• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Seiso
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-13, 18:37   

Stworzyłem jesz 4 klony i powiedziałem
-No panowie ćwiczymy
Sam również miałem zamiar trenować. Stanąłem w lekkim rozkroku i skoncentrowałem się na wypuszczeniu i przyczepieniu nici do klona, który miał być królikiem doświadczalny. reszta klonów również to robiła.. Zacząłem zbierać chakre i kumulować ją głównie w dłoniach, przyśpieszyłem również jej przepływ w moich organizmie. Następnie wykonałem potrzebne pieczęci i wystawiłem dłonie przed siebie starając się stworzyć nici. Po tym ćwiczeniu stworzone przed chwilą 4 klonu zniszczyłem by ich doświadczenie przypłynęło do mnie.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-04-13, 18:47   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-13, 18:47   

93%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-13, 18:52   

Westchnął dość głośno. Uzupełniłem energię jedząc kanapki i pijąc wodę a następnie wróciłem do treningu. Stworzyłem 4 klony, którym wysłałem mentalny rozkaz ćwiczenia dalej tego samego jutsu. Ja natomiast doskonaliłem swe ciało. Zrobiłem kilka kółek wokół lasu. Gdy wróciłem na polanę zrobiłem 50 pompek i 100 brzuszków. Zawiesiłem się na drzewie głową w dół i tam również wykonałem trochę brzuszków. Na końcu podpiąłem wszystkie trzy marionetki i doskonaliłem kontrolę nad nimi. Po skończonym treningu zlikwidowałem klony przejmując ich doświadczenie.
_________________

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-13, 18:56   

100%
+2 speed i wytrzym
+1 marionetki
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-27, 22:20   

Po ciężkiej misji wróciłem do treningów. Na początek stworzyłem 10 kage bunshinów. Pięciu z nich zabrało się za doskonalenie mojego ciała. Zaczęli biegać wokół lasku dosyć długo. Następnie wykonali serię różnych ćwiczeń, takich jak pompki, brzuszki ,podciąganie się na gałęziach, ćwiczenia na wzmocnienie ciosu poprzez uderzanie pięściami w drzewa. Po tych wysiłkach zaczęli walczyć między sobą udoskonalając styl walki jak i jego efektywność. Na sam koniec wykonali kilka jutsu żywiołu ziemi dla wprawy. Następnie je pufnąłem by ich doświadczenie spłynęło na mnie. W tym samym czasie ja z drugą piątka postanowiłem opanować pierwsze jutsu mojeho KG, mianowicie Mokuton no Jutsu. Podstawowa technika polegająca na kontroli drewna wytwarzając je z własnego ciała jak i z ziemi. Wraz z klonami zamknąłem oczy i skoncentrowałem się na czekającym mnie zadaniu i wysiłku. Zacząłem kumulować chakrę w dłoniach wyobrażając sobie przebieg całego procesu łączenia się wody z ziemią by powstało drewno. Następnie wykonałem potrzebne pieczęci , otworzyłem oczy i wystawiłem przed siebie rękę próbując wytworzyć z niej drewniany pal, reszta klonów zrobiła to samo. Pufnąłem klony by ich doświadczenie spłynęło na mnie.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-28, 14:29   

ćwiczenia siłowe wykonywane przez klony nie dodają ci statystyk jedynie trening np walki, zywiołu



20%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-28, 17:34   

/aha/
Stworzyłem 10 klonów, które ustawiły się w kółku. Każdy z nich dostał mentalny rozkaz trenowania Mokuton no jutsu. Wszyscy zamknęli oczy i koncentrowali się na czekającym ich zadaniu. Kumulowali chakre w miejscu na ciele ,z którego miał wystrzelić drewniany element i w dłoniach wszyscy składali równo pieczęci. Jeden zwiększał przepływ chakry inny zmniejszał by dowiedzieć się jaka ilość jest opcjonalna, po chwili wszyscy krzyknęli Mokuton no Juts
Powtarzali to kilka razy.
Ja już byłem w lesie. Zacząłem biegać wokół lasu na początku dosyć luźnym tempem nastawionym na wytrzymałość. Jednak po godzinie zacząłem biec sprintem jak najdłużej by na chwilę zmniejszyć tempo dla odpoczynku ale po chwili znowu sprint. Dość długo to trwało. Gdy znalazłem odpowiednie miejsce zarzuciłem nogi na gałąź, i robiłem brzuszki, następnie za tą samą gałąź złapałem dłońmi by się podciągać. Później znalazłem jeziorko. Wskoczyłem do niego i pływałem, wiele razy również nurkowałem i ćwiczyłem jak najdłuższe wstrzymywanie oddechu, może kiedyś się przydać. po wyjściu osuszyłem się i zacząłem pracować nad siła i szybkością ciosów. Wkładałem w ciosy i kopnięcia wszystkie swoje siły. Następnie wyciągnąłem kunai i wykonywałem różne kombinacje ataków. Skok, obrót, cięcie i cios głową. Atak kolanem ,obrót, podcięcie nóg, i kunai w brzuch. Rozbieg i wyskok by uderzyć pal oboma kolanami na poziomie głowy, odskok, rzut kunai w serce i seria ciosów pięściami. Moja praca nad ataki kombinacyjnymi zakończyła się moim szerokim uśmiechem. Następnie chciałem poprawić kontrolę żywiołu ziemi. W tym celu za pomocą Doton no jutsu wszedłem pod ziemię. Dość długi czas spędzałem po ziemią spacerując sobie, wychylałem się co jakiś czas by wiedzieć gdzie jestem. Wróciłem na polanę na ,której ćwiczyły moje klony. Za pomocą Kurou Sei tworzyłem wiele skalnych palów, którymi uczyłem się celnie trafiać drzewa wokoło. Na koniec przywołałem wszystkie swoje marionetki, podpiąłem do nich nici i po kolei zacząłem wykonywać wszystkie znane mi jutsu dotyczące moich kukiełek. Na sam koniec już leżąc pufnąłem klony by zgarnąć ich doświadczenie na temat Mokuton no Jutsu.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-28, 17:44   

po chwili klony znikły ponieważ zabrakło im chakry tylko 1 rodzaj treningu


+3 siła wyt speed walka wrecz


25%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-28, 17:56   

Usiadłem na trawie błądząc w myślach. Zjadłem kanapki jak i wypiłem sporo wody, chciałem jak najszybciej uzupełnić siłę do dalszego treningu. W końcu wstałem i ponownie stworzyłem 10 kage bunshinów. Stanęliśmy w kółku. Wszyscy zamknęliśmy oczy dla lepszej koncentracji. Powoli kumulowałem spore ilości chakry w ramieniu i dłoniach. Każdy z klonów zbierał energię w innej ilości i w innym miejscu. Następnie szybko wykonaliśmy pieczęci uwalniając całą zgromadzoną chakre. W lesie rozbrzmiał chór
-Mokuton no Jutsu
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-28, 18:01   

45%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-28, 19:44   

Uderzyłem się dłonią w głowę Ah ta głupota-pufnąłem klony z którymi przed chwilą trenowałem , dziwiąc się wcześniej tak słabych efektów.
Znowu stworzyłem tym razem 5 klonów by nie szarżować i wykonałem te same czynności. Skoncentrowałem się i zacząłem kumulować chakre tylko tym razem w samych dłoniach, skupiłem się na punkcie na ziemi kilka metrów przede mną skąd miał się pojawić korzeń. Złożyłem szybko pieczęci i krzyknąłem z resztą klonów.
-Mokuton no Jutsu
Po tym pufnąłem klony.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-28, 19:46   

70
%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-28, 20:45   

-Nie jest źle, przeciwnie idzie coraz lepiej-mruknąłem uśmiechnięty.
Złożyłem jedną pieczęć i stworzyłem 7 kage bunshinów. Podzieliłem ich na dwie grupy, trójka i ja poszliśmy na jedną stronę a czterech poszło na drugą.
-Dobra chłopaki-krzyknąłem-Wy trenujecie mokutona z ciała a my z ziemi, dajemy z siebie wszystko
Przystąpiłem do ćwiczeń. Moja grupa skupiała chakre w różnych ilościach w dłoniach i skupiała się na miejscu na ziemi z którego po wykonaniu pieczęci powinny "wynurzyć" się korzenie, druga grupa robiła to samo tyle że skupiała się na miejscu na własnym ciele i tam skupiała chakre. Po wykonaniu pieczęci i skumulowaniu chakry wszyscy naraz krzyknęli
-Mokuton no Jutsu
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-28, 20:52   

90%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-28, 21:22   

Znów zapominając tego zrobić pufnąłem klony, sam siedziałem już tlyko na trawie pijąc czystą wodę i jedząc kanapki. Zrobiłem jeszcze dwa klony ,które w pewnej odległości dopracowywały Mokuton no Jutsu. Klony koncentrowały chakre w dłoniach i wykonywały pieczęcie by spróbować kontrolować drewno. Co chwila słyszałem tylko nazwę techniki , gdy klony mruczały ją pod nosem. Kiedy tylko kage bunshiny skończyły pufnąłem je i bawiłem się nićmi chakry.
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |