• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa nr.18
Autor Wiadomość
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-05, 16:58   Klasa nr.18

Jest to klasa w której na ścianach wiszą portrety sławnych shinobich, w klasie są 4 rzędy ławek, z tyłu sali znajduje się plac wydzielony do ćwiczeń jest tam skrzynia z ćwiczebnymi przedmiotami takimi jak przeróżne miecze itp., jest ona pomalowana na biało, jest tam również kilka manekinów przy biurku siedzi młody chłopak o białych oczach i brązowych włosach
_________________


I will not die I wait here for you...
Ostatnio zmieniony przez Ireshige Seija 2010-04-14, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Wysłany: 2010-04-05, 17:09   

Ostatnio zmieniony przez Akinari Nara 2010-04-14, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-05, 17:09   

Wszedłem do klasy po dość długiej przerwie w nauce. Szybko prześledziłem wzrokiem wnętrze klasy.
Nudny krok i przymrużone oczy wskazywały na to że nie byłem zadowolony z powodu zastępstwa.
Spojrzałem w kierunku siedzącego za biurkiem mężczyzny. *To prawdopodobnie z nim mamy mieć zastępstwo... Jest jeszcze młody.* Myślałem cały czas przyglądając się nauczycielowi.
- Jestem Akinari z klanu Nara. Izumo-Sensei nie zjawiał się na zajęciach...
Po tych słowach nastała chwilka ciszy, pomyślałem że dobrze byłoby przedstawić nowemu nauczycielowi co do tej pory zdąrzyliśmy zrobić z Izumo.
- Izumo-Sensei omówił z nami Chakre oraz przeszliśmy trening z bronią. Podczas zajęć nauczył nas również Kawarimo no Jutsu, Henge no Jutsu oraz Bunshin no Jutsu. Mieliśmy stawić sie na praktyczny egzamin ale w ten dzień Sensei już się nie stawił w umówionym miejscu. Skończyłem mówić czekając na reakcje młodego nauczyciela.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-05, 17:11   

-Rozumiem chcesz się jeszcze czegoś nauczyć czy od razu przystępujesz do egzaminu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-05, 17:20   

Zacząłem poważnie myśleć, kusiło mnie szybkie zdanie egzaminu ale z drugiej strony jeżeli nie jestem jeszcze wystarczająco przygotowany do tego. Jednak rozsądek wziął góre, wolałem dla bezpieczeństwa nauczyć się 3 kolejnych technik mojego poziomu które napewno ułatwiłyby zdanie egzaminu.
- Są jednak jeszcze 3 techniki które mogą mi pomóc w zdaniu egzaminu. Shunhin no Jutsu, Nawanuke no Jutsu i Kai. - Powiedziałem do nauczyciela. *Po co wogóle ta akademia...* Pomyślałem i ze znudzenia spojrzałem na pogode za oknem.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-05, 17:23   

-Dobrze w takim razie zacznij od Shunshin no Jutsu - powiedziałem po czym zademonstrowałem teleportując się 10m dalej a po tym z powrotem na moje miejsce i powiedziałem uczniowi
-Proszę spróbuj
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-05, 17:33   

Dokładnie obserwując poczynania nauczyciela starałem się zapamiętać wszystko co było przydatne do wykonania techniki. Skoncentrowałem się stojąc w lekkim rozkroku, obrałem dystans na jakim mam wykonać teleportacje było to około 10 m. dystans podobny do takiego jaki pokonał Sensei. Skupiłem odpowiednią ilość chakry cały czas koncentrując się na dystansie. Wiedziałem że potrzebna jest do tego również praca mięśni gdyż jest to tak naprawdę szybkie przemieszczenie się na danym dystansie. Wstrzymałem oddech i spróbowałem wykonać Shunshin no Jutsu.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-05, 17:36   

36%

-Świetnie jak na pierwszą próbę - powiedziałem zaciekawiony
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-05, 17:41   

*Dobra nie jest źle, jedziemy dalej buku!.* Wzmacniając sie motywującymi myślami przystąpiłem do kontynuacji treningu. Pochwała Senseia podniosła mnie na duchu lecz wiedziałem że pod żadnym pozorem nie mogę popadać w samozadowolenie tylko dalej robić to co póki co mi wychodzi i jeszcze bardziej to doskonalić. Wymierzyłem dystans 10 metrów. Moim celem była teleportacja z dokładnością do 5 metrów. A więc znowu luźno opierając na na prawej nodze która była lekko odstawiona do tyłu skupiłem się na wyznaczonym dystansie. Policzyłem w myślach do trzech i podjąłem kolejną próbę teleportacji.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-05, 17:43   

62% Ponad połowa dystansu za tobą
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-05, 18:11   

Dobrze wiedziałem że aby doprowadzić technike do perfekcji muszę wyeliminować wszelkiego rodzaju błędy. Zacząłem kilkuminutową analize tego czego do tej pory się nauczyłem. Jeszcze raz dokładnie zbadałem jaką odległość obrałem sobie jako cel. Wiedziałem że jest to jak najbardziej możliwe, musiałem tylko dokładniej poczuć dystans teleportacji. *Trening czyni mistrza.* Stanąłem w lekkim rozkroku, ciężar ciała opierałem w bazowej pozycji na prawej wysuniętej w tył nodze. Skupiając się na celu, wziąłem kilka oddechów i za którymś razem opróżniłem na moment płuca aby być jeszcze lżejszym i po raz kolejny przystąpiłem do próby Shunshin no Jutsu.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-05, 18:14   

93%
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Saichi Okaeshi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 19
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2010-04-05, 18:19   

Długo nie zajęło mi znalezienie sali z numerkiem 18. Trochę nieśmiało zapukałem do drzwi, po czym wszedłem nieco chwiejnym krokiem. Długo nie zajęło nim zacząłem mówić:
- Przepraszam, jestem Saichi Okaeshi. Powiadomiono mnie, że mam się w tej klasie uczyć, dobrze trafiłem? - zapytałem rozglądając się wzrokiem po klasie. Stał tutaj najprawdopodobniej ten u którego miałem się uczyć i jego uczeń. Zapewne mój towarzysz w akademii. "Hmm... ciekawe czy po zdaniu akademii będę chociaż o połowęlepszy niż jestem teraz... Zobaczymy." - Byłem w czarnym żałobnym stroju, a moja mina przypominała nieco smutną.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-05, 18:21   

Spojrzałem na nowego chłopaka w klasie i powiedziałem
-Witaj ja nazywam się Ireshige Seija i będę twoim senseiem opowiedz mi coś o sobie masz jakieś marzenia albo wymagania względem mnie
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Akinari Nara 


Natura Chakry: Doton
Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-04-05, 18:37   

Niezwykle przejęty treningiem nie zainteresowało mnie przybycie do klasy młodego chłopca. Cały czas chciałem doprowadzić do perfekcji technikę Shunshin no Jutsu. Czułem że to jest ten moment kiedy opanuje tą technike. Musiałe tylko w stu procentach wyczuć dystans. Idąc za ciosem sukcesywnego treningu odrazu stanąłem na linii teleportacji *Teraz musi mi się udać!* i koncentrując się na celu wykonałem Shunshin no Jutsu tak aby pojawić się w obranym polu.
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-04-05, 18:40   

100%

-Brawo jesteś genialny mały - powiedziałem do Akinariego po czym dodałem
-Co następne geniuszu
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |