• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Okaeshi Saichi
Autor Wiadomość
Saichi Okaeshi 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 19
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2010-04-03, 22:44   Okaeshi Saichi

Imię: Saichi
Nazwisko: Okaeshi
Klan: brak
Wioska: Konoha Gakure
Ranga: Student Akademii
Kekkei Genkai: Brak
Specjalizacja: (od Genina)
Walka Mieczem: 0% (Jeśli nie wybierzesz tej specjalizacji to możesz usunąc)
Atrybuty:

Siła:
Wytrzymałość:
Szybkość:
Zręczność:
Kontrola Chakry:
Kontrola Natur Chakry:
Fuuton:
Katon:
Raiton:
Doton:
Suiton:
Kontrola Kekkei Genkai:


Styl Walki: Standardowy
Walka Wręcz: 1%
Jutsu:
[E]Bushin no jutsu
[E]Henge no jutsu
[E]Kawarimi no jutsu

Rou: 150
Wygląd: Ma czarne, dość długie włosy, które są postawione na przysłowiowego koguta. Posiada czarne jak najciemniejszy mrok oczy, w których widać tylko i wyłącznie smutek. Jego blada karnacja powoduje, że jeszcze bardziej odstrasza ludzi. Ponadto jest bardzo ładnym dzieckiem, które jest wysportowane i aktywne fizycznie.
Cechy Charakteru: Smutny, na ogół chodzi przygnębiony i uśmiech na jego twarzy to rzadkość. Sprawia wrażenie jakby nie obchodziły go uwagi innych. Spokojny i zrównoważony, a na dodatek poważny, jak na swój młody, nawet bardzo młody wiek aż zanadto. Odpycha ludzi od siebie, nawet jeżeli bardzo chcą mu pomóc. Ogółem niemiły dzieciak.
Ekwipunek: 5 kunai, 5 shuriken
Biju/Pieczęć: Brak
Natura chakry: Wybieracie jedną: Katon
Dodatkowe: Brak
Pakty: Brak (ze zwierzętami)
Misje:
D-0
C-0
B-0
A-0
S-0
Historia: Saichi urodził się w niewielkiej rodzinie składającej się z mamy, taty, starszego brata i jego. Żyło im sie dobrze, jak zawsze braciszek dokuczał, a rodzice kochali się.Jednym słowem sielanka. Młody Okaeshi za autorytet przybrał sobie brata, który był dumą rodziny. Rzadko któremu shinobi bez Ograniczeń więzów krwi udało się dorównać własnie ludziom z Kekkei Genkai. U najmłodszego Okeashi'ego też pojawił się niezwykły talent, ale on uczył się go sam, co za tym idzie był znacznie opóźniony od brata. Brat zaczął akademię już w wieku ośmiu, lat, gdzie Saichi wtedy jeszcze trzymał się spódnicy matki. Gdy najmłodszy z rodziny skończył 10 lat rodzice wraz z bratem podjęli decyzję, że puszczą go do akademii ninja. Naukę miał rozpocząć za dokładnie tydzień od tej decyzji. Brat Saichiego tej samej nocy bardzo się zmienił. wyszedł z domu jak co noc pobiegać i poćwiczyć., jednka tym razem wziął swojego młodszego braciszka. Rozmawiali i rozmawiali, aż w końcu jego brat rzekł "Wiesz czego mi brakuje bym przewyższył ludzi z Kekkei Genkai? Brakuje mi motywacji, celu. Znajdź sobie cel, a będziesz doskonałym shinobi" - troszkę zastanawiały Sachiego słowa jego brata, ale nic nie powiedział. Wracali do domu spokojnie jak nigdy dotąd, aż w końcu Itake - bo tak miał na imię brat Saichiego odepchnął go, a sam pobiegł w stronę ojca. Wyjął zręcznie kunai'a i zrobił jedno cięcie. Śmiertelne cięcie. Po chwili i jego matka nie żyła. Zmarła w ten sam sposób. Następnie Itake swój mściwy wzrok przesunął na Saichiego i rzekł "Teraz ty i ja mamy cel. Twoim celem jest zabicie mnie, a moim zabicie Ciebie. Uciekaj, pozwalam Ci. Ja też ucieknę" - po tych słowach Itake uciekł, a Saichi padł nieprzytomny na ziemię. Za dużo było emocji. Akcja mojej postaci dzieje się tydzień po tych wydarzeniach.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |