• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Polana Yukai
Autor Wiadomość
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-26, 21:01   

Moja walka? Naprawdę nie słyszałeś? Myślałem, że już cała Konoha o tym wie. Gość, niejaki Katoge poddał się, bardzo mnie tym denerwując.- stwierdził zachowawczo Simeon, próbując wymigać się od podania wszystkich konkretów. Ale, dzięki temu zdążyłem na końcówkę waszej walki. Naprawdę świetne widowisko...- urwał Sim, gdyż jego wzrok przyciągnęło uwagę piękne niebieskie niebo, które ubrane w białe obłoki pięknie płynie nad chłopakami. Jak to dobrze czasem poleniuchować, nieprawdaż? - westchnął chłopak i położył się przy innym drzewku, tak, aby cień z niego padający, przysłonił chłopakowi słońce.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Wysłany: 2010-08-26, 21:05   

 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-26, 21:05   

Uśmiechnął się i spojrzał na rękę. Była już wo wiele lepszym stanie. Niedługo będzie mógł wyjść ze szpitala i rozpocząć trening.
Świetna? Czy ja wiem? Głównie obrywałem, bo starałem się walczyć strategicznie. Może, gdybym robił jak każdy wygrałbym bez problemu? A mniejsza z tym. Co powiesz na wspólny trening jutsu? Nie mam ostatnio co robić, więc może jak wrócisz potrenujemy?
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-26, 21:21   

Jak wrócę, jasne. Muszę się Kage Bunshina jeszcze nauczyć, to dla mnie podstawa. A co do zajęć, to mam ich aż nadto, ale w końcu trening to podstawa, więc nie ma opcji, abym na niego czasu nie znalazł. - wypowiedział się szybko, na jednym tchu Sim, po czym musiał już złapać trochę powietrza, więc głośno sapał.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-26, 21:23   

- Bunshin to podstawa. Tak samo jak przyzwanie. Mam pakt z niedźwiedziami twojej roboty.- uśmiechnął się lekko.
Miło było, od czasu do czasu porozmawiać z kimś takim jak Sim. Szkoda, że jakoś częściej się nie spotykają.
- Słyszałem, że umiesz otworzyć pierwszą bramę. Jak to jest?
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-26, 21:37   

Heh, tak właściwie to jeszcze nigdy nie miałem okazji, aby wypróbować tą umiejętność. Byłem pewny, że taka nadarzy się na egzaminie, lecz najwidoczniej nawet bez niej byłem zbyt wymagającym przeciwnikiem dla mojego oponenta. Kiedyś będę musiał z niej skorzystać! Na pewno! - rzekł Simeon, po czym siedział chwilkę cicho, nie odzywał się. Widocznie zaczął rozmyślać. Czasem tak po prostu miał, że musiał się na chwilę wyłączyć, odizolować. To go uspokajało. A ty pewnie dalej preferujesz walkę taktyczną, na dystans, z dużym użyciem genjustu, i różnorakich broni, taa? - Sim zadał pytanie, lecz z góry znał na nie odpowiedź. Co mogło się przecież zmienić w stylu walki chłopaka, przez zaledwie kilka dni... Nie wpadł jednak na inny sposób, aby ta rozmowa była jeszcze podtrzymana.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Jamariko Uchiha 


Natura Chakry: Fuuton, Raiton
Wiek: 28
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 307
Skąd: Międzywodzie
Wysłany: 2010-08-26, 21:40   

Taa- dopowiedział powoli, jakby zamyślony.- Mam w końcu Sharingana, specjala do tego rodzaju jutsu i niepokonaną siłę woli.
Zapatrzył się w chmury. Czuł, że niedługo wyjdzie ze szpitala. A wtedy trening.
- A jak tam w Twoim życiu towarzyskim?- zapytał z uśmiechem pewien, ze Sim go pogoni.
_________________



Nie bój się marzyć, bo człowiek bez marzeń, jest nikim.
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-08-26, 22:08   

Heh, tu mnie zaskoczyłeś. - odpowiedział lekko zdezorientowany chłopak. Jednak wpadł na pomysł, jakby tu wymigać się od odpowiedzi. Życie jako ninja jest dla mnie priorytetem i nie mam zamiaru marnować mojego cennego czasu na głupie miłostki. Miłości to zacznę szukać dopiero, gdy rozwinę się jako shinobi. Ale skoro poruszyłeś taki temat, to pewnie ty masz się czym pochwalić? Szczerze mówiąc, to nawet nigdy nie próbowałem. Hmm... Tak sobie myślę. Kiedyś będę elitarnym ninją. Ludzie będą prosić mnie o pomoc, będzie słychać o mnie w całym świecie... Poczekaj tylko, aż troszkę potrenuję!
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |