• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin na Jounina gr. 1
Autor Wiadomość
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-05-30, 19:24   

- Mi to pasi, a teren mogę sprawdzać na bieżąco - powiedziałem z uśmiechem do kolegów po czym zająłem swoje miejsce w grupie. Następnie w skupieniu skanowałem cały teren w poszukiwaniu skupisk chakry. Gdybym takową wyśledził od razu informuję o tym przyjaciół.
_________________


 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-06-01, 16:42   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-01, 16:42   

-Skoro się rozumiemy to pora w drogę - powiedziałem i czym prędzej ruszyłem w drogę
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-01, 19:34   

Nadal to samo... polanka las potok. Wyglądało jakbyście w ogóle nie zbliżali się do celu...
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-06-01, 20:13   

" Czyżby to możliwe, ale nic nie wyczułem " - po czym wysłałem impuls chakry do przyjaciół by powiadomić ich, że możliwe, że coś jest nie tak. Następnie po kryjomu używam techniki rozproszenia Kai. Gdyby to nie zadziałało wyczulam bardziej moją specjalizację próbując wyczuć chakre.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-02, 15:45   

"Coś tu nie gra ale nie mam pewności więc się nie odezwę" - pomyślałem i po prostu zrobiłem Kai jednak stałem się bardziej czujny niż poprzednio
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-02, 16:30   

Otworzyłem leniwie oczy i przetarłem je dłońmi. Chyba mi się przysnęło. Rozejrzałem się i rzuciłem pod nosem.
-Yey, ciągle to samo, co za nuda-nachyliłem się do gęby Gamakena ,który wypuścił mały strumień wody ,nabrałem jej do złożonych dłoni i ochlapałem sobie twarz.
-To nie jest normalne-powiedziała głośno żaba.
-Tak wiem-powiedziałem leniwie i zacisnąłem dłoń na shurikenie, jeśli było to słabe gen powinno zniknąć jeśli nie, miałem lepszy sposób. Położyłem dłoń na głowie Gamakena i wpuściłem w niego trochę swojej chakry, to przerwałoby nawet gen z sharingana.
-Zmieniło się coś?-zapytałem żabę.
_________________

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-02, 19:18   

Nagle wszystko znikło, rozpłynęło się i pojawiło znów zupełnie realnie tym razem była to wielka polana. Nigdzie nie widzieliście lasu z którego przyszliście.
" A więc to było genjutsu" - pomyśleliście wszyscy stając w bojowych pozycjach.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-06-02, 19:27   

" Co teraz ? " - pomyślałem próbując wyśledzić chakre potencjalnego przeciwnika i jeśli się to uda powiadomić o tym kompanów. Następnie mam przygotowane w pogotowiu kawarimi w razie ataku nieprzyjaciela.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-02, 22:08   

Stałem czujnie rozglądając się w koło jeśli było to możliwe próbowałem co jakiś czas poruszać się do przodu jednak wciąż uważałem aby nic się nie stało moim kompanom w razie ataku robię Kami Tate no Jutsu i zasłaniał nas przed atakiem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-02, 22:11   

Gamaken obrócił się plecami do Tokiego. Ja ogarniałem prawą stronę ,żaba lewą. Skrupulatnie obserwowałem każdy element krajobrazu jakbym się spodziewał nawet ataku z pod ziemi. Każdy mój mięsień i ścięgna były napięte do granic możliwości, by w odpowiedniej chwili wybić się do góry w celu uniknięcia ataku. Gamaken natomiast lekko poruszał językiem by w każdej chwili wypuścić w gęby strumień wody. Wiedziałem ,że za plecami miałem towarzyszy ,więc w miarę nie możliwości nie skupiałem się by chronić tyły, jednak po przeciwniku nigdy nie można było się wszystkiego spodziewać.
_________________

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-03, 18:18   

Toki wyczuł trzy potężne chakry zbliżające się w waszym kierunku. Natychmiast ostrzegł o tym towarzyszy.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-06-03, 19:35   

- Chłopaki , powodzenia - powiedziałem z uśmiechem na ustach po czym zawiązałem żyłkę na każdy z demonicznych shurikenów. Uważałem oczywiście również na atak nieprzyjaciele ciągle śledząc jego chakre oraz w razie ataku mam w pogotowiu kawarimi.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-06-03, 19:37   

Skupiłem się gdy usłyszałem co mi powiedział toki po czym podwinąłem rękawy aby odsłonić kilka symboli mojego klanu po tym wyciągnąłem latarkę bez której się nie rozstawałem, po tym ją włączyłem i wessałem z niej światło aby w razie potrzeby móc wystrzelić promień światła w przeciwników, po tym schowałem latarkę i czekałem byłem świadom niebezpieczeństwa więc w krzakach nieopodal stworzyłem papierowego klona z którym się podmieniam w razie ataku
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-03, 22:41   

Zeskoczyłem z żaby ,zbliżając się do towarzyszy stanął i położyłem obie dłonie na ziemi. Szepnąłem do nich rozglądając się.
-Toki, z której strony nadchodzą?-zapytałem pośpiesznie, jeśli Toki wskazał mi kierunek lub kierunki to mówiłem dalej po cichu-Moja propozycja jest następująca, ja z Tokim ich zatrzymamy w miejscu a Ire z Gamakenem wykończą ich z dystansu. Co Wy na to? Wiem ,że to dość ryzykowne ,ale postarajmy się ich wykończyć w jednym ruchu to zaoszczędzi nasze siły i chakre-zerknąłem na twarze towarzyszy by odczytaj jakie targają nimi emocje. Gamanda znał mój zamiar , właśnie wyciągnął z buzi swą złota fajkę i mielił jęzorem by w każdej chwili wystrzelić strumień wody zdolny przebić nawet drzewo.
Moje dłonie spoczywały lekko muskając ziemię, więc nie musiałem tracić czasu na zbędne pieczęci.
_________________

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-04, 15:45   

Nadchodziły z północy... Z lasu wyskoczyło trzech zamaskowanych shinobi od razu bez zbędnych pytań przeszli do ataku. Jeden z nich obiegał was od lewej strony a drugi od prawej. Ostatni wykonując pieczęci biegł wprost na was. Shinobi z lewej walczył daikatana, a z prawej miał dziwny łańcuch owinięty na nadgarstku jeden z końców krył mu się w rękawie szarego płaszczu.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |