• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toki'ego
Autor Wiadomość
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-17, 22:24   

+2 walki wrecz
+2 każdego rodzaju chakry
+2 chakra
+2 wytrzymałość
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Wysłany: 2010-04-18, 10:08   

_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-18, 10:08   

" Uch może chwila odpoczynku " - pomyślałem i usiadłem w cieniu by nie nabawić się udaru. Zdrzemnąłem się na chwilkę co przyniosło mi ukojenie. Następnie gdy tylko się obudziłem wziąłem się za ponowny trening. Tak jak ostatnim razem stworzyłem 9 klonów które podzieliłem w 2. - Dobra chłopaki wiecie co robić ? - zapytałem a oni wszyscy odpowiedzieli zgodnie - Tak !! - Więc jedna piątka przemieściła się na osobną skałę by tak trenować techniki Raiton poprzez używanie Raizou Senpuu no Jutsu i tworzenie jak największych huraganów z chakry Raiton. Następnie nasza grupa trenowała jutsu natury Katon, tzn. wykonywaliśmy Goukakyuu no Jutsu tworząc jak największe kule ognia. Po około 4 godzinach trenowania żywiołów zająłem się trenowanie mojego KG. zebrawszy wszystkie klony ustaliłem jak będziemy trenować. Na początek używaliśmy w dwójkach technik Kage Mane no Jutsu i Kage Yose no Jutsu. Następnie wszystkie klony atakowały mnie a ja łapałem je wszystkie techniką Kage Esno no Jutsu. Po tak wyczerpującym treningu wraz ze wszystkimi klonami medytowaliśmy około 6 godzin, po czy odwołałem wszystkie klony zdobywając tym samym ich doświadczenie.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-18, 13:13   

+2 Katon i Raiton
+2 KG
+2 chakra
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-18, 18:31   

" Ach dzisiaj muszę rozprostować troszkę kości " - pomyślałem po czym stworzyłem 5 klonów. - Hej chłopaki, dzisiaj się troszkę pobawimy !! - krzyknąłem i wskazałem na strasznie wysoką górę. - Kto dotrze tam pierwszy wygrywa resztę zapasów, ponadto wszystkie chwyty dozwolone, czyli możecie użyć każdego jutsu - po czym skończyłem i zobaczywszy entuzjazm w oczach klonów krzyknąłem - Start !! - po czym wszystkie klony ruszyły do przodu. Od razu każdy klon zacząłem używać shunshin by przenosić się z jednej półki skalnej na drugą. Szybko jednak udało mi się wyprzedzić klony jednak wtedy mało co nie dostałem pociskiem ognia - " kurde mówiłem, że wszystkie chwyty dozwolone ale, że aż tak ?" - pomyślałem po czym stworzyłem jeszcze 2 klony które wyrzuciły mnie do góry a same używając Raizou Senpuu no Jutsu zaatakowały pozostałe klony. Jednak to na nic się nie zdało bo tamte klony też użyły techniki Kage Bunshin No Jutsu w wyniku czego pozostało na placu boju tylko ja i 4 inne klony. Następnie wyścig na szczyt trwał jeszcze około 2 godzin. Podczas jego trwania, pokonane zostały 3 klony, dzieki takim atakom jak Fukumi Hari, Housenka no jutsu, czy Raizou Senpuu no Jutsu. Więc zostałem tylko Ja i *Ja*. wyprzedziłem go o jakieś 9 metrów i byłej już niedaleko szczytu gdy nagle zdrętwiałem, " Niemożliwe czyżby ? " - pomyślałem i spojrzałem na swoje nogi, klon złapał mnie w Kage Mane no Jutsu. Z lekka się obróciłem i spojrzałem w dół. Klon z lekkim uśmieszkiem wpatrywał się prosto we mnie. - A więc to jest twój plan ? - zapytałem patrząc i zauważając, że półka skalna na której on stoi jest o wiele dłuższa od mojej. On nic nie odpowiadając z lekka przesunął moją nogę do zbocza po czym.... Puuuch, zniknął - Uuuu było blisko powiedziałem - po czym wykonałem znaczący gest do... 3 klona którego zostawiłem na taki właśnie wypadek. Gdy tylko dotarłem na górę byłem wycieńczony i od razu padłem na ziemię.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-18, 18:44   

+4 chakra
+3 zręczność
+2 siła
+2 wytrzymałość
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-18, 19:11   

Gdy tylko się obudziłem od razu zszedłem do miejsca gdzie zostawiłem swój prowiant. Gdy tylko trochę się posiliłem postanowiłem się trochę wyciszyć. " Dużo pracowałem przez te parę dni więc należy mi się trochę wypoczynku" - pomyślałem i zszedłem do pobliskiego źródła. Tam zdjąłem ubrania i siadłem tuż pod malutkim wodospadem tak, że woda która z niego spadała padała mi na głowę oraz barki. Woda była straszliwie chłodna " może się trochę odzwyczaiłem, ponieważ tu pogoda jest strasznie surowa i gorąca " - pomyślałem patrząc na uschnięte roślinki które kontrastowały z zielenią która rosła tuż przy ujściu źródła. Następnie skrzyżowałem nogi i złożyłem ręce w taki sposób jaki zawsze robią Nara gdy chcą coś przemyśleć bądź pomedytować. I tak też skupiłem się jedynie na własnym oddechu chcąc odciąć się od świata. Po chwili wyciszyłem się maksymalnie, zajęło mi to tylko chwilę co widocznie jest efektem ciężkich treningów. Nawet nie odczuwałem już lodowatej wody. Tak taż medytowałem przez około 9 godzin dopiero głód wytracił mnie ze skupienia i musiałem się posilić. Następnie postanowiłem wspiąć się z powrotem na klif nie używając chakry a jedynie siły i zręczności. Było to bardzo trudne zadanie, parę razy o mały włos nie spadłem na sam dół kanionu ale na całe szczęście wspiąłem się na samiutki szczyt, chociaż nie było to wcale łatwe i zajęło mi to 3,5 h.
_________________


 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-18, 19:13   

chakra+5
siła zręczność +2
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-19, 22:20   

- No to dzisiaj robimy wielką salę treningową - powiedziałem na głos po czym wezwałem 10 klonów które zabrały się za rozgrzewkę. Po 15 minutowej rozgrzewce wydałem polecania każdemu z 9 klonów. Po kolei każdy z nich miał zrobić po 20 pompek, 20 przysiadów, 20 pajacyków, 20 salt, 20 uderzeń w pień każdą ręką, 20 uderzeń w pień każdą nogą a na koniec żuty shurikenami i kunaiami do celu. Oczywiście niby to nie wielki trening ALE pomnożony przez liczbę klonów daje on niewiarygodne efekty. Następnie wymyśliłem małą gierkę w której główna wygraną był cukierek. Lecz nie był to zwykły cukierek lecz super smaczny cukierek Tien którego recepturę zna tylko mój ojciec i niestety nie chce mi jej zdradzić. Dzięki temu miałem pewność, że klony nie ulegną mojej leniwej naturze tylko wezmą się do solidnej pracy. A wracając do gry polegała ona na tym by wszystkimi możliwymi sposobami wydłużyć swój cień. Jedni próbowali przedłużyć go dzięki miejscowym cienią skał bądź uschniętych drzewek. Inni próbowali podczepiać go pod cień wyrzucanego shurikena. Po tej grze dezaktywowałem technikę kagu bunshuin by zebrać doświadczenie klonów. Następnie musiałem udać się na odpoczynek i medytację. Ponieważ mimo tego, że sam nie brałem udziału w treningu to jednak wszystko razem ze zmęczeniem i utratą chakry spadało na mnie. Dlatego też postanowiłem pomedytować. Usiadłem w cieniu i próbowałem się wyciszyć. Ukojenie i spokój te dwie rzeczy przyszły bardzo szybko. Skupiwszy się na własnym oddechu zapomniałem całkowicie o świecie i zmęczeniu jakie mną zawładnęło. Medytacja ta trwała około 6 godzin po czym byłem gotowy do dalszego treningu.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-20, 21:52   

//Wiem, że zwracam ci tą uwagę trochę późno, ale trening z klonami jest tylko dla posiadaczy bijuu. Inni mają po prostu za mało chakry by kontrolować jednocześnie 10 Kage-bunshinów.//
+3 siła
+2 zręczność
+2 chakra
+2 KG

Nawet po medytacji odczuwałeś skutki zmęczenia. Zużyłeś dziś za dużo chakry. Musiałeś odpocząć 2h.
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-21, 18:15   

Następnego dnia obudziłem się tuż nad rankiem, pogoda była w sam raz na trening ponieważ było chłodno. " Dzisiaj ponownie muszę zabrać się za jakieś techniki " - pomyślałem po czym wyjąłem swój zwój i sprawdziłem jakie genjutsu są na mojej liście. Następnie wybrałem jedno i zająłem się jego treningiem. Żeby był on skuteczny musiałem go na Kimś trenować więc stworzyłem 1 klona by to na nim trenować nową technikę. Kazałem ustawić się klonowi około 4 metry ode mnie po czym zacząłem kumulować chakre. Gdy tylko skumulowałem jak mniemałem wystarczającą ilość chakry potrzebnej do wykonania tego jutsu złożyłem pieczęci wyskoczyłem w górę i udając, że chce wykonać technikę Katonu Goukakyuu no Jutsu przyłożyłem palce do ust po czym lekko powiedziałem - Jigoku Gouka no Jutsu - Następnie próbowałem skierować moją chakrę w stronę klona tak by wpłynąć nią na układ nerwowy klona. Co spowodowało by wrażenie, że uderzyła w niego wielka kula ognia. Następnie powtarzam to ćwiczenie parę razy i analizuję przebieg każdej próby.
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-04-21, 20:07   

32%
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-21, 20:14   

Zobaczyłem jedynie mały impuls strachu, jednak nie został on złapany w jutsu. " Ok no to próbujemy dalej"- pomyślałem po czym zacząłem kumulować chakre. Zajęło mi to dłuższą chwilę gdyż chciałem jak najlepiej przygotować siebie i chakre do wykonania tego jutsu. Gdy już tylko byłem przekonany, że jestem gotowy do wykonania tego jutsu złożyłem pieczęcie po czym szybko przytknąłem palce do warg w taki sam sposób jak w technika Katon, ponieważ miałem wprowadzić klona w iluzję w której kula ognia spada na niego i zaczyna on płonąć. Następnie lekko powiedziałem pod nosem - ...Jigoku Gouka no Jutsu... - po czym próbowałem zmylić dzięki swojej chakrze nerw wzrokowy i czuciowy klona. By wpadł on w moje Genjutsu.
_________________


 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-21, 22:41   

50%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-22, 19:57   

Przy następnej próbie nie wykonuje już zbędnych ruchów, po prostu najpierw składam pieczęcie po czym zaczynam kumulować chakre. Gdy tylko już skumuluję odpowiednia ilość chakry jak sądzę odpowiednią do wykonania tego jutsu zabieram się za samo jego wykonanie. Najpierw ponownie składam pieczęci po czym mówię - Jigoku Gouka no Jutsu - Następnie patrząc klonowi prosto w oczy próbuję wysłać chakre do jego mózgu by wpłynąć na niego. Moim zadaniem jest wytworzenie w jego komórkach wzrokowych iluzji kuli ognia która spada na niego i trawi jego ciało. Zaś Komórki ciała muszą ulegnąć pod presją mojej chakry, na dodatek natury Katon, by odczuły intensywny ból tak straszny jak przy prawdziwym poparzeniu. Przez cały czas realizacji techniki skupiam się wyłącznie na niej i nie mogę pozwolić by coś wytrąciło mnie z równowagi i zakłóciło przepływ chakry.
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-04-22, 20:06   

81%
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |