• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Góry Rirakkusu
Autor Wiadomość
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-25, 20:42   

-Widzę, nieźle się bawisz... - powiedział jadąc tuż obok Inoue, to za nią, to przed nią, jadąc wokół niej slalomem, od czasu do czasu wyskakując w górę... Sjan postanowił to trochę urozmaicić... Wykonał parę pieczęci i pod nimi śnieg zaczął bulgotać. Nabrali większej prędkości. Za nimi sunęła mała *jeszcze* lawina...
*Cira fira para tongaa!* Śpiewał na drzewie jakiś kruk.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Wysłany: 2010-04-25, 20:47   

 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-25, 20:47   

Naburmuszyła się nieco. Popisówa i tyle. Inu podskoczyła nieco i zaczęła jechać tyłem. Uśmiechnęła się kpiąco lecz zaraz ów uśmiech zniknął
-O cholera....-Mruknęła widząc lawinę. Odwróciła się więc i skręciła nagle zajeżdżając drogę Sjanowi. A niech się wywali...
_________________


Moja Pai
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-25, 21:17   

Sjan upadł z lodowego jajka wpadając wprost śnieg i znikając pod pokrywą lawiny...
_________________



 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-25, 21:28   

-Kuźwa! -Warknęła obracając głowę. Nie... drugi raz w tym samym dniu się na to nie nabierze....Ale nie wypadało by go zostawiać w takim stanie chociaż....Inu wzięła szybko Pai po czym zrobiła tsugę w stronę lawiny przedzierając się przez nią i nie dając się zakopać...
_________________


Moja Pai
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-26, 21:38   

Sjan siedział sobie spokojnie w środku lawiny, robiąc w niej pustą kulkę i opierając się o śnieg, nie reagując na zewnątrz. Zdziwiony zerwał się łapiąc Inu i wciągając ją do środka.
-To niebezpieczne... Lecz ciekawe... Nieprawdaż? - zapytał z uśmiechem.
-Widzę, że ryzyko to Twoje drugie imię... Moje trzecie, na drugie mam Małgocha...
_________________



 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-26, 21:58   

Wpadła razem z Pai na zimny śnieg. Od razu się podniosła i zadygotała. Szczeniak tylko się otrzepał i rozejrzał się. Dziwnie tu było....
-R...ryzyko? Uwierz mi, nie przepadam zbytnio za nim. Wolę siedzieć na spokojnej łące i tylko od czasu do czasu coś rozwalić - Mruknęła siadając.
-- Małgocha....całkiem ciekawe -Uśmiechnęła się lekko
-Ty to lubisz śnieg co nie?
_________________


Moja Pai
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-26, 22:12   

-Jestem z nim... Związany... - zaśmiał się Sjan.
-Chcesz coś rozwalić... Ja też mam ochotę... - Sjan wysunął rękę w wolnej przestrzeni lawiny, formując w niej dziwną, białą kulę z chakry, wokół której krążyły dziwne znaki. Dynamicznie przez lawinę przemknęło drzewo, które Sjan uciął bez nawet ruchu ręki, przy pomocy jedynie tej kuli.
-Już nie... - powiedział, wkładając rękę w śnieg i formując w ręce śnieżkę. Zaczął pogwizdywać, rzucając za plecami miękką, rozlatującą się śnieżkę, oraz rzucając nią lekko w Inoue, aby tylko ją musnęła.
-To nie ja... - zaprzeczył stanowczo.
_________________



 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-26, 22:23   

-Hm...nie ma co, ciekawy sposób na zrelaksowanie się -Przyznała spoglądając na jego wyczyny. Poczuła kolejne zimne uczucie lecz na poliku. Odwróciła się i dostrzegła rozwaloną śnieżkę. Spojrzała wyzywająco na Sjana...wręcz morderczym wzrokiem. Pai warknęła merdając ogonem.
-To...oznacza...wojnę! - Ryknęła równocześnie biorąc do rąk kupę śniegu. Mniejsza z tym że była lodowata...Z maniakalnym śmiechem rzuciła się w stronę Sjana wywalając na niego ową kupę śniegu.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-27, 13:51   

Sjan przykryty stożkiem sypkiego śniegu zaczął się śmiać. Wyciągnął w jej stronę puste ręce...
-A to co? - niczym z armaty z jego dłoni wystrzeliły kłęby śnieżynek lecąc wprost na Inoue... Po Sjanie nie było w pustej przestrzeni po chwili śladu...
-Koniec imprezy... - stwierdził malutką drobinką śniegu obsypując Inoue ze srogim, bardzo widocznym, udawanym wyrazem twarzy.
_________________



 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-27, 15:59   

Znów upadła na śnieg starając się obronić przed atakiem Sjana
- Zatłukę cię...- Wysyczała. Na razie jednak nie miała zamiaru się ruszać. Pai wykorzystała sytuację i dorwała się do materiału bluzy Sjana zaczynając ją szarpać.
_________________


Moja Pai
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-27, 21:24   

Sjan z radością wziął malutką garstkę śniegu sypiąc go do góry. Wziął potem w Pai w obie ręce delikatnie podnosząc i przenosząc ździebko dalej, po czym wziął szczyptę sypkiego śniegu i sypnął delikatnie w stronę psa, aby przypadkiem nie zasypać go całego, bądź nabawić go kataru. Zwrócił się w stronę Inoue ze śniegiem w garści rzucił się na nią próbując ją delikatnie obsypać.
_________________



 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-27, 21:39   

Ukazała swoje kiełki w łobuzerskim uśmiechu. Wcześniej ulepiła ładną i twardą kulkę. Czekała aż Sjan się zbliży na odpowiednią odległość po czym cisnęła ową śnieżką w jego twarzyczkę nie dając mu przejść dalej
_________________


Moja Pai
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-27, 22:43   

-Osz Ty... - powiedział Sjan strzepując śnieg z twarzy z uśmiechem. Wziął w ręce całą masę śniegu, w swoich objęciach trzymając ją. Całą tą masę, udając, że nie widzi gdzie idzie nasypał na Inoue:
-Oj przepraszam... Niechcący.... - nagle ręką kazał zaprzestać:
-Zaraz koniec jazdy... Prosimy się czegoś przytrzymać, bo będą niezłe turbulencje... - stwierdził Sjan, podając Inu rękę, aby przypadkiem nic jej się nie stało.
_________________



 
 
     
Inoue Inuzuka 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 30
Dołączyła: 07 Mar 2010
Posty: 1265
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-04-27, 23:03   

Szybko otrzepała się z owej kupy śniegu lecz po plecach przeszedł nieprzyjemny dreszcz. Miała resztki tego puchu za bluzką. Starała się to jakoś pozbyć lecz jak widać król śniegu był znacznie lepszy. Już miała rzucać się na niego z pazurami w ramach odwetu lecz jego dłoń skutecznie ją zatrzymała. Nie zdążyła wyhamować więc znów wylądowała w śniegu.
-Ała...- Mruknęła.
-Zaraz zaraz....turbulencje? -Powtórzyła tępo. Od razu kazała Pai podejść. Inu wzięła ją jedną ręką i przycisnęła do piersi. Drugą dłoń acz niepewnie podała Sjanowi
-Zapowiada się na prawdę ciekawie...-Westchnęła
_________________


Moja Pai
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-28, 10:15   

-Ciekawie... Prawdopodobnie przeżyjemy... - powiedział z nieukrywanym uśmiechem Sjan trzymając mocno Inu przy sobie. Nagle lawina zaczęła rotować, rzucając się we wszystkie strony. Po chwili wypadli ze śniegu, jadąc daleko po lodzie... Który o dziwo, tworzył się tuż przed nimi... Poprzez wiele obrotów wylądowaliście w końcu na lodzie, a lawina rozsypała się na boki...
-Nawet ciekawie? - powiedział pomagając Inoue wstać.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |