• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Sneaki
Autor Wiadomość
Fuchi Hikari 

Natura Chakry: Katon
Wiek: 30
Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 55
Skąd: Z nienacka :)
Wysłany: 2010-04-09, 21:38   Sneaki

Imię:Fuchi
Nazwisko:Hikari
Klan:Klan Kaguya
Wioska:Konoha Gakure
Ranga: Student Akademii
Kekkei Genkai: Shikotsumyaku
Specjalizacja: Mistrz władania mieczem
Poziom 1
Walka mieczem: 0%
Atrybuty:

Siła: 3
Wytrzymałość: 1
Szybkość: 2
Zręczność: 1
Kontrola Chakry: 4
Kontrola Natur Chakry: 0
Fuuton: 0
Katon: 0
Raiton: 0
Doton: 0
Suiton: 0
Kontrola Kekkei Genkai: 4


Styl Walki: Souihayaouda
Walka Wręcz: 3%
Jutsu:
NinJutsu:
E:
- Yamagi no Mai (Pierwszy taniec polegający na wyciągnięciu przez środek dłoni trzydziestocentymetrowych kolców, którymi walczy się jak sztyletami. )
- Bushin no Jutsu (Technika ta pozwala shinobi wykonać iluzje własnego siebie, klony są sterowane telepatycznie przez ninja i mogą wykonywać dowolne czynności. Niestety są to jedynie iluzje )
- Henge no Jutsu (Bardzo podstawowe Jutsu jakiego uczy się już dzieci w Akademi Ninja. Polega na zamienieniu ciała w dowolny przedmiot bądź osobę. Zastosowań jest parę, np. do zadań dywersyjnych by zmylić wroga. Aby transformacja się udała, wymagana jest przynajmniej przeciętna umiejętność kontroli chakry. )
- Shunshin no Jutsu (Podstawowa technika każdego Shinobi. Dzięki niej z łatwością można unikać wielu ataków podczas walki z wrogiem. Ninja potrafi szybko pojawiać się i znikać, a potem szybko przystąpić do ataku. Dodatkowymi elementami tej techniki jest mgła, piasek albo inne elementy przyrody, które mogą zapewnić pewien kamuflaż. )
- Kawarimi no Jutsu (Techinka stosowana przez większoś ninja. Jutsu te pozwala na szybką zamianę swojego ciała z dowolnym przedmiotem, rośliną, a nawet zwierzęciem. Dzięki temu można zmylić wielu przeciwników. Każdy kto da się na to nabrać przez pewien czas czuje się zdezorientowany, przy czym atakujący może spokojnie zaatakować z innego miejsca.)
- Kai (Technika, w której po skoncentrowaniu swojej chakry ninja krzyczy "Kai". Jutsu potrafi kompletnie obronić użytkownika przed działaniem wielu słabszych Genjutsu (zaś wobec technik najwyższego poziomu bądź bazujących na zaawansowanym limicie krwi jest bezużyteczna). Pierwszy raz widzimy tę technikę, kiedy to Kabuto użył "Nemurihame" na stadionie, gdzie toczyły się walki finałowe Chuunin Exam. Właśnie wtedy Gai, Kakashi, Sakura oraz Shikamaru użyli Kai w obronie przed w/w genjutsu. )
TaiJutsu:
E:
- Taren Ken ( Bardzo przydatna technika ofensywna. Polega na rozpoczęciu machania rękami i biegu na przeciwnika, wróg nie wie skąd nadejdzie atak, gdyż widzi kilka możliwości, a my atakujemy go z najmniej oczekiwanego miejsca. )
GenJutsu:
E:
- Utsusemi no Jutsu ( Prosta technika Genjutsu. Polega ona na emisji dźwięków dookoła wroga. Nie wiem on skąd dociera nasz głos, i jest zdekoncentrowany. Nie wie on także skąd może nadejść kolejny cios. )
Rou: 150
Wygląd: Wysoki, wyprostowany i chudy chłopak. Jasna cera i okrągła twarz. Podbródek wystający, a nos wąski i krótki. Czerwone, szeroko rozstawione, kocie oczy z rzadkimi brwiami. Włosy gęste, ciemno brązowe, które są faliste. Usta wąskie, a uszy przylegające do czaszki. Na jednym oku jest blizna, po kunai'u.
Cechy Charakteru: Bezlitosny wobec wrogów, ambitny i czuły wobec przyjaciół. Dojrzały i z poczuciem humoru. Dumny ze swojego rodu. Inteligentny i gadatliwy. Także miły i naiwny.
Ekwipunek: 5 kunai, 5 shuriken
Biju/Pieczęć: Brak
Natura chakry: Katon(ogień)
Dodatkowe: Brak
Pakty: Brak
Misje:
D-0
C-0
B-0
A-0
S-0
Historia: Mieszkałem w małej wiosce. Miałem 4 lata i byłem szczęśliwym dzieckiem. Lecz wtedy "TO" się stało. Ktoś obcy zaatakował moją wioskę! Przerażony zabrałem piłeczkę którą się bawiłem i pobiegłem do domu. Gdy biegłem widziałem jak kunai'e i shuriken'y latają wokół mnie. Na szczęście żaden mnie nie trafił. Jak wchodziłem do domu nastałem ninję. Był to wysoki i szczupły chłopiec z kunai'em w dłoni.
- Uciekaj bo cię zabiją. - rzekł zdeterminowany.
Nic nie mówiąc zacząłem pędzieć jak szalony. Nie pamiętam gdzie biegłem ale wiem, że to był wielki las. Spędziłem tam 2 dni sam sobie radząc, aż w końcu znalazł mnie pewien drwal i zaprowadził do wioski. Teraz staram się trenować, aby już nigdy nie doszło do takiego nieszczęścia.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |