• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Katsumiego
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-23, 19:53   

86% Podczas wspinaczki nie wszystko wychodziło jak byś chciał. Rozpraszały Cię dźwięki ćwiczących shinobi, duchota jaka panowała w sali, a nawet piękna pogoda na zewnątrz. Poprawa koncentracji połączona z dłuższym transportem chakry z pewnością dałaby znacznie lepszy efekt, aniżeli kolejne nie do końca udane powtórzenie.

// Katsumi postaraj się pisać, odrobinkę lepsze, dłuższe posty. Wiem, że dasz radę :) Powodzenia :D
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Wysłany: 2010-07-24, 11:16   

 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-24, 11:16   

Rozglądam się po sali i myślę, aby zmniejszyć dystans miedzy mną, a ścianą, ponieważ, gdy jest za długi dystans tracę niepotrzebnie chakre.Staje od ściany na odległość około 6m
"Muszę zrobić coś z tym hałasem"-pomyślałem.Staje w rozkroku następnie zamykam oczy i rozluźniam się.Staram się wyciszyć wyobrażam sobie, że na sali jestem tylko ja i skupiam się tylko na ścianie.Otwieram oczy i cały czas skupiam się na tym, aby biec po ścianie, kiedy jestem bardzo skupiony i żadne bodźce z zewnątrz nie docierają do mnie zaczynam kumulować chakre po jej skumulowaniu staram się ją utrzymać w stopach.Zaczynam biec w stronę ściany, gdy jestem bardzo blisko jej wbiegam na nią.
//może być//
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-24, 11:22   

100% wszystko wyszło idealnie, bez większych problemów utrzymywałeś się na ścianie.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-24, 15:41   

"o tak kolejne judsu opanowane"-pomyślałem Jestem trochę zmęczony, więc podszedłem pod ścianę niedaleko drzwi, aby nikomu nie przeszkadzać w treningu położyłem się na podłodze i zamknąłem oczy sam nie wiem, kiedy przysnąłem.Po pewnym czasie obudził mnie pewien shinobi i spytał mnie, czy dobrze się czuje odpowiedziałem mu, że tak.Wstaje z podłogi i zastanawiam się co, by tu potrenować po chwili zastanowienie postanowiłem, że nauczę się nemuri.Podchodzę do jednego genina, który akurat nie ćwiczył i mówię
-Cześć poćwiczysz ze mną, bo chce się nauczyć nemuri-powiedziałem
-Czemu nie-odpowiedział z uśmiechem
Staje za, nim i zaczynam kumulacje chakry w czubkach dwóch moich palców po skumulowaniu jej dotykam go w plecy i wysyłam wcześniej skumulowaną chakre do jego ciała mówiąc
-Nemuri
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-24, 15:45   

10%
_________________

 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-24, 17:24   

"Nie od razu rzym zbudowano'' pomyślałem i nagle słyszę głos kolegi z, który pomaga mi w treningu
-Zacząłeś już-powiedział sarkastycznie
Na sali było bardzo gorąco rozglądam się po sali i widzę tylko 4 shinobi trenujących na sali jeden z nich trenował chodzenie po ścianach.Nic trzeba brać się do roboty zaczynam kumulować chakre do czubków dwóch palców po skumulowaniu jej skupiam się na tym, aby chakra uśpiła przeciwnika, kiedy jestem bardzo skupiony dotykam przeciwnika niedaleko łopatki mówiąc
-Nemuri
Po tych słowach wysyłam moją chakre do jego obiegu chakry
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-24, 17:28   

30%
_________________

 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-24, 20:57   

Po treningu kolega oznajmia mi, że on musi iść na chwile do domu i szybko wybiegł z sali.
Po pewnym czasie kolega przyszedł na sale i podszedł do mnie mówiąc
-Siema sorry, że tak długo mnie nie było-powiedział
-Nic nie szkodzi ważne, że jesteś no to, co do roboty- powiedziałem stanowczo
Na sali oprócz mnie i mojego przyjaciela była tylko 1 osoba, która ćwiczyła jakie judsu ognia.Wyprostowuje dwa palce następnie zaczynam skupiać chakre na ich czubkach po skumulowaniu odpowiednie ilości dotykam tymi palcami mojego kolegę w okolicach obojczyka po dotknięciu mówię
-Nemuri
i wpuszczam chakre do jego organizmu z nadzieją, że chakra, choć na chwile uśpi kolegę
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-24, 21:58   

Popracuj nad ortografią i interpunkcją kolego ^^

45% - Kolega już zamykał oczy, czuł, że odpływa, jednak kiedy podniosłeś palce, to momentalnie się wybudził.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-25, 13:53   

Zauważyłem jak mój kolega powoli odpływał "O tak powoli zaczyna mi wychodzić"-pomyślałem
Powiedziałem koledze, że zrobimy krótką przerwę i usiadłem na podłodze w pozycji lotosu następnie zaczynam sobie przypominać na, czy polega to judsu
"Technika nemuri polega na wysłaniu chakry poprzez swoje dwa palce do organizmu przeciwnika chakra ma uśpi przeciwnika może skieruje moją chakre do jego mózgu, ponieważ mózg panuje nad tymi czynnościami"-pomyślałem
Wstaje z podłogi i mówię do kolegi
-Wstawaj bierzemy się do roboty- powiedziałem stanowczo
Wyprostowuje drugi i trzeci palec u lewej ręki następie zaczynam kumulacje chakry do tych palców po skumulowaniu dość dużej ilości dotykam kolegę tymi palcami w okolicach szyi mówiąc
-Nemuri
po tym słowie uwalniam chakre z palców do jego ciała i kieruje ją do jego mózgu.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-25, 13:59   

60%
Zasnął na chwilę ale po sekundzie obudził się.
_________________

 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-25, 14:18   

Po treningu wyjrzałem przez okno niebo było pochmurne i padał deszcz, ale raczej to nie była burza, ponieważ nie grzmiało a lało jak z cebra a na sali pomimo otwartych okien było bardzo gorąco.Na sali było bardzo dużo osób ćwiczących rozmaite judsu.Wyprostowuje te same palce co ostatnio i zaczynam kumulować prawie całą chakre na ich czubkach po skumulowaniu chakry wykonuje odpowiednią pieczęć następnie dotykam kolegę w okolicach obojczyka mówiąc
-Nemuri
po tym słowie wysyłam chakre do jego układu chakry, a potem kieruje ją do jego mózgu
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-07-25, 14:19   

81%
_________________

 
 
     
Katsumi Toshishai 


Natura Chakry: Fuuton
Wiek: 28
Dołączył: 10 Kwi 2010
Posty: 199
Skąd: Nieciecz
Wysłany: 2010-07-25, 14:34   

Kiedy chciałem jeszcze raz spróbować wykonać to judsu noki mi się ugięły stwierdziłem, że straciłem zbyt dużo chakry siadłem na podłodze w pozycji lotosu i zacząłem medytacje przez jakieś pięć minut.Po medytacje wstaje z podłogi ustawiam nogi w małym rozkroku i nagle słyszę głos kolegi
-Prawie udało ci się mię uśpić-powiedział.
Po tych słowach wziąłem się do roboty wyprostowałem dwa palce i zaczynam kumulować chakre w nich po skumuluwaniu odpowiedniej ilość staram się ją tam utrzymać, kiedy utrzymanie jej nie sprawia mi problemu składam odpowiednią pieczęć kładę te palce w okolicach obojczyka następnie wypowiadam słowo
-Nemuri
po, nim uwalniam chakre do obiegu chakry mojego kolegi cały czas trzymając palce w tym miejscu kieruje chakre do jego mózgu.
_________________
KTO NIE PRZESTRZEGA PRZEPISÓW, ZASAD JEST ŚMIECIEM.ALE TEN KTO NIE DBA O SWOICH TOWARZYSZY JEST JESZCZE WIĘKSZYM ŚMIECIEM!"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-07-25, 14:39   

100% Chłopak zasnął i najprawdopodobniej nie miał zamiaru się obudzić...
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |