linkę, przez co w twoją stronę poleciały kunai i shuriken. Gdy chciałeś odskoczyć, upadłeś do ukrytej pod kupą liści dziury.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-01, 14:18   

Szybko robię shunsin no justu i wydostaję się na zewnątrz. A następnie robię to co przed chwilką tylko że specjalnie uważam na ich pułapki.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-02, 12:53   

Chłopaki uciekli z krzykiem.
-Aaa! To prawdziwy ninja!
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-02, 14:10   

Poszedłem dalej nadaj uważając na pułapki oraz w pogotowiu miałem kawarimi.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-02, 14:28   

Po pewnym czasie usłyszałeś szelest, a sekundę potem w twoją stronę poleciały dwu kunai. Z cienia wyszedł jeden uzbrojony osobnik. Coś ci mówiło, że tym razem nie będzie tak łatwo jak przed tem.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-02, 14:41   

Szybko użyłem shunsin no jutsu i chciałem się pojawić na jednym z drzew. Jeszcze sprawdziłem czy nie ma na nim żadnej pułapki. Następnie tworzę sowę z giny i wskakuję na nią. "Tutaj na mnie pułapki nie założy a mam nadzieję że będę miał przewagę."-pomyślałem i kazałem sowie lecieć z ws stronę wioski. Jeżeli on próbuje mnie dogonić to tworzę 15 koników polnych i każę im go rozgnieść. "One są bardzo szybkie ciekawe czy sobie z nimi poradzisz?"-pomyślałem i leciałem dalej obserwując cały czas przebieg akcji moich koników. A kiedy widzę że przeciwnik test w moim zasięgu to używam techniki katsu.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-02, 14:44   

Przeciwnik posłał w stronę koników polnych ogromną kulę ognia, niszcząc glinę. Odskoczył na drzewo rzucając w twoją stronę masę senbon.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-02, 14:53   

Ja szybko staram się uwolnić z siebie troszeczkę chakry aby odbić sebony moją chakrą. Jeżeli to się nie uda to zasłaniam się skrzydłem mojej sowy. "Katon?"-pomyślałem a jeżeli skrzydło nic nie dało do szybko używam kawarimi no jutsu z jakimś drzewem. Kiedy już tam jestem na ziemi wystrzeliwuję w stronę przeciwnika jedną kulę ognia i tworzę pod jego nieuwagę jednego bushina. Oraz rozpoczynam drugi etap mojego planu. Po cichutku tworzę 5 żuków. Wszystkim każę wejść pod ziemię i odszukać przeciwnika oraz cały czas chodzenia za nim lecz nie na powierzchni ziemi tylko pod nią. Kiedy już się tam znajdą to używam katsu."Lubisz pułapki to sam w nią wpadniesz"-pomyślałem. Jeżeli to by nic nie dało to wyciągam sobie trzy kunaie i każdego wbijam w inne drzewo za pomocą shunsina ale ustawiam je s kierunku mego przeciwnika. Ale za to przy każdym zostawiam po jednym żuku. I to jest mój cały plan kiedy zwabię przeciwnika w to miejsce to użyję techniki katsu i żuki wybuchną dając tym samym ciąg kunaią a wtedy one poszybują w stronę przeciwnika i go nieźle zranią a wtedy ja go dobijam z kosy którą przed chwilką odpieczętowałem.
_________________
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-02, 15:02   

Przeciwnik wpadł...wpadłby w pułapkę, gdyby nie okazał się zwykłym klonem. Przez nagły i silny podmuch wiatru o mało się nie przewróciłeś. W ostatniej chwili złapałeś równowagę. Sprawcą zamieszania był ogromny, bliżej niezidentyfikowany ptak, unoszący się dokładnie nad tobą. Na nim siedział owy shinobi, ubrany w czarny, workowaty płaszcz. Uśmiechał się perfidnie do ciebie. Zwierzę wzbiło się w powietrze, posyłając w ciebie nową falę powietrza. Trudno było ci utrzymać równowagę, a dodatkowo przeciwnik rzucał w ciebie...kolcami? Czym podobnym do cierni róży.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-06-02, 15:05   

"Co to ma być?"-pomyślałem starając się odbijać "igły" Kuaiem oraz chować się z drzewami. "Moje sztuki tutaj nic nie pomogą!!!"-pomyślałem i użyłem kawarimi no jutsu z pieńkiem drzewa. "Muszę go jakoś zaskoczyć"-pomyślałem i zacząłem kombinować co by tutaj zrobić. Po chwili zastanowienia oraz chwilowego odpoczynku utworzyłem jednego bushina i kazałem mu wyjść na widok jeżeli on go zaatakuje to ja używam shunsin no jutsu i wskakuję na jego ptaka od razu atakując go kunaiem w głowę.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |