• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa 17
Autor Wiadomość
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-03, 15:45   

Ubi 100% zademonstruj mi wszystkie techniki jakich sie nauczyłeś


Shun 70%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Wysłany: 2010-09-03, 16:06   

 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-03, 16:06   

Usiadłem na ziemi i zacząłem rozmyślać. Postanowiłem, że jeszcze raz przećwiczę WSZYSTKIE techniki których się nauczyłem. Umiałem już ich aż 4! Pomyślałem, że najlepiej by było zacząć od Bunshin no Jutsu. Podniosłem się z ziemi i stanąłem koło mojego manekina. Zamknąłem oczy... Zacząłem skupiać w sobie chakrę, a gdy poczułem lekkie mrowienie - przelałem chakrę do dłoni i zacząłem wykonywać pieczęcie.
-Bunshin no Jutsu! - krzyknąłem.
Usłyszałem dość głośny, charakterystyczny dla tej techniki dźwięk. Obok mnie stała dokładna kopia mnie. Oczywiście była to tylko iluzja mająca na celu zmylić ewentualnego wroga. Odesłałem klona, po czym poszedłem napić się wody z kranu. Gdy wróciłem, pomyślałem sobie, że teraz czas na Kawarimi no Jutsu. Spojrzałem na mój, pusty już, plecak i zapamiętałem jego położenie. Przymknąłem oczy. Zacząłem zbierać w sobie chakrę, a gdy poczułem, że jest jej wystarczająco wiele - przelałem ją do swoich dłoni i wykonałem pieczęcie. Przypomniałem sobie miejsce położenia mojego plecaka. Był on około 5 metrów ode mnie. Leżał koło innego, nieużywanego manekina. Poczułem jak coś rwie mnie do przodu. Zobaczyłem, że zamieniłem się z moim plecakiem miejscami. Uśmiechnąłem się pod nosem. Wiedziałem, że ta technika na pewno kiedyś mi się przyda.
-"Na pewno kiedyś przydadzą mi się te techniki..." - pomyślałem
Podszedłem w stronę manekina. Leżał on na ziemi. Szybko go podniosłem i ustawiłem kilka metrów od ściany. Odszedłem od niego kilka kroków. Jego "brzuch" był wyjątkowo wygnieciony przez ćwiczących studentów. Na pewno nie był on nowy. Pomyślałem, że pewnie używają go od dawna. Zacząłem skupiać w sobie chakrę. Zamknąłem oczy. Poczułem, iż chakry wystarczy na moją technikę. Przelałem ją do moich rąk i zacząłem biec w stronę kukły. Uderzyłem ją kilka razy w jej brzuch i jeden raz, prawą ręką w głowę. Spojrzałem na swoje dłonie. Były całe uwalone w słomie, którą przez przypadek wyciągnąłem podczas treningu. Wytrzepałem ją szybkim ruchem ręki. Pomyślałem, że teraz czas na ostatnią technikę którą nauczyłem się do tej pory. Była to technika Tokken.
Podniosłem kukłę, która przewaliła się przy wykonywaniu techniki Taren Ken. Odszedłem od niej kilka kroków, po czym spojrzałem na Sensei'a i Shuna. Przymknąłem oczy i zacząłem skupiać w sobie chakrę. Gdy było jej dość na tą technikę, przelałem ją do swoich pleców i barków. Pobiegłem w stronę kukły, a gdy byłem kawałek przed nią, wyskoczyłem w górę i obróciłem się plecami w stronę manekina. Usłyszałem delikatny głos, który był odgłosem trzasku słomy. Podniosłem się z ziemi, otrzepałem z brudu i podszedłem do Sensei'a. Spojrzałem mu w oczy i zapytałem:
-I jak było? Co Teraz mam robić?
 
 
     
Shun Kouseki 
Studemt Akademii



Natura Chakry: Katon
Wiek: 27
Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 25
Skąd: z nikąt
Wysłany: 2010-09-03, 16:21   

Shun podszedł do miejsca startowego- dwadzieścia pięć kroków od manekina. Zaczął kontrolę chakry. Skumulował jej jak najwięcej w plecach i lewym ramieniu. Wysunął prawa nogę do przodu, uginając ją przez co opierał na niej 60-70% masy ciała. Wystartował. Był pochylony do przodu, głowę odgiął odrobinę do tyłu ale nadal nie spuszczał celu z oka. Lewą część pleców i lewe ramię wystawił do przodu. Ręce trzymał przy ciele. Cały czas pamiętał o kontroli chakry i kumulowaniu jej w części, która będzie atakował. Tak jak w przypadku poprzedniej próby przyspieszył gdy był jakiś metro od manekina. Uderzył w niego z całą siłą i przycisnął do ściany. Kukła wgniotła się ale chyba nic się jej poważniejszego nie stało. Czuł, że tym razem wykonał ta technikę tak jak to się powinno robić.
_________________
Karta Postaci
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-03, 16:27   

shun 100%

teraz oboje spróbujcie techniki shushin no jutsu-techniki teleportacji.

Ubi chakra +2
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-03, 21:23   

//Kontrola Chakry ;o? :) //

Spojrzałem na nauczyciela i po chwili się uśmiechnąłem. Chyba był zadowolony z moich postępów. Teraz postanowiłem nauczyć się techniki Sunshin no Jutsu. Poszedłem w kąt klasy. Poszperałem w szafie, a po chwili wyciągnąłem z niej wielki, zakurzony zwój. Dmuchnąłem na niego. Chmura kurzu wbiła się w powietrze, a ja zacząłem spazmatycznie kaszlać. Po chwili otworzyłem zwój i zacząłem studiować jego zawartość. Nauczyłem się potrzebnych pieczęci na pamięć. Delikatnie położyłem zwój na ziemi i zacząłem skupiać w sobie chakrę. Gdy poczułem jej dość, zacząłem składać pieczęcie.
-Sunshin no Jutsu!
Poczułem lekkie rwanie do przodu i...
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-03, 21:35   

Ubi 30%
Shun 0%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-03, 21:39   

Rozglądnąłem się na boki. Pomyślałem, że chyba nic się większego nie stało. Chciałem spróbować jeszcze raz. Wziąłem głęboki oddech, spojrzałem w drugi kąt sali. Zapamiętałem jego pozycję. Przymknąłem oczy i zacząłem skupiać w sobie chakrę. Poczułem przyjemne mrowienie. To oznaczało tylko jedno. Powolutku przelałem dużo chakry do swoich dłoni, po czym zacząłem dokładnie składać pieczęcie i głośno, donośnie krzyknąłem:
-Sunshin no Jutsu!
Pomyślałem o przeciwnym kącie sali, jak bardzo chciałbym tam się dostać. Po chwili poczułem trochę silniejsze szarpnięcie. Wiedziałem, że robię coraz większe postępy, i z chwili na chwilę jestem coraz lepszym shinobi, który kiedyś spełni swoje marzenia...

//Mam dopisać sobie +2 do Kontroli Chakry, tak?//
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-03, 21:41   

//tak za tamten post +2 chakra//

Ubi 60% przeniosłeś się 2m w lewo prawie wpadłeś na kolegę z klasy
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-03, 21:50   

-O cholera! Wybacz! To był przypadek, przysięgam! - zaklinałem się przed urażonym kolegą.
Po chwili droczenia się z kolegą, który twierdził, że zrobiłem to specjalnie, spojrzałem jeszcze raz na drugi kąt. Dokładnie, co do joty zapamiętałem jego położenie tak, by w dowolnej chwili w głowie bym mógł wyobrazić sobie gdzie on się znajduje. Zacząłem zbierać w sobie chakrę. Tym razem nie zamykałem oczu. Gdy poczułem mrowienie, które akurat u mnie oznacza wystarczającą ilość chakry do wykonania techniki, zacząłem powoli, dokładnie składać pieczęcie. Nie chciałem się pomylić. Po chwili zamknąłem oczy, przypomniałem sobie, gdzie znajduje się miejsce do którego chcę się przenieść i krzyknąłem:
-Sunshin no Jutsu!
Poczułem lekki wiaterek na twarzy i uczucia towarzyszące poprzednim próbom. Wiedziałem, że ta technika wychodzi mi coraz lepiej. Spojrzałem wyczekująco na Sensei'a i...
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-03, 22:43   

100% gratulacje

Ubiko trenowaliśmy już technikę zamiany ciała? zapytał z góry ustalając czego ma się uczyć jego uczeń
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-04, 11:41   

-E... Nie, chyba nie. Tylko podmianę, zamiany nie. - odpowiedziałem po lekkim namyśle.
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-04, 12:00   

No to spróbuj się zamienić we mnie
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-04, 12:49   

-W Ciebie, Sensei? Mogę spróbować, chociaż będzie ciężko... - powiedziałem
Poszedłem do szafki ze zwojami. Powoli, ostrożnie otworzyłem górną półkę i wyciągnąłem z niej zwój z techniką Henge no Jutsu. Dmuchnąłem na jego wierzch i go otworzyłem. Wyczytałem, że aby wykonać tę technikę, należy usilnie myśleć o wyglądzie osoby w którą chce się zamienić. Zapamiętałem wszystkie pieczęcie i pieczołowicie odłożyłem zwój z techniką do szafki. Podszedłem do nauczyciela. Stanąłem kilka kroków przed nim i bacznym wzrokiem zacząłem go obserwować. Zapamiętałem jego wygląd i jak jest ubrany. Zacząłem skupiać w sobie chakrę, a gdy poczułem, że jest jej wystarczająco wiele - przelałem ją do dłoni i złożyłem potrzebne pieczęcie. W myślach przypomniałem sobie wygląd nauczyciela.
-Henge no Jutsu! - krzyknąłem
_________________

 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-09-04, 12:53   

35%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Ubiko 


Natura Chakry: Suiton (Szczep Lodu)
Wiek: 28
Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 49
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 2010-09-04, 13:09   

Rozejrzałem się na boki. Jedyne co mi wyszło to to, że mój nos zmienił się trochę w kształt nosa Eroma. Jednak po chwili znikł. Postanowiłem spróbować jeszcze raz. Zacząłem wpatrywać się w nauczyciela i zapamiętywać każdy szczegół jego wyglądu i ubioru. Chciałem być perfekcyjny pod każdym względem. Zacząłem skupiać w sobie chakrę. Poczułem przyjemne mrowienie i przesłałem chakrę do swoich dłoni. Jeszcze raz przywołałem sobie w głowie wygląd Eroma i to jak jest ubrany. Złożyłem kilka pieczęci - niezbędnych do wykonania techniki Henge no Jutsu. Po chwili krzyknąłem:
-Henge no Jutsu!
I...
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |