• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł
Autor Wiadomość
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-04, 21:37   

Wpadłem na taki pomysł mały:
Jeśli ma się drugą i trzecią naturę chakry oraz drugą specjalizację to nie można przekroczyć pewnego progu pkt. np. Specjalizacja pierwsza to marionetki a druga to mieczem i marionetkami można trenować bez ograniczeń a mieczem jest już limit tak samo w przypadku drugiej i trzeciej natury chakry. Komentujcie, wiem, że pomysł nie jest taki mocno dobry ale..zobaczymy.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Raiton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-06-04, 21:39   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-04, 21:39   

Jestem na nie w ogóle to jakieś takie niespójne
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-04, 21:40   

Moim zdaniem po prostu lepiej by było, gdyby tej drugiej natury/specjalizacji uczyło się po prostu trudniej... Bo takie ograniczenia są bez sensu, bo po co komuś dobra technika Raitona, skoro ma super extra technikę z Katona np.?
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-04, 21:41   

Ponieważ mocną technikę suitonu można zniszczyć techniką dotonu. Lepiej żeby rozrastały się po równo
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-05, 15:33   

Znalazłem to na takiej jednej stronce o Naruto a widząc, że bycie ANBU nic takiego nie daje oprócz satysfakcji, że się nim jest:
ANBU byłoby co jakiś czas proszone do biura Kage i dostawało by specjalne typy misji:

- Zabójstwo - oininowie tropią ofiarę, po czym dochodzi do walki między nimi (w zależności od tego jak niebezpieczny jest cel, zostaje wysłane od jednego do nawet kilkunastu oddziałów), po czym ją uśmiercają. Następnie przechodzą do likwidacji ciała zabitego, tak aby nikt nigdy nawet nie podejrzewał, że taka osoba istniała, a zarazem sekrety wioski pozostały bezpieczne. Dokonują tego w różnoraki sposób, na przykład poprzez spalenie, lub wystawienie krukom na pożarcie.

- Poszukiwanie Osób - ANBU często używane jest do tropienia zaginionych, lub uciekających osób, które nie muszę być missing-ninami. W takich przypadkach do każdego kraju na świecie zostaje wysłany oddział oininów składający się zwykle z pięciu osób, który prowadzi śledztwo i poszukiwania.

- Ochrona osoby - na przykład ważnych osobistości, które przebywają na terenie Wioski, ale nie tylko. Oininowie mogą pilnować zwykłych osób, które mogą stać się celem zabójców, a także stanowić gwardię przyboczną dla Hokage. W zależności od zagrożenia do ochrony zostaje wysłany oddział składający się z dwóch lub czterech osób.

- Ochrona Obiektu/Utrzymywanie Porządku - podczas dużych imprez, takich jak egzamin na Chuunina, oprócz standardowych strażników, do ochrony zostają wysłani oininowie. W zależności od rangi i wielkości tego wydarzenia, bierze w tym udział od jednego do dwóch oddziałów ANBU. Należy jednak pamiętać, że wkraczają oni do akcji wyłącznie w sytuacjach ekstremalnych, o bardzo dużym zagrożeniu. Resztę zostawiają Jouninom i Chuuninom.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-05, 15:48   

To jest dobry pomysł. Też nad takim czymś myślałem, tylko właśnie nie jestem pewien, czy przejdzie, ponieważ wezwanie do biura powinno być możliwe w każdym momencie, nawet podczas egzaminu. Skoro już mowa o Anbu/Fukyuu, to moim zdaniem powinni mieć oni specjalne jutsu, nieosiągalne dla innych, "zwykłych" shinobi. Takim powinno być np. Kanashibari no Jutsu, bądź jutsu, które było zastosowane przez Anbu podczas filerów z Utakatą. Chodzi o ten deszcz wciągający chakrę.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-05, 15:57   

Według mnie powinny być oprócz tego dodatkowe korzyści nap zręczność i szybkość zwiększona o x%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-06-05, 16:03   

Tu się nie zgodzę. W takim wypadku każdy gracz chciałby być w takim oddziale. I taki missing ninja miałby strasznie utrudnioną sprawę. :P Ewentualnie ich szaty mogłyby zwiększać statystyki, ale nie samo członkostwo. To miałoby sens jedynie wtedy, gdy wszystkie ciuchy zwiększały by jakiś atrybut o ileś tam %.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-05, 16:38   

No właśnie o to chodzi to jest przecie elitarna grupa do której każdy może dołączyć.
A mising nin mogli by np kraść ze sklepu na zasadzie kradnę przedmiot za 500 to trwało by to 5h w tym czasie ktoś z tych grup mógłby z nim stoczyć pojedynek o to czy zostanie złapany z łupem czy tez ucieknie.
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-06-05, 17:12   

Zgadzam się Wami jeśli chodzi o misje dla ANBU i specjalne właściwości stroju jaki by dostawali. Sam jestem w oddziale ANBU ale nawet tego nie odczuwam ,ponieważ oprócz egzaminy nic mnie nie wyróżnia z pośród nieanbowców ^^
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-06-05, 17:51   

Jestem jak najbardziej ZA ;]
_________________



 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-06-06, 13:11   

To jest prawda. Te pomysły mogłyby urozmaicić forum, bo ja nawet zapomniałem, że jestem w Fukyuu. O.o Jestem jak najbardziej za, czyli:
Kuba: Jestem na tak!
Małgosia: Jedyne co mogę powiedzieć, to TAK!
Agnieszka: Ooo tak! Tylko Tak!
Akki: Ku*wa TAK!
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-06, 13:25   

Mam jeszcze dwa nowe pomysły więc:

1: Powinno być w sklepach dodanie coś takiego jak krótkofalówki, chodzi mi o takie co mieli np. Kakashi z Maito Gaiem. Umożliwi to kontakt z resztą drużyny podczas misji. Taka krótkofalówka mogłaby kosztować ok. 800 rou (w końcu to nie byle co)

2: Wpadłem na pomysł aby zrobić taką lokację w dzielnicy handlowej jak sklep spożywczy. Można tam kupić wodę, jedzenie. Bo przecież nie każdy podczas misji chce jeść dziczyznę. Innymi słowy można sobie załatwić dostateczny prowiant na wyprawę czy też misję.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-06, 13:46   

moze być
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-06, 13:56   

Jestem za tym drugim. A to pierwsze? To nie te czasy, tam chcą wprowadzać takie ala nowoczesne rzeczy. Ale to zacznie psuć nasze forum. Jeszcze telewizja dojdzie, telefony.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |