• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin Akinariego
Autor Wiadomość
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-11, 19:49   Egzamin Akinariego

Przychodzę na umówione miejsce spotkania. Przygotowany i wyjątkowo chętny do roboty czekam na senseia. *Tyle potu i nerwów poświęciłem w akademii aby dzisiaj stać się pełnoprawnym ninja mojej wioski. Może to pociągnie za sobą jakieś tam kłopoty, ale co tam, będe zarabiał, a pozatym ponoć dziewczęta lubią shinobi.* Rozmarzony usiadłem czekając na senseia.[/i]
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-04-11, 21:16   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-11, 21:16   

Po chwili pojawiłem się obok ciebie i powiedziałem
-Cześć młody masz dwie opcje treningu która wybierasz pierwszą czy drugą jak wybierzesz powiem co musisz zrobić
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-11, 21:25   

Zdziwiony nieco koniecznością podejmowania dziwnych wyborów.
- To biorę jedynkę... - Rzuciłem jakby bez namysłu. Czekałem na reakcje senseia, powoli przygotowując się do egzaminu. *No dobra, to twój dzień. Daj z siebie wszystko.* Motywacja przed egzaminem była bardzo potrzebna. Mentalne przygotowanie było wręcz niezbędne.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-11, 21:33   

-Dobrze młodzieńcze oto twoje zadanie - powiedziałem po czym ułożyłem pieczęcie i powiedziałem
-Eisaku, Kuchyiose no Jutsu - pojawił się przed tobą brązowy wilk podszedł do mnie szepnąłem mu coś na ucho po czym powiedziałem do ciebie
-Musisz go złapać - gdy to powiedziałem wilk wystrzelił jak z procy i ci uciekał
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-12, 15:52   

Widząc uciekającego wilka oraz słysząc polecenie senseia złapałem się za głowę i odrazu straciłem chęc oraz zapał do pracy. *No świetnie pościg, jak ja to kocham... ciekawe jaka była opcja 2.* Patrzyłem w kierunku wilka. *Dobra lepiej wezmę się do roboty bo spierdzieli na za dużą odległość.* Nie byłem zadowolony z takich obrotów sytuacji lecz wiedziałem że muszę zdać ten egzamin. Więc w jednej chwili ruszyłem w pogoń za wilkiem, całą lepszą reszte planu miałem obmyślić w trakcie pościgu.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 16:24   

Nie miałeś szans dogonić go w tradycyjny sposób był do ciebie za szybki
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-12, 17:34   

*O rany gościa... trzeba go jakoś zaskoczyć.* Zadyszany i bez szans na naturalne dogonienie wilka zacząłem obmyślać plan. Postanowiłem działać z ukrycia. Stworzyłem dwie iluzji za pomocą techniki Bunshin no Jutsu które wruszyły w strone wilka lecz każdy z innej strony, to musiało zdezorientować wilka, gdyż zostały mu odcięte dwie drogi ucieczki. Następnie gdy wilk uskoczył bądź zakończył działanie techniki zrobiłem shunshin no jutsu w miejscu w które dalej ruszył. Następnie spinając wszystkie mięśnie do skoku starałem się złapać wilka w uścisk.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 17:38   

Wilk tylko otworzył pysk i wyglądało to jakby ziewnął bo gdy klony się zbliżyły on po prostu zniknął chociaż właściwie błyskawicznie biegł twoje klony wpadły na siebie nawzajem a wilk zdawał się nie traktować cię poważnie
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-12, 17:59   

*Shinobi musi brać wszystko na poważnie, i starać się wykonać zadanie za wszelką cene.* Pomyślałem zanurzając dłoń w kaburze na shurikeny. *Ten zwierzak musi wiedzieć że biorę to na poważnie, muszę myśleć jak shinobi, a on musi wiedzieć że myśle jak shinobi.* Po chwili wyciągnłem z kabury dwa shurikeny. Jeden skierowałem w kończyny wilka tak aby musiał oderwać łapy od ziemi, drugi wyrzuciłem odrazu po drugim tym razem wyżej wiedząc że w powietrzu zdecydowanie trudniej wykonywać manewry temu wilkowi.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 18:49   

Przeturlał się jak przy zabawie i nadal nie zwracał na ciebie zbytniej uwagi
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-12, 19:02   

Odrazu po wcześniejszym ataku brałem pod uwagę ewentualne niepowodzenie i uważnie śledziłem każdy następny ruch wilka. *Teraz jest ten moment...* Zauważając unik wilka skoczyłem jak najszybciej mogłem w jego stronę, tak aby dopaść go jeszcze kiedy się turlał. Gdy jest już w zasięgu ataku staram się zmylić go za pomocą techniki TarenKen i dosięgnąć go pięścią w momencie gdy pies jest na plecach i uniemożliwiwa mu to skok.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 19:38   

Odbiegł trochę do tyłu co zepsuło całą twoją strategię po czym zaczął sobie biegać po polanie a ja siedziałem sobie na gałęzi i obserwowałem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-12, 19:46   

Widząc uciekającego psa nie chciałem mu dawać chwili odpoczynku, chciałem cały czas atakować i naciskać. Rzuciłem jeden kunai w stronę wilka, zmuszając do go do uniku, następnie rzuciłem kolejny w miejsce gdzie uniknął wilk, nie dając ani chwili przerwy wykonałem shunshin no jutsu i mając kunai w ręku wykonałem TarenKen, z kunaiem w dłoni cała ta technika była jeszcze bardziej niebezpieczna.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-12, 19:55   

Bez większego problemu unikał twoich ataków na prawdę nie brał cię na poważnie i był dla ciebie zbyt szybki
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-12, 20:14   

*Skoro Ninjutsu i Taijutsu zawodzi może uda mi się za pomocą Genjutsu.* Uśmiechnąłem się pod nosem i zniknąłem wilkowi z oczu. W ukryciu przygotowałem Utsusemi no Jutsu które rzuciłem na wilka. Chciałem zupełnie zmylić wilka, w ręku miałem kunai, iluzja doprowadzała mój głos z różnych stron, następnie wyrzuciłem w stronę wilka kunai z najmniej oczekiwanego miejsca. Wyczajony w ukryciu tylko czekałem na ruch wilka. *Nie mam ochoty na ganianie tego futrzaka, ale żaden czworonóg nie będzie mnie lekceważył.* Siedziałem w ukryciu obserwując cel, zanurzając palce w kaburze z kunaiami, lecz żadnego nie wyciągnąłem. Poprostu siedziałem i obserwowałem dokładnie dalszy przebieg sytuacji, starałem się nie przeoczyć żadnego ruchu wilka.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |