• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Ireshige
Autor Wiadomość
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 17:08   Trening Ireshige

Po moim egzaminie na chunnina postanowiłem wybrać się na mój pierwszy trening poza wioską, moim celem było wilcze jezioro w puszczy Urufu, tak więc zabrałem wszystkie potrzebne mi rzeczy i wyruszyłem z Tsuki-Gakure właśnie nad to jezioro, po dłużej podróży udaje mi się wreszcie dostać nad jezioro wokoło jest tak cicho i przyjemnie słychać tylko uspakajający śpiew ptaków jednak nie po to tam przybyłem moim celem jest trening, na początek zamierzam się nauczyć Kage Bunshin no Jutsu.
Zaczynam od wejścia na taflę jeziora za pomocą Dekata Mizu i gdy jestem na środku jeziora ustawiam ręce w znak który jest potrzebny do wykonania Kage Bunshin no Jutsu
"Muszę pamiętać że to nie zwykłe iluzje które znikają po zetknięciu się z celem" - pomyślałem i zacząłem skupiać moją chakrę we wszystkich tenketsu mojego ciała, po czym próbowałem stworzyć idealnego klona układając pieczęć i głośno mówiąc
-Kage Bunshin no Jutsu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Wysłany: 2010-04-06, 17:09   

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-06, 17:09   

15%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 17:18   

-Dobra...
Powiedziałem krótko po czym wstałem. Rozciągnąłem się po czym na początek stworzyłem Bunshin no jutsu. *Dobra... Kage bunshin no jutsu jest tym samym co bunshin no jutsu... Tyle, że zamiast iluzji są prawdziwe klony...* Więc do dzieła. Skupiłem chakrę. Chwile pomyślałem. Przypomniałem sobie swój wygląd. Złożyłem pieczęci i... pojawiła się zwyczajna iluzja... Znów skupiłem chakre. Wyobraziłem sobie szczegółowo swój wygląd i wykonałem pieczęci. Pojawił się biały dym, a gdy opadł...
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-06, 17:21   

30%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 17:48   

"W porządku widać efekty powoli coś mi zaczyna wychodzić" - pomyślałem patrząc na to takie coś co mi wyszło po ostatnie próbie zrobienia idealnego Kage Bunshina, jak poprzednio zacząłem od zrobienia kilku zwykłych bunshinów które są przecież prawie tym samym co Kage Bunshiny z tą tylko różnicą że Kage Bunshiny mogą coś zrobić przeciwnikowi kiedy go zaatakują, więc po kilku takich próbach wziąłem dwa palce wskazujący i serdeczny w obu rękach i skrzyżowałem je w znak plus po czym zacząłem skupiać w sobie chakrę z której miałem zamiar stworzyć klona nie iluzję ale klona uwolniłem chakrę przekazując ją obok mnie w miejsce gdzie ma stanąć klon i jednocześnie nadając jej kształt owego klon głośno mówiąc
-Kage Bunshin no Jutsu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-06, 17:49   

60%
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 18:05   

Postanowiłem zabrać się do dalszych treningów. Przerywając swoje rozmyślanie siadam na ziemi po czym próbuje się wyciszyć. Gdy udało mu się osiągnąć ten stan w którym wolniej płynie czas, zaczynam manipulować swoją chakrą. Najpierw staram się przenieść ją do stóp aby po chwili rozdzielić ją na dwoje i przelać do rąk. Trenowałem tak przez godzinę. Gdy zrozumiałem, że chakra jest już dobrze przygotowana wstałem po czym stojąc prosto staram się jak najdokładniej zapamiętać swój wygląd który wyobrażam sobie w głowie. Uważnie przyglądał się każdemu szczegółowi swojego ubioru aby jego klon był identyczny. W końcu stojąc na płaskiej tafli jeziora skupiam się aby wytworzyć cienistego klona. Składam palce każdej ręki w znak plusa i mówię
-Kage Bunshin no Jutsu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-06, 18:10   

80%
_________________



 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 18:16   

"Prawie mi wyszło trzeba to tylko udoskonalić" - pomyślałem i zniszczyłem kunaiem mój poprzedni twór i znów stanąłem w pozycji aby wykonać Kage Bunshin no Jutsu które jest jednak trudniejsze niż mi się na początku wydawało.
Zacząłem od zrobienia kilku zwyczajnych bunshinów aby widzieć swój wygląd i popróbować bo te techniki są bardzo podobne tak więc mając jedną zwykłą iluzję przed oczyma natychmiast zacząłem robić klona który w razie czego będzie mógł mi pomóc, kumuluję chakrę w całym ciele po czym przekazują ją obok chcą stworzyć Kage Bunshina i głośno mówiąc
-Kage Bunshin no Jutsu !!
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-06, 18:16   

100
%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 18:37   

"Dobra nareszcie mi się udało" - pomyślałem widząc idealnego klona jednak nim go odesłałem dokładnie przyjrzałem mu się z każdej strony, i szczęśliwy stwierdziłem że wyszło mi bardzo dobrze, kolejną techniką jaką chciałem się nauczyć jest Kuchiyose no Jutsu, jest to technika, pozwalająca przywołać jakieś zwierze, bądź demona z innego świata w moim przypadku jest to wilk tak więc zszedłem z jeziora i stanąłem na suchym lądzie po czym stanąłem w lekkim rozkroku i zacząłem się skupiać ugryzłem się w kciuk po czym ułożyłem pieczęcie potrzebne do wykonania tej techniki i położyłem ją na ziemi krzycząc
-Eisaku, Kuchiyose no Jutsu - po tym czekałem i patrzyłem co mi wyszło
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-06, 19:25   

15%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 19:35   

"No nie całkiem tego spodziewałem się zobaczyć przy mojej pierwszej próbie" - pomyślałem i rzeczywiście bo nic się nie stało jednak nie poddawałem się i chciałem wykorzystać fakt że z palca wciąż leci mi krew i aby nie robić nowego ugryzienia zacząłem składać pieczęcie wymawiając nazwy na głos a więc to było tak
-Świnia.....Pies.......Ptak.....Małpa......Owca - po tym wyprostowałem rękę i przyłożyłem ją do ziemi głośno mówiąc
-Eisaku Kuchyiose no Jutsu - powstała kupka dymu z której wyłoniło się
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-04-06, 19:44   

34%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-06, 20:09   

"No co jest dla czego z tego dymu nie wyskoczy mały radosny słodki wilczek którego tak usilnie próbuję przywołać" - spytałem oburzony sam na siebie jakim to ja jestem słabiakiem lecz zacząłem się pocieszać że dopiero dzisiaj zostałem chunninem i już umiem Kage Bunshin no Jutsu więc może wręcz przeciwnie jestem niezły tak czy inaczej byłem zmuszony przesunąć moje rozwarzania na potem albowiem musiałem się jeszcze nauczyć tej techniki, zacząłem od układania pieczęci to szło tak
-Świnia.....Pies.......Ptak.....Małpa......Owca - po tym wyprostowałem rękę i przyłożyłem do ziemi prawie krzycząc
-Kuchyiose no Jutsu !! - a nie ugryzłem palca ponieważ wciąż mi krwawił jeszcze po pierwszym ugryzieniu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |