• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Ireshige
Autor Wiadomość
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 00:28   

-Eee... Taijutsu...? Nie mam nic przeciwko, ale... wolałabym spróbować czegoś bardziej skutecznego... słyszałam kiedyś jak, niektorzy shinobi potrafili wywołać w swojej ręce błyskawicę i ciskać nią w przeciwników. Jeśli mogę cię prosić Se... Ireshige... - tutaj głos jej trochę ucichł. Nieznacznie, ale jednak, bo niewiedziała co sensei odpowie.
-Mogę Cię prosić o nauczenie mnie właśnie tego!! - ukłoniła się nisko prosząc o to.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-08-30, 00:34   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 00:34   

-Dobrze zatem więc ty Sekami trenuj Uzumaki Naruto Rendan a ciebie nauczę tej techniki a więc patrz uważnie - powiedziałem do niej a w mojej ręce z nikąd pojawiła się błyskawica zrobiłem zamach i wyrzuciłem ją w jezioro-Musisz zmieszać chakrę z Raitonem i uformować ją w dłoni wbrew pozorom to nie takie proste - powiedziałem do uczennicy

Sekami 16%: Gdy klony robiły wślizg jeden trafił nogą na coś i przewrócił się robiąc salto i spadając na tamte dwa klony a mój klon stoi i się z ciebie śmieje
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 00:36   

Sekami zauważył że technika wyszła mu tak średnio na jeża. A można by nawet powiedzieć że nie dobrze. Tak czy siak efektów nie było widać. Chłopak przeanalizował cały swój atak i zaczął szukać w nim błędów. Cały czas wydawał z siebie oddźwięki ”uhum, aaa, aha”. Na koniec zwołał klony i telepatycznie przekazał im plan. Następnie Sekami wysłał trzy klony w kierunku klona Ireshige. Tym razem klony nie zrobiły ślizgu a biegnąc na klona podparły się ręką i jak najmocniej wykopnęły go w górę. Wtedy chłopak wybił się wysoko i spadając dodał chakry do prawej nogi. Zrobił jeszcze obrót w powietrzu nadając ciosowi w głowę jeszcze gorsze skutki. Na koniec chłopak wylądował i znów regenerował siły, patrząc jakie szkody on wyrządził.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 01:03   

Chłopak nie zwracając uwagi na otoczenie zaczął kontynuować naukę techniki. Na początek ponownie zebrał klony w pozycji bojowej. Tej posłał je na klona Ireshige a Sekami sam zniknął gdzieś za pomocą techniki shunsin no jutsu. Klony starały się podbić klona ireshige nogami w których była już teraz odrobinka chakry. Jeżeli im się udało Sekami pojawia się wysoko nad klonem Ireshige i z nie wiadomo z jakiego miejsca pojawia się nad nim lecąc dość szybko na niego i wykonując potężny cios w jego głowę. To znaczy nie potężny ale jak najsilniejszy jaki on potrafi wykonać. Oczywiście z dodatkiem chakry w nodze. Następnie chłopiec ląduje na ziemi amortyzując upadek za pomocą wystrzelenia kuli ognia w ziemię. Siła która go odepchnęła na pewno go spowolniła i teraz Sekami wylądował bezpiecznie na ziemi uginając nogi kolanach. Kulę celował w klona Ireshige.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 02:07   

Patrząc uważnie z poważną miną obserwowałam jak Ire wytworzył cudowną wiązkę błyskawicy i trzymał ją gołą ręką. Potem rzucił nią w klona i to zwieńczyło moje obserwacje, Byłam gotowa zacząć naukę pod czujnym okiem Ireshige, mojego sensei. Najpierw zaczęłam pokierwać trochę czakrę, aby rozłożyła mi się na całej ręce, potem, aby zrozumieć element błyskawicy, czyli Raitonu, postanowiłam poczuć jeszcze raz i zobaczyć jak Ire wywołuję ją po raz kolejny. Moim celem był także jego klon więc tą kwestię miałam z głowy. Poczęłam mieszać chakrę z moją naturą, aby otrzymać błyski i spięcia, a w efekcie trwała błyskawicę, którą mogłabym objąć cała dłonią. Skupiłam w takim razie chakrę na całej szerokości ręki, ale trochęwięcej zostawiłam w dłoni. Zaczęłam mieszać chakrę i Raiton ze sobą, by wytworzyć błyski i wkońcu błyskawicę, którą będę mogła cisnąć w klona:
Guufutenka!!
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 03:01   

-Hahaha. Przynajmniej udało mi się wytworzyć iskry, na dobry początek będę miała z czego wytworzyć dalszą część błyskawicy. Oj tak. Brawo Do-chan!! Ćśśś! Bo jeszcze Cię usłyszą. - zamierzłam podejść do drugiej próby wytwrzenia błyskawicy. Wiedziałam już co nieco jak zacząć więc pozostawało mi utrwalenie jej, albo chociaż wytworzenie jej na jakiś czas. Jak w poprzedniej próbie zgromadziłam chakrę, lecz tym razem rozmieściłam ją równomiernie po całej długości ramienia. Czułam jakby opór w dłoni, lecz jeszcze nic w niej nie widziałam, było to nawyraźniej poczęcie mieszania się chakry z Rationem. Nie chciałam zaprzepaścić tej okazji i odrazu przyspieszyłam proces, zaczęłam wręcz wytwarzać błyskawicę w swojej ręce, aż zaczęłam czuć ciepło i krzyknęłam:
-Guufutenka!! - czekałam na reakcję efektu w mojej dłoni.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 03:08   

Sekami:52% Doshizo:61%
-Sekami musisz popracować nad końcowym uderzeniem zadaj je szybciej zbyt długo zwlekasz i jutsu traci na sile - po tych słowach spojrzałem na Doshizo i dosłownie wybuchłem śmiechem i powiedziałem -Hahaha nie przejmuj się nie jesteś pierwszą i nie ostatnią shinobi z rozdwojoną jaźnią spotkałem już takich na swojej drodze, wystarczy że będziesz z nią żyć w zgodzie i wszystko będzie w porządku - powiedziałem i nadal się śmiałem
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 08:40   

Sekami słysząc rady Ireshige, postanowił powtórzyć wykonanie tego banalnego jutsu. Wiedział, że dla niego nie będzie ono łatwe do wykonania ale na pewno będzie warte swojej ceny. Lubił walkę w zwarciu i dlatego nie chciał zmieniać tego TaiJutsu na inne ponieważ chciał się jego nauczyć i korzystać w przyszłości. Na początek chłopak po raz kolejny przemyślał słowa swego sensia i zabrał się za trening. Na początek chciał przemyśleć jego poprzednie ruchy i wykryć w nich błędy. Zaczął od tego iż kazał biec klonom na jedną z kopii Ireshige. Następnie kiedy te już znajdowały się dosyć blisko zrobiły troszeczkę większy skok w przód i z dodatkiem chakry w nodze wykonały jak najmocniejszy wykop nogą w tułowie kopii Ire. Sekami widząc jak klony powoli kończą swoje przypomniał sobie słowa Ire. Więc już się ocknął i wybił się w powietrze. Kiedy był w nim, zobaczył jak kopia leci prosto na niego a Sekami już spada. Był to według niego najbardziej odpowiedni moment. Dodał chakry do nogi prawej i kiedy tylko kopia znalazła się w zasięgu ognia Sekamiego ten robiąc szybki przewrót w powietrzu wykonał jak najsilniejszy cios w głowę przeciwnika mówiąc nazwę techniki przy uderzeniu z zaciśniętymi zębami.
- Uzumaki Naruto Rendan!!!-Wykrzyknął na koniec. Obrót w powietrzu był wykonany zgrabnie i miał na celu dodanie siły do tej techniki. Chłopak wiedział że nie może czekać wykopem ponieważ przeciwnik mógłby się zorientować i skutecznie zablokować cios. A ten obrót przynajmniej jak na jego upodobania był wykonany dość szybko i precyzyjnie. Nie wiedział że tak wyglądał w oczach Ire ale przynajmniej ten się starał go tak wykonać. Na koniec chłopak wylądował zdyszany na ziemi amortyzując upadek uginając kolana. Był cały zdyszany. Pot ciekł mu po policzku, a on sam już ledwo chodził na nogach. Jego poziom chakry był już mały dlatego odwołał klony i usiadł obok Ire po czym rzekł:
-I jak… Może być?
Zapytał biorąc przerwy aby nabrać powietrza do płuc. Chłopak przy okazji wypoczywał gdyż miał jeszcze sporo chakry jednak dla pewności wolał odpocząć. Wtedy technika może być słąbsza. No ale nic trzeba z tym żyć. Uspokoił się i odpoczywał. Po kilku minutach był znów pełni sił. Odwrócił się do Ire i machnął mu ręką przed oczami, aby go wzbudzić z transu w jaki pewnie wpadł.
-No i co o tym sądzisz? Co muszę jeszcze poprawić?
Zapytał widząc, że Ire powrócił do teraźniejszości. Patrzał na niego z nadal podbitym okiem i mogło to wyglądać dość śmiesznie.
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 14:44   

ej sorki ale musimy przerwać ten trening dowiedziałem się że mogę was nauczyć tylko 1 techniki z rangi wzwyż no ale nauczyłem was chyba tej najbardziej pożytecznej ;)
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Sekami Nuri 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 786
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 15:15   

Tak na pewno :D Dzięki.
-Przepraszam ale muszę iść... Dzięki za trening Ire
Powiedział Sekami po czym zaczął biec w stronę wioski. Był ucieszony. Stworzył 1 klona i rozmawiał z nim w trakcie biegu. Jednego klona wysłał do Ire i jeszcze raz mu podziękował. Po czym klon wyparował...
_____________________________--
A ja na rasenganie miałem 1500 słów :( xD
_________________


Aby przeżyć trzeba grać, lecz aby grać trzeba żyć.
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 19:51   

Mała Doshizo patrzyła zmartwiona na obojga. Nie chciała przepuścić tak świetnej okazji więc wręcz musiała zapytać, by mieć tą pewność:
-Ire..., a czy nie mogłabym dalej się u Ciebie uczyć? Pod twoim czujnym okiem...? - ukłoniła się przymykając oczy - bardzo Cię proszę!! - "Do-chan!! Nie możemy się poddać! Musisz go przekonać, aby nie zaprzestał uczenia nas. Nie w takim momencie... idzie nam świetnie... zgódź się, zgódź się!!" - moja jaźń także szalała w mojej głowie, a myśli kłebiły mi się i kłębiły.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 20:04   

-Nie ma sprawy Do-chan z wielką chęcią postanowiłem że nauczę cię na początek prostego Genjutsu Nemuru polega ono na wstrzyknięcie w czyjeś ciało swojej chakry i przez to uśpienie jej teraz uważaj zastosuję ją na tobie - powiedziałem po czym stanąłem za moją uczennicą przyłożyłem dwa palce do jej pleców i użyłem Nemuri prawie natychmiast zasnęła złapałem ją położyłem na ziemi i użyłem Kai aby się obudziła gdy wstała spytałem
-Jeśli zrozumiałaś to mój klon czeka aż go uśpisz
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 21:16   

-*zzziieeeeewww... ociera oczy* chyba zrozumiałam, mam taką nadzieję - i uśmiechnęłam się słodko - "Ja zauważyłam wszystko porządnie, co do joty, a Ty, Do-chan?... Yhym, ale teraz dość gadania, musimy się wziąć do roboty" - zrobiłam parę ćwiczeń manipulacji chakrą wewnątrz mnie, aby upewnić się, że potrafię umieścić ją nie w dłoni, lecz w palcach. Wzrok swój wbiłam w swoje dwa palce stojąc za klonem, chciałam ugodzić go tą techniką w łopatkę. Wszystko trwało krótką chwilę..., gdy zebrałam średnią ilość chakry w swojej dłoni w chwilę przeniosłam ją na złączone palce wskazujący i środkowy, po czym szybkim ruchem "dźgnęłam" klona w łopatkę.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-08-30, 21:18   

32% Klon ziewnął ale nic poza tym
+1 chakra
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Dosinka :* 


Natura Chakry: Raiton
Wiek: 29
Dołączył: 21 Maj 2010
Posty: 255
Skąd: ano z Wałcza
Wysłany: 2010-08-30, 21:56   

Yosh! Oby tak dalej. Mimo, że nie udało mi się go uśpić to chociaż był trochę zamroczony. Teraz muszę zprecyzować trafienie tym Jutsu, aby przeniknęła do jego organizmu i uśpiła go. - po tym zaczęłam mierzyć i przymierzać się, co było potrzebne do zadania ciosu. Jeszcze raz, lecz tym razem trochę dokładniej wiedziałam kiedy przesłać chakrę z palców wprost na przeciwnika. Wymierzyłam palcami cel... skupiłam chakrę, lecz musiałam ją bardziej pzrenieść do ręki, a to ponowiłam jak podczas pierwszego razu. Zebrałam jednak w tej próbie chakrę na całe ramię, a potem powoli przeciągałam ją do palców poprzez dłoń. Czułam jak chakra chce się wydostać z końca mojej dłoni - "teraz jest czas i dobry moment. A masz!" - machnęłam ręką prosto jak ukąszenie węża i próbowałam przebić chakrę do środka klona.
_________________
KLIKNIJ A NIE POŻAŁUJESZ
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |