• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania złodzieja napadającego na kawiarnie i sklepy
Autor Wiadomość
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-23, 17:17   

-Myślisz, że tylko tu mieszkają członkowie klanu Aburame? Niektórzy postanowili wyrzec się tradycji i opuścić tą dzielnicę. - Powiedział z żalem.
-Prawdziwy Aburame nie zniżyłby się do łamania praw!
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-05-23, 17:34   

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-23, 17:34   

Kurcze to znacznie powiększa zakres moich poszukiwań- pomyślałem, po czym dodałem w stronę przywódcy: Jako, że jesteś szefem tego szanowanego klanu, nie mam innego wyboru niż prośba o pomoc. Musisz mi pomóc znaleźć tego złodzieja, ponieważ psuje on dobre imię waszego klanu, hańbi go. Ty jako wódz na pewno wiesz, gdzie ukrywa się gorszy odłam klanu Aburame. Proszę zdradź mi tą tajemnicę!. Ostatnie słowa niemalże wykrzyczałem, ponieważ emocję zaczęły powoli nade mną panować. Po chwili jednak opanowałem się i czekałem na odpowiedź wodza.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-23, 19:42   

-Nie mogę ci zdradzić tej informacji. Powiem tylko, że nie ma czegoś takiego, jak odłam klanu Aburame. Pojedyncze jednostki chodzą po świecie. Ostatnio odszedł od nas młody buntownik. Stwierdził, że życie powinno być pełne przygód, a my byliśmy dla niego widocznie zbyt nudni.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-23, 21:54   

Hmm... Mógłby mi pan jeszcze powiedzieć jak się nazywał i gdzie go znaleźć? A może chociaż czym się interesuje? Muszę mieć jakiś hak, którego bym się uczepił... - powiedziałem podekscytowany.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-24, 15:02   

-Nazywał się Doi. Teraz powinien mieć jakieś...27? 28 lat. Opuścił Konoha dokładnie 5 lat temu. Więcej nie jestem w stanie powiedzieć.-Zaczynało się ściemniać.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-24, 16:48   

I ty to nazywasz ostatnio? spojrzałem na mężczyznę z niedowierzaniem.Mam to Ciebie wodzu jeszcze jedną prośbę, mianowicie mógłbyś poprosić członków waszego klanu, aby dzisiejszej nocy zostali w swoich domach. To znacznie ułatwi poszukiwania tego zbrodniarza.Czas wziąść się do roboty i spróbować znaleźć typka. Żegnam krzyknąłem i wybiegłem w stronę miasta i zacząłem szukać ludzi z klanu Aburame. Jako, że jest to klan, którego członkowie wydają mi się kompletnie identyczni, do moich poszukiwań wykorzystuję także atramentowe węże, które mają przeszukać okolice kawiarni i sklepów w środku miasta.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-24, 17:08   

Przywódca klanów spełnił twoją prośbę. Wieczorem nie było już widać na mieście ani jednego Aburame.
W pewnej chwili dostałeś sygnał od jednego z węży. W jednej z miejskich kawiarenek, coś zaczynało się dziać.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-24, 17:31   

Nie tracąc ani chwili do stracenia pobiegłem w stronę węża , który dał mi sygnał. Będąc paręnaście metrów od kawiarenki za pomocą techniki Henge no Jutsu przemieniłem się w podstarzałego człowieka z gazetą w ręku, który bynajmniej nie przypomina shinobi. Potem jak gdyby nigdy nic zaszedłem do owej kawiarni i zamawiając kawę, zacząłem czytać gazetę. W rzeczywistości jednak obserwowałem każdego klienta, skupiając się czy nie ma tu przypadkiem żadnego ninja. Jeżeli jest to jego ruchy, w pierwszej kolejności zaczynam analizować.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-24, 17:55   

Kawiarnia była dawno zamknięta, a wokół nikt się nie kręcił. Podstarzały człowiek o tej porze wyglądał dość podejrzanie.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-24, 18:06   

Nie tracąc czasu poszedłem w stronę, z której przyszedłem, chowając się za rogiem, w jakiejś alejce, gdzie nikt mnie nie zobaczy i odwołałem Henge. Następnie wysłałem tam węże, ponieważ są one czarne i poruszają się bezszelestnie, dzięki czemu strasznie ciężko je zauważyć o tej porze. Mają one przeszukać teren, a ja zaczynam analizę mojego położenia.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-24, 18:37   

Rzeczywiście zobaczyły jakiegoś gościa, próbującego się dostać do sklepu. Nie widziałeś jego twarzy, ale miał obszerny płaszcz, podobny do tego ludzi klanu Aburame.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-24, 19:33   

To na pewno ten włamywacz pomyślałem, po czym bardzo powoli zacząłem się skradać. Każdy ruch staram się wykonać jak najciszej, prawie bezszelestnie. Gdy byłem dość blisko niego wykonałem shunshin no jutsu tak, aby znaleźć się za jego plecami i próbowałem go uspać za pomocą Nemuri. Jeśli kombinacja mi się nie powiedzie to chowam się pod ziemię dzięki Doton no Jutsu i staram zaplątać mu kończyny przy pomocy wężów, które znajdują się nieopodal.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-25, 08:03   

Wszystko byłoby pięknie,gdyby nie okazało się, że owym człowiekiem jest właściciel kawiarenki.
-Aaa! Pomocy! Rabują! Zabiją!- Krzyczał jak opętany.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-25, 15:25   

Jaki fail... pomyślałem, gdy zauważyłem klucze w ręku człowieka. Starając się go uciszyć zacząłem do niego szeptać. Proszę się uspokoić! Jestem shinobim zajmującym się włamywaczem we wiosce, przybywam z polecenia Hokage powiedziałem w stronę właściciela tej kawiarenki. Mój ton był stanowczy, lecz niezbyt głośny. Swoim zachowaniem może pan odstraszyć złodzieja i nigdy go nie złapię, przez co kawiarnie stale będą napadane..
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-25, 16:20   

Uspokoił się i spojrzał na ciebie wścibskim wzrokiem starszego człowieka.
-No młody człowieku! Jak śmiałeś tak mnie straszyć? Co mnie obchodzi złodziej! Chciałeś, żebym zawału dostał?- Krzyczał. Widać ten człowiek miał wyjątkowo trudny charakter.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |