• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja realiów
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-21, 13:24   Propozycja realiów

Kurde mój pierwszy temat w tym dziale normalnie jestem z siebie dumny :) . Do rzeczy gdzieś padła propozycja aby po realia pbfa były kilka lat po wydarzeniach a mangi. Bardzo spodobał mi się ten pomysł i w mojej głowie od razu powstał zarys owych realiów. Jest to luźna propozycja więc wszelkie poprawki, Wasze pomysły i inny pierdoły przyjmę z chęcią <kasę też ;) >

Walka trwa. Przymierze wszystkich wiosek Kiri,Kumo,Iwa,Suna,Konoha i Tsuki z Naruto i Killer Bee na czele stawiają opór resztkom Akatsuki sprzymierzonym z Kabuto, który z pomocą Edo Tensei potrafi wskrzesić zmarłych członków organizacji. Zło zepchnięte do jaskini z wielkim posągiem, w którym jest już zapieczętowanych 7 Bijuu, nie ma żadnych szans na wygraną. Kisame ginie z ręki Kakashiego ,który oddaje życie za Tsunade. Szósta Hokage również uczestniczy w walce, jednak krótko po poświeceniu się kopiującego ninja zostaje zabita przez samego Madare. Zetsu ginie w starciu z Naruto i Killer Bee. Madara i Sasuke już wiedzą ,że nie dadzą rady zapieczętować ostatnich Bijuu i uwolnić Jubiego. Postanawiają użyć zakazanego jutsu. Kabuto wraz z Jugo i Suigetsu zostają by bronić twierdzy Aka. Madara i jego uczeń Sasuke podróżują w poszukiwaniu technik En no Gyoja. Po krótkim czasie udaje im się to. Dzięki temu jutsu mogli zetrzeć całą wioskę z powierzchni ziemi co tez robią. Po zniszczeniu Suny i Kiri dążą na pole bitwy zła i dobra. Tam wykorzystują jutsu zabijając nie tylko sprzymierzone siły wielkich wiosek ,ale również obrońców twierdzy Akatsuki. Rzecz jasna przeżywają jedynie Naruto i Killer Bee dzięki swoim Bijuu. Naruto kieruje się do Konohy, a Pszczoła do Tsuki, dwie najbardziej wartościowe wioski, które należy obronić. Madara wraz z Sasuke niszczą kolejne wioski czyli Kumo i Iwe. Próbując zniszczyć dwie ostatnie ,czterej najsilniejsi shinobi giną, dwaj w obronie wiosek, a dwaj w akcie desperacji. Minęło wiele lat (70?) i nadszedł czas by reszta wiosek została odbudowana. Tu się zaczyna nasza historia ,graczy.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Wysłany: 2010-05-22, 12:39   

_________________

 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-22, 12:39   

Cóż.. Początek mnie jakoś niespecjalnie przekonał, ale czytając końcówkę, muszę powiedzieć że mi się podoba. Zwłaszcza ta wizja odbudowania wiosek. Misje polegające na pomocy odbudowywania wiosek, miodek.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |