• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Toki'ego
Autor Wiadomość
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-12, 22:18   

70%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Wysłany: 2010-04-13, 20:03   

_________________

 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-13, 20:03   

" Kurde muszę chwilę odpocząć " -pomyślałem po czym siadłem w cieniu parasola, po czym zacząłem medytować. Trwało to około 3 godzin po czym wypoczęty wziąłem się za dalszy trening. Na początku wypełniłem chakrą całą żyłkę oraz shurikena. Starałem się by przepływ chakry w nich był idealny. Następnie chwyciłem shurikena na obręcz i spojrzawszy na parasol plażowy który był wbity na drugim końcu płaskiego szczytu góry wymierzyłem Obok niego, jakieś 2-3 metry. Następnie skupiłem się ponownie na chakrze w moich broniach by była ona idealnie rozmieszczona. Po czym zrobiłem szybki krok przed siebie i cisnąłem shurikenem 2 metry od parasola krzycząc - Soushuriken no jutsu - Następnie podczas lotu shurikenem próbowałem manipulować zarówno chakrą jak i żyłką by zmienić trajektorię lotu shurikena. Powtarzam ten sposób parę razy po czym padam wycieńczony na ziemię.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-13, 20:05   

100%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-13, 20:13   

- Dobra - powiedziałem siadając i klejąc przecięty parasol taśmą. Następnie sprawdziłem jakie jutsu jest następne w kolejce do nauczenia. - Ok to powinno być łatwiejsze - oznajmiłem z uśmiechem i stanąłem na środku platformy. Następnie zrobiłem 5 klonów by trening szedł szybciej, kazałem im zrobić razem ze mną TO jutsu. Potem zacząłem kumulować chakre wewnątrz siebie, powoli i dokładnie próbowałem przejąć kontrole nad każdą jej odrobinką. Gdy tylko tak się stało krzyknąłem - Hana Tonsou - po czym próbowałem zmienić się w płatki róż.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-13, 20:30   

23%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-13, 20:50   

" Hmmm a może inaczej ? " - pomyślałem i zrobiłem jeszcze 6 klonów by każdy jeden złapał drugiego tak by ten nie mógł się ruszyć razem ze mną. Następnie maksymalnie się skupiliśmy i wyciszyliśmy się by ustabilizować wszystkie procesy życiowe. Potem powoli zacząłem zwiększać przepływ chakry i dokładnie ją mieszałem by była idealna do wykonania Tego jutsu. Gdy już byłem gotowy cichutko nie otwierając oczu powiedziałem - ...Hana Tonsou... - i próbowaliśmy by wyzwolić się z uścisku poprzez przemieszczenie gdzie indziej a wszystko ma wyglądać jakby nasze ciała zamieniły się w płatki róż i rozwiały.
_________________


 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-14, 10:53   

47%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-14, 17:31   

" Hmm ... co coraz lepiej " - pomyślałem " Może powinienem zrobić coś w stylu podmiany ?". Po chwili znowu stanąłem W lekkim rozkroku razem z 11 klonami i zaczęliśmy kumulować chakre. Próbowaliśmy przenieść się w inne miejsce z podstawić pod swoje miejsce iluzje która rozpadnie się na płatki róż. Tak też zrobiliśmy, po skumulowaniu odpowiedniej ilości chakry zabraliśmy się za jutsu z okrzykiem - Hana Tonsou - Następnie próbowaliśmy przemieścić się do innego miejsca a w naszym miejscu pozostawić iluzje która miała rozpaść się na setki płatków róż.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-14, 17:57   

67%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-14, 18:25   

- Jezu ale to ciężki - powiedziałem padając na ziemię i odwołując klony. Następnie wziąłem plecak z którego wyjąłem parę kanapek i zacząłem je pałaszować. Gdy tylko się najadłem ponownie zabrałem się za solidny trening. Najpierw przyzwałem 3 klony którym rozkazałem by mnie złapały, tak bym nie miał prawa uciec. Następnie skupiłem się maksymalnie na chakrze w moim organizmie, próbowałem spowolnić jej przepływ by się wyciszyć. Następnie próbowałem przenieść się parę metrów dalej a w swoim miejscu zostawić płatki róż które rozproszą się i dzięki temu uwolnię się z ucisku.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-14, 19:55   

90%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-14, 20:08   

" Już prawie ... " - pomyślałem po czym ponownie zostałem złapany przez klony. Następnie znowu skupiłem swoją chakre by maksymalnie nad nią zapanować. Później już tylko czekałem na odpowiedni moment. Gdy już wyczułem To szepnąłem - ...Hana Tonsou... - wtedy lekko powiał wiatr a ja aktywowałem technikę próbując wydostać się z ucisku i zamienić się w płatki róż.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-14, 20:09   

100%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Toki Nara 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 31
Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 1095
Skąd: Mielec
Wysłany: 2010-04-14, 20:22   

" No i się udało " - pomyślałem patrząc na zdziwione klony patrzące na płatki róż szybujące na wietrze. Następnie nie tracąc czasu zabrałem się za kolejne jutsu. " A więc teraz przejdzmy do ofensywnych jutsu, bo przecież muszę mieć coś w razie ataku grupy shinobi" - po czym spojrzałem na zwój z technikami *Katon* . Następnie wybrałem jedno po czym stworzyłem 4 klony by pomogły mi w treningu. Po czym wysłałem je na różne krawędzie klifu byśmy sobie na wzajem nie przeszkadzali. Po czym zaczęliśmy kumulować chakre, najpierw w całym ciele a później w ustach. Potem związałem pieczęci i wraz ze wszystkimi klonami przyknąłem - Goukakyuu no Jutsu - Po czym starałem się wypuścić z ust chakre w naturze ognia by stworzyć nią ogromną kule ognia.
_________________


 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-14, 20:26   

25%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |