• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Czym jest siła?
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-10, 22:10   

Gdy chciałeś się wynurzyć czyjaś ręka nie pozwoliła Ci, wbijając się w taflę wody i wciskając głębiej. Była to ręka Sjana. Mówił coś do Ciebie spokojnie, chyba chciał, byś wytrzymał trochę dłużej... Jego działania były dziwne? Dlaczego tak chciał Cię zdenerwować podczas walki?
+1 Wytrzymałość
+1 Siła
+2 Chakra
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Wysłany: 2010-05-11, 15:59   

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-11, 15:59   

Czułem dłoń przytrzymującą moją głowę starałem się ją strącić. Zacząłem machać mocniej nogami i rękoma. Brakowało mi powietrza, ból w klatce był straszny. Wpadłem w panikę. Wypuściłem z ust ostatnie banki powietrza. Musiałem się opanować, nie chciałem być byle kim, miałem plany i cele. Powoli zamknąłem oczy i przestałem panikować i ruszać się. Zaglądnąłem w głąb swojej duży, by odnaleźć moje korzenie klanu i spokój, który tak bardzo był mi potrzebny. Nerwy trzymałem na wodzy, by znów nie zacząć się ruszać. Najgorszy stawał się ból, skupiłem całą siłę woli by nad nim zapanować.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-12, 08:49   

Ręka sięgnęła po Ciebie i wyciągnęła z lodowatej wody.
+5 Wytrzymałość
-Nie możesz wypływać, gdy brak Ci powietrza, płyń dalej i daj z siebie wszystko... - powiedział Sjan wciągając Cię na brzeg.
-Teraz sto pompek na jednej ręce, potem na drugiem i pięćdziesiąt przysiadów z podskokami, ręce na głowę... - po czym chłopak usiadł wygodnie na trawie.
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-12, 17:07   

Leżałem chwilę na brzegu. Zachłannie łapałem oddech słuchając Sjana. W końcu zerwałem się na nogi i wyprostowałem się. Czułem jeszcze lekki ból w klatce. Kucnąłem i położyłem się na ziemie podpierając na prawej ręce. Powoli robiłem pompki ,równym tempem , bez szarżowania. Im więcej tym szło dużo ciężej. Ręka pulsowała bólem, czułem napięte mięśnie. Zmieniłem rękę na lewą i znowu zacząłem pompować. PO skończeniu tych ćwiczeń splotłem dłonie na karku i rozpocząłem przysiady wyprostowując się wyskakiwałem jak najwyżej.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-12, 20:04   

+5 Wytrzymałość
+8 Siła
+2 Szybkość
+2 Zręczność

Twoje ciało było bardzo chłodne, co pobudzało Twoje mięśnie i dawało lepszy efekt.
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-12, 20:43   

Wstałem. Wykonałem kilka ruchów, kilka uderzeń rękoma i nogami w powietrze. Byłem trochę zdziwiony, ale zadowolony.
-Tak...-mruknąłem wykonując kopnięcie z obrotu w powietrze-Zdecydowanie, czuję różnicę-skoczyłem do góry ,raz na jednej nodze raz na drugiej-Lekkość, trochę szybszy-uderzyłem w ziemię pięścią-Silniejszy-zaśmiałem się-Twój trening jest cholernie skuteczny-powiedziałem z uśmiechem.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-13, 17:35   

-Dlatego, że łączę linię naszej krwi z naszą chakrą... Mam dokładny trening, który trenuje każdy mięsień... Spróbuj unieść moje ciężarki na nogach i rękach do góry... - powiedział zadowolony chłopak dając Ci takie same ciężarki.
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-13, 22:03   

Wysłuchałem Sjana i spojrzałem na ciężarki. Przez chwilę się zawahałem ale wziąłem je. Zapiąłem ciężarki na kostkach a następnie na rękach. Czułem obciążenie ,a moje ciało stało się powolne. Spróbowałem wykonać kilka szybkich ruchów i skoczyć do góry.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-15, 09:31   

Upadłeś na ziemię, lecz podniosłeś się po chwili, lecz nie mogłeś wstać, klękałeś na jednym kolanie. Ciężarki po prostu były źle założone:
-Sam sobie poradź, ale potem... - Sjan zdjął Ci ciężarki i dał Ci dwie, duże igły ze srebra i dużo włóczki.
-No, spróbuj utkać szal, nie wiem, jak to zrobisz... Ale masz zrobić... - powiedział uśmiechnięty... Bądź rozbawiony...
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-15, 22:24   

Ciężar był spory. Po chwili jednak Sjan zdjął mi ciężarki i poczułem się lekki. Wysłuchałem go i szczęka mi opadła. Wkurzył się i to bardzo.
-Pieprzony kurs kur domowych-wysyczał przez zęby biorąc igły.
Zastanowił się chwilę, dłonie trzęsły mu się ze złości. Próbował zrobił pętelkę i nawijając ją na jedną z igieł ,drugą próbował tkać. Nerwy nie pozwalały mu na precyzyjne ruchy.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-16, 06:14   

-Spokojnie, żartowałem z nieumiejętnym założeniem... Potrzeba Ci do nich większej zręczności bratku... - powiedział spokojnie, Tobie coś tam wychodziło, ale bardzo powoli i musiałeś parę razy wracać igłę i znowu nią nawlekać.
-Dobra, ułóż domek z kart... - powiedział spokojnie Sjan.


+4 Zręczność
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-16, 14:39   

Domek z kart, cholera jak ja w życiu karty nie miałem w dłoni. Wziąłem delikatnie całą talię i rozłożyłem ją. Znalazłem kawałek płaskiego terenu, gdzie ziemia była ubita bez żadnych wzgórków. Usiadłem po turecku od strony, z której wiał wiatr by uchronić przed nim karty. Powoli zacząłem opierać o siebie karty tworząc trójkąty, dłonie trochę mi się trzęsły, ogólnie układanie wymagało sporo koncentracji i prawy. Po ułożeniu najniższego poziomy nabrałem troszkę pewności i zacząłem kłaść płasko karty na wcześniejszych by znowu ułożyć następne trójkąty, bardzo monotonna robota.
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-17, 17:36   

Wziąłeś karty. Ale skąd, nikt Ci ich nie dawał... Zacząłeś chodzić robiąc gesty rękoma.
-Co Ty wyprawiasz? - zapytał zdziwiony Sjan...
_________________



 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-05-17, 19:34   

-Em...-zająknąłem się-Rozgrzewam nadgarstki naturalnie-odpowiedziałem szybko i stanąłem przed Sjanem.
-Czekaj, ale skąd mam wziąć karty?
_________________

 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-18, 21:07   

-Zrób sobie z drewna, za pomocą chakry, bez bezpośredniego dotyku... - powiedział spokojnie Sjan.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |