• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasa 17
Autor Wiadomość
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-01, 20:31   

80%




Gdy otworzyłeś oczy widziałeś swoją klasę ale nie wiesz dlaczego nadal odczuwałeś chłód
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 138
Wysłany: 2010-04-01, 20:40   

 
 
     
Kazuo Senjuu 


Natura Chakry: Doton(ziemia)
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 138
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-01, 20:40   

"Jeszcze trochę i się uda" - powiedział
Chłopak spojrzał na klasę, ale nadal odczuwał chłód. Wiedział, że prawie mu się udało opanować technikę. Stanął nieruchomo i skoncentrowany zaczął analizować swoją ostatnią próbę rozproszenia techniki. Chłopiec zaczął doszukiwać się błędów w ostatniej próbie. Zauważył, że rozprowadzanie i ilość chakry w organizmie jest dobre, ale zauważył duży błąd podczas wypuszczaniu z ciała chakry. Robił to zbyt późno, dlatego technika w pełni się nie udała. Kazuo po odszukaniu błędu zaczął kumulować chakrę i rozprowadzać ją równomiernie po całym ciele, jak to robił w poprzedniej próbie. Chłopak pewny swoich sił otworzył oczy i wyciągnął dłonie przed siebie. Wziął głęboki oddech i zaczął wykonywać pieczęcie. Po czym pewnym tonem krzyknął
Kai!
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-01, 20:47   

Uczucie chłodu zniknęło. Nie byłeś pewny czy udało ci się wykonać prawidłowo jutsu dlatego dotknąłeś ziemi aby sprawdzić czy jest prawdziwa. Ku twojej radości ziemia okazała się rzeczywista. Twojego mistrza nadal nie było dlatego postanowiłeś trochę potrenować swoja siłę i wytrzymałość
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Kazuo Senjuu 


Natura Chakry: Doton(ziemia)
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 138
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-01, 21:04   

"Udało się" - powiedział
Chłopiec zaczął rozglądać się po sali i nie widział swojego nauczyciela. Po czym powiedział
-Ach zapomniałem. Sensei wyszedł na jakiś czas i nie powiedział kiedy wróci
Kazuo pomyślał, że w czasie nieobecności mistrza mógłby potrenować swoją siłę i wytrzymałość. Chłopiec podszedł do okna i dodał
-Wyjdę na podwórko i pobiegam dookoła Akademii, żeby poćwiczyć wytrzymałość
Chłopak wyszedł z Akademii, po czym zaczął biegać dookoła Akademii tak jak zamierzał. Po kilku kółkach, chłopak poszedł na skraj lasu gdzie zaczął wykonywać podstawowy trening. Zrobił trzy serie po 50 pompek, przysiadów, a także brzuszków. Pomyślał o Akademii, gdzie zobaczył sale treningową w której ćwiczyli shinobi. Postanowił pójść do niej i poćwiczyć siłę na Manekinie. Powtórzył rozgrzewkę, która zrobił na skraju lasu i zabrał się za manekina. Kazuo wykonywał proste kopnięcia nogą, a także ręką co jak zauważył bardzo go męczyło. Po pewnym czasie Kazuo był wyczerpany i ledwo doszedł do sali nr 17. Chłopak usiadł w pierwszej ławce i zaczął wyczekiwać nauczyciela.



//Treść chaotyczna, za co ogromnie przepraszam ^^//
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-01, 21:07   

+1 siła
+1 szybkość
+2 wytrzymałość
+odpoczynek 2h
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Kazuo Senjuu 


Natura Chakry: Doton(ziemia)
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 138
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-01, 21:54   

Chłopak wycieńczony siedział na krześle myśląc co teraz robi jego nauczyciel. Po cichu mówił do siebie
-Chciałbym, żeby już wrócił i zaczął mnie trenować. Mam postawiony przed sobą cel, który nie będzie czekał na mnie w nieskończoność
Kazuo uśmiechnął się i zaczął myśleć jakby to było gdyby został mianowany na Hokage. Być uwielbiany przez mieszkańców, być uważany za najlepszego shinobi na świecie. Chłopak zaśmiał się po czym westchnął
-To tylko marzenie. Nie do wykonania
Po czym Kazuo przypomniał sobie słowa własnego ojca, przed wyjściem do Akademii
"Synu, będziesz wielkim shinobim, kiedyś zostaniesz Hokage i będziesz najlepszy ze wszystkich którzy byli w historii wioski. Widzę w tobie ogromny potencjał"
Łzy spadały na ławkę. Było ich coraz więcej, ale nie były to łzy smutku, wręcz przeciwnie. Chłopak cieszył się, że ojciec widzi go jako przyszłego Hokage. Szeroko się uśmiechnął i powiedział
Przede mną daleka i ciężka droga do zostania Hokage, ale mój ojciec wieży w moje możliwości, a ja go nie zawiodę
Chłopiec podniósł głowę i głośno krzyknął
Moim marzeniem, moim marzeniem jest zostać Hokage!
Kazuo walnął pięścią w stolik i pomyślał o swoim mistrzu, którego tak długo nie ma.


//Długo zastanawiałem się co napisać i do końca nie byłem pewny. W rezultacie wyszedł chaotyczny tekst...//
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-01, 23:07   

Po pewnym czasie do sali wleciała chmara smoczków które przytwierdziły to tablicy ogłoszeń kartkę na której było napisane Jestem poza wioską mam nadzieję, że ciężko trenujesz jak wrócę chcę zobaczyć jak zamieniasz się we mnie.


ps lustra są w szafie pod ścianą a książki z opisem jutsu na półce
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Kazuo Senjuu 


Natura Chakry: Doton(ziemia)
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 138
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-01, 23:24   

Chłopak widząc jakieś smoczki wbiegającego do sali, aż podskoczył i zaczynał myśleć, że chcą go zaatakować, ale zauważył na tablicy powieszoną kartkę. Powoli podszedł do niej sprawdzając czy to nie jakaś pułapka. Po przekonaniu się, że to tylko karteczka z informacją podszedł bliżej do tablicy i zdjął ją z niej. Po jej odczytaniu uradował się, że sensei pamięta o nim i szybko pobiegł do półki z regałem na książki. Znalazł książkę gdzie była podana informacja o nowej technice której ma się nauczyć. Chłopiec usiadł na krześle, położył książkę na stole i zaczął czytać
"Czyli technika pozwala zmienić się w jakąś osobę"
Kazuo wiedząc już na czym polega technika odłożył książkę i podszedł do szafy pod ścianą gdzie miały być lustra. Gdy je znalazł, przeniósł je na środek sali i postawił koło stolika.
Wziął jeszcze raz książkę, aby przeczytać porady dotyczące wykonania techniki.
"Spróbuje zrobić tak jak tu pisze" - powiedział cichym głosem
Odłożył książkę na biurko i podszedł do lustra stojącego na środku sali. Stanął w rozkroku i w bezruchu. Powoli zamknął oczy i zaczął kumulować chakre w swoim organizmie. Miał dreszcze z powodu przepływającej chakry, ale nie martwił się tym. Zaczął rozprowadzać ją równomiernie po całym ciele, aby wypełnić każdą lukę. Pamiętał nauki poprzednich technik, dlatego skupił się na równomiernym przepływie chakry i w dobrym momencie wypuszczenia jest z organizmu. Czując się dostatecznie gotowy, otworzył niebieskie oczy i wyciągnął przed siebie dłonie. Wziął głęboki oddech i zaczął wykonywać pieczęcie opisane w książce. Po czym głośno i wyraźnie powiedział
Henge no jutsu!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Kazuo Senjuu 2010-04-01, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-01, 23:27   

50%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Kazuo Senjuu 


Natura Chakry: Doton(ziemia)
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 138
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-01, 23:37   

"Było dobrze, ale mogło być lepiej" - powiedział cichym głosem
Chłopak trochę zirytowany postacią w którą się zamienił, ale nie poddawał się. Jak jego zwyczaj, stanął nieruchomo i powoli zamknął oczy. Przemierzając swoje myśli, analizuje ostatnią próbę wykonania techniki i doszukuje się błędów. Już na początku zwraca uwagę na złe rozprowadzanie chakry w organizmie, a także zbyt późną reakcję wypuszczania chakry z ciała podczas wykonywania techniki. Chłopak zirytowany tak prostymi błędami próbuje ustalić co jeszcze może dodać, żeby technika się udała. W tej próbie poprawie poprzednie błędy i zobaczymy co z tego wyjdzie. Chłopak zaczął dokładnie kumulować chakrę w organizmie. Po czym zaczął ją rozprowadzać kanałami równo po całym ciele. Koncentrując się poczuł, że całe ciało jest wypełnione chakrą co bardzo go zadowoliło. Powoli otworzył oczy i wyciągnął ręce przed siebie. Pomyślał, że musi się skupić nad wypuszczeniem w porę chakry z ciała. Wziął głęboki oddech i szybko zaczął wykonywać pieczęcie. Po czym głośno i wyraźnie krzyknął
Henge no jutsu!
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-01, 23:42   

75%
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Kazuo Senjuu 


Natura Chakry: Doton(ziemia)
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 138
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-01, 23:50   

"Co teraz było nie tak?" - zastanawiał się
Chłopak nie poddawał się i starał się być opanowany i myśleć, że prawie opanował nową technikę. Kazuo stanął nieruchomo w rozkroku i powoli zamknął swoje niebieskie oczy jak to miał w zwyczaju. Zaczął dogłębnie analizować wszystkie swoje próby związane z tą techniką. Doszukiwał się jakichkolwiek błędów podczas wykonywania techniki. Zauważył, że podczas ostatniej próby, powodem złej próby było za szybkie wykonywanie pieczęci, a także kilka innych rzeczy. Chłopiec przełamał się i zaczął kumulować w swoim organizmie ogromne ilośći chakry, Po czym zaczął rozprowadzać równomiernie po całym ciele, korytarzami. Chłopiec czuł, że całe ciało jest wypełnione chakrą, teraz musiało się udać. Pomyślał o błędach z poprzedniej próby dosłownie podczas wypuszczania chakry z ciała. Wypuszczał ją zbyt za wcześnie, czego powodem był dziwny kształt zamiany. Musiał postarać się zgrać wykonywanie pieczęci z wypuszczeniem chakry w tym samym momencie. Powoli otworzył oczy i wyciągnął dłonie przed siebie. Wziął głęboki oddech i głośno krzyknął
-Henge no Jutsu
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-01, 23:58   

Do sali wszedł twój sensei, O widzę, ze już ci doskonale wychodzi ta technika tym razem przećwiczysz coś innego nauczysz się robić iluzję
Tu wykonał Bunshin no Justu a obok niego pojawiły się 2 klony.
Widziałeś jak wytworzyłem te 2 iluzje teraz spróbuj sam
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Kazuo Senjuu 


Natura Chakry: Doton(ziemia)
Wiek: 29
Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 138
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 2010-04-02, 08:46   

"Bunshin no Justu, tak?" - pomyślał
Chłopak spojrzał na senseia, uśmiechnął się do niego i zaczął pracować nad nową techniką.
Podszedł na środek sali, gdzie stanął nieruchomo w rozkroku i zamknął niebieskie oczy jak miał w zwyczaju. Zaczął kumulować chakre w swoim ciele i rozprowadzać ją równomiernie kanałami po całym organizmie. Pomyślał, że chakra musi idealnie zgrać się z wykonywaniem pieczęci. Złączył energię duchową i fizyczną, starał się aby obok niego pojawiła się iluzja. Gdy poczuł, że jest gotów powoli otworzył oczy. Wyciągnął ręce przed siebie i złączył dłonie. Przypomniał sobie o idealnym zgraniu wypływu chakry z pieczęciami. Wziął głęboki oddech i zaczął wykonywać pieczęcie. Po czym głośno powiedział
-Bunshin no Justu
_________________
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-04-02, 12:51   

20%



Obok ciebie pojawił się obłoczek z chakry
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |