• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Atrybuty/Parametry
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-22, 17:27   

A co do specjalizacji to ja byłbym zdecydowanie za pomysłem Elth'a, czyli wprowadzenie mistrz senbon. Jeszcze na dodatek by było np. Mistrz Kastetów czy Mistrz chociażby zwojów z broniami. Nie chodzi mi tutaj o opanowywanie tych wszystkich broni, ale opanowywanie tylko zwojów. Specjalizacja ta miałaby dużo technik na dystans, a wręcz walczyło by się nunchaku, tak jak robił to Gai. A po prostu przy 100% byłoby, że można bez problemu przywoływać każdą broń i każdą posługiwać się np. tak jakby miało się 75% bądź coś w tym rodzaju.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-04-22, 17:40   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-22, 17:40   

jest juz mistrz walki na dystans
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-22, 17:58   

Tia... można by tak zrobić:

Genin: 1specjalizacja(Marionetkki, medick, jashina itp.) + 1specjalista broni(kastety, senbon, miecze, kunai, shurikeny itp.)

S.Jounin: 2specjalizjacja

No i to tyle ;] Usunąć też Specjalizację: Mistrz Broni na Dystans i rozdzielić ją na te senbony itp.
Dodać też specjalizację Mistrz Taijutsu i Mistrz Ninjutsu... Jeśli jest Mistrz Genjutsu ;]

Mój wzór na Mistrza Taijutsu można znaleźć tutaj:
http://konohagakure.feen....der=asc&start=0
_________________



 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-22, 18:55   

Nizari Asneri napisał/a:
No i to tyle ;] Usunąć też Specjalizację: Mistrz Broni na Dystans i rozdzielić ją na te senbony itp.
Dodać też specjalizację Mistrz Taijutsu i Mistrz Ninjutsu... Jeśli jest Mistrz Genjutsu ;]

Mój wzór na Mistrza Taijutsu można znaleźć tutaj:
http://konohagakure.feen....der=asc&start=0


A co ze mną wtedy? Bo ja np. chciałbym sobie taką specjalizację mieć? I co wtedy? Miałbym usunąć sumi, wszystkie techniki i dodać sobie te statystyki, czy jak? Bo nie wiem co w takim razie miałbym zrobić. Może miałby ktoś jakiś pomysł?

Chociaż wydaje mi się, że mimo iż dobry pomysł, to i tak trzeba by trochę pozmieniać twój pomysł na mistrz Tai ;) Bo szczerze mówiąc chciałbym ją mieć nie rezygnując ze swojego klanu, przecież to się nie wyklucza. Jeśli KG i Jashin się nie wykluczają, co jest moim zdaniem strasznym dopakowaniem postaci (bo wiara w jashina to jest jednak bardzo mocne ulepszenie). Pomyślałem, że może by zrobić tak, że każdy by mógł od genina wybrać dwie specjalizacje. Jedna to by była styl walki (tai [dystans, wręcz] , gen, nin), a drugą byłby np. medic ninja, sumi itp. Co wy na to?
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 19:00   

Hmm mistrza tai powinien wykluczyć posiadanie kg jeśli chcemy się trzymać anime.
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-22, 19:05   

Seiso Senjuu napisał/a:
mistrza tai powinien wykluczyć posiadanie kg jeśli chcemy się trzymać anime.

A podaj mi przykład dlaczego?
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-22, 19:08   

napisałem przecież jeśli chcemy się trzymać anime to tak powinno być(Gai, Lee)
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-22, 19:14   

Ale Gai i Lee to są tylko przykłady. Nigdzie nie było powiedziane, że nie można być mistrzem tai i mieć Kekkei Genkai. Przykład? W anime było powiedziane, w walkach na arenie Rock Lee powiedział, że Sasuke dorównał jego prędkości, a miał przecież Sharingana. Poza tym. W anime żaden lalkarz też nie miał KG. Jedyny wyznawca Jashina, którego widzimy w anime też nie miał Kekkei Genkai. Mało tego. Nawet żaden medyk nie miał kekkei genkai. Więc przykłady są wyssane z palca, bo nigdzie nie jest powiedziane, że nie można być jednocześnie mistrzem taijutsu i posiadać kekkei genkai. Czyli tak naprawdę, jeśli chcesz posiadać mokutona, to musisz porzucić lalki bądź na odwrót? Z tego co zdążyłem zauważyć, to ten PBF jest dość luźny, można łączyć specjalne umiejętności z kekkei genkai. :)
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Elth H'aku 


Natura Chakry: Suiton (Woda)
Wiek: 38
Dołączył: 13 Kwi 2010
Posty: 159
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 2010-04-22, 19:16   

A przypomniało mi się jeszcze iż chciałbym aby rangi wymagały jakichś z góry określonych atrybutów bo to jest śmieszne, że kilku chunin-ów ma staty gorsze (i to 4-5x) od genin-ów. Ponadto widzę teraz jak połowa graczy już tylko czeka aby zapisać się na egzamin. Można wprowadzić takie coś już od SA, bo na razie w tej akademii to uczą tylko kilku Jutsu.
Powiedzmy, że aby przystąpić do egzaminu należy poznać/opanować:
na Genin-a:
- 3 dowolne Jutsu
- posiadać 1 atrybut na 2
na Chuunin-a
- zaliczyć wymaganą ilość misji
- poznać 5 kolejnych Jutsu (w sumie należy znać 8)
- posiadać 1 atrybut na 15 i 2 atrybuty na 10 pozostałe nie mogą wynosić mniej niż 5
na Jounin-a
- zaliczyć wymaganą ilość misji
- poznać 7 kolejnych Jutsu (w sumie należy znać 15)
- posiadać 1 atrybut na 25, 2 atrybuty na 15 pozostałe nie mogą wynosić mniej niż 10
- Kontrola natury chakry 15
- specjalizacja na 40%

Jeśli chodzi o dalsze rangi to pozostawię puste gdyż nie bardzo wiem jak by to wyglądało po wejściu takich usprawnień.
Ostatnio zmieniony przez Elth H'aku 2010-04-22, 19:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-22, 19:17   

Bo Marionetkarze to jest klan, ale na tym forum zostało to zrobione jako Specjalizacja.
_________________



 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-22, 19:23   

Nizari napisał/a:
Bo Marionetkarze to jest klan, ale na tym forum zostało to zrobione jako Specjalizacja

No właśnie, czyli dlaczego by nie zrobić mistrza Tai jako specjalizacji? :)


Elth - zgadzam się, ale broń Boże, aby wprowadzono coś takiego jak ograniczenia na rangę :D
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-22, 20:32   

Dobra, ale nie musieliście od razu zrobić z tego tematu spamu! A Ty Deiki i Imago, nie wiem co sobie ubzduraliście, ale nie niwelowałem żadnego jutsu! Imago podawał się za mojego przyjaciela, to dostał nauczkę i tyle. Nikt mu jutsu nie niwelował bystrzaki. A co do pomysłu... Nie spamujcie w nim, ani nie zmieniajcie go. Wersja Eltha jest idealna. Nie dodawajcie od siebie rzeczy, które i tak się nie sprawdzą, tylko nabijacie sobie posty i chcecie być tym samym aktywni...
_________________



 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-22, 20:42   

Sjan muszę cię załamać, ale jak na moje oczko(patrzę na to z sharinganem xD ) to nie jest spam... to jest dyskusja na temat pomysłu który można ciutkę ulepszyć.
_________________



 
 
     
Firippu Aka 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Wiek: 30
Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 586
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-04-23, 13:41   

Ja jestem też za pomysłem Elth H'aku
_________________

 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-23, 15:58   

Nie wiem Elth z wymagania statów wydają mi się trochę hmm może nie bezsensowne ale niepotrzebne. I tak liczą się techniki i sposób w jaki się z nich korzysta, a jeśli już to wymagania statów powinny być o wiele wyższe.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |