• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Poszukiwania złodzieja napadającego na kawiarnie i sklepy
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-21, 16:08   Poszukiwania złodzieja napadającego na kawiarnie i sklepy

Słysząc treść misji przyglądam się aktom sprawy, w celu uzyskania jak największej ilości informacji. Dowiaduje się także, gdzie znajduję się kawiarnia "dango" i udaję się do niej. Następnie siadam przy barze i prosząc sake siadam, uważnie się rozglądając.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Wysłany: 2010-05-21, 16:33   

_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-21, 16:33   

Kelner spojrzał na ciebie uważnie.
-A ile ty masz lat?- Zapytał. W kawiarni było dużo ludzi. Nikt nie wyglądał specjalnie podejrzanie.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-21, 19:10   

Heh, spoko, tylko sprawdzałem obsługę, jako że jestem ninja, muszę dbać o to, aby nikt nie rozprowadzał alkoholowych trunków nieletnim. - powiedziałem, po czym zrobiłem się poważny i zapytałem kelnera: Mogę widzieć się z szefem? Zostałem przydzielony do śledztwa w sprawie rabunku...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-21, 20:42   

Jego twarz złagodniała.
-Tak, chodź za mną.- Prowadził cię do biura, znajdującego się za budynkiem. Zapukał w drzwi, zza których usłyszeliście głośne i stanowcze "wejść".
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-21, 21:05   

-Dzień dobry panu! Chciałbym pana poprosić, aby pan mi szczegółowo opisał jak wyglądało włamanie, na czym były pozostawione jakieś ślady, może jakieś poszlaki? I jeszcze chciałbym pana poprosić o pozwolenie na szczegółowe przeszukanie lokalu. - powiedziałem, po czym spojrzałem właścicielowi prosto w oczy, aby zobaczyć czy nic nie tuszuje, oczy to najlepsze źródło, aby to zobaczyć.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-21, 21:09   

-Hm...włamanie miało miejsce wczoraj w nocy. Sprzątnęliśmy wszystko, by móc otworzyć jeszcze dzisiaj kawiarenkę. Nie wiem więcej, nie jestem shinobi.- Powiedział szczerze.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-21, 21:20   

Jako, że nie dowiedziałem się zbyt wiele, to zacząłem sam przeszukiwać lokal i wypuściłem węże, aby także obszukały pomieszczenie i dotarły tam, gdzie ja dotrzeć nie mogę. Przejrzałem wszystko, po czym zobaczyłem, czy coś znalazłem.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-22, 14:17   

Ty zauważyłeś wgniecenie obok kasy. Węże znalazły skrawek ubrania. Wtem wszedł szef.
-Hm, nie zauważyliśmy tego wcześniej. Może trzeba się skontaktować z wyższymi władzami?Do kogo to mogło należeć?- Zamyślił się.
-Wiem! Był tu gościu, w takim dziwnym przebraniu! Miał na nosie okulary! Płaszcz zasłaniał mu połowę twarzy.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-22, 19:16   

OK, spróbuje mi pan go jeszcze dokładniej opisać? Każdy szczegół może się przydać. A co do wyższych władz, to zapewniam pana, że jestem odpowiednio przeszkolony, jedyny w swoim rodzaju. - powiedziałem, po czym się uśmiechnąłem.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-22, 22:01   

Odwzajemnił niepewnie uśmiech.
-Średni wzrost, dość szczupły, chociaż nie wiem. Jego sylwetka skrywana była pod płaszczem. Normalny klient. Wyróżniał się tylko ubiorem. A nie! Jeszcze coś! Po jego ręku chodził jakiś robal.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-22, 22:48   

Hmmm... Ciekawe... Ok, do zobaczenia - powiedziałem, po czym udałem się do siedziby... klanu Aburame. Pomyślałem, że tam powinienem zacząć poszukiwania. Chciałem się wypytać kogo ostatnio nie było, czy ktoś się nie zachowywał dziwnie, czy może nie ma nic podejrzanego. Sam także uważnie się rozglądałem. Nie mówiłem o jaką sprawę chodzi. Powiedziałem tylko, że prowadzę śledztwo. Wolałem nie zwracać zbytniej uwagi na siebie. Prędzej wysłałem także węże do sklepu, na który podobno miał być przeprowadzony kolejny rabunek.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-23, 16:37   

W sklepie nic się nie działo. Ludzie z klanu Aburame patrzyli na ciebie krzywym okiem. W końcu podszedł do ciebie pewien mężczyzna.
-Czego tu szuka młody ninja Konohy? Wybacz, ale nie wyglądasz na jednego z nas.- Powiedział zimnym, ale w pewnym sensie uprzejmym tonem.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-23, 16:55   

Otrzymując pytanie od tego mężczyzny totalnie zgłupiałem. Wiedziałem, że mnie spyta dlaczego tu przyszedłem, ale napięcie zawładnęło mną do tego stopnia, że zapomniałem jaką chciałem dać odpowiedź. Postanowiłem improwizować. Przybywam tu na rozkaz samego Hokage. Niestety nie mogę wyjawić celu mojej wizyty, ponieważ powierzona mi misja jest ściśle tajna. Wyjawię tylko, że członkowie klanu Aburame są z nią powiązani... odrzekłem do rozmówcy z pełnym spokojem. Cały czas staram się patrzeć w oczy mężczyźnie, z którym rozmawiam.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-23, 17:01   

-Hm...a to ciekawe, bo Hokage nigdy nie ingeruje w życie członków klanu. A nawet jeśli, zawsze wcześniej ich powiadamia. Przynajmniej przywódcę klanu, którym mam zaszczyt być.- Powiedział mrużąc podejrzliwie oczy, zza ciemnych okularów.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-05-23, 17:15   

Dopiero podczas śledztwa wynikło, że w misję jest zamieszany któryś z członków waszego klanu stwierdziłem, po czym spojrzałem wymownie na przywódcę. Wśród szeregów waszego klanu może być bandyta, więc proszę dać mi trochę czasu, bym mógł go znaleźć. szepnąłem mojemu rozmówcy, tak, by nikt poza nim tego nie usłyszał. Byłem lekko zdenerwowany, lecz starałem się tego nie ukazać.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |