• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Las śmierci, Brama nr. 2
Autor Wiadomość
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-01, 18:34   

-Dobry pomysł Simeon, może jak ta trójka będzie zmęczona to ja ich zaatakuje i zabezpieczę Wasz odwrót z oboma zwojami? W końcu chyba mam najsilniejszą obronę
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Wysłany: 2010-04-01, 18:40   

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-01, 18:40   

Po chwili za Imago z ziemi wyrósł szkielet który go złapał. Nagle dobiegł was głos.
-Oddajcie mi zwój jeśli zależy wam na waszym towarzyszu!
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-01, 19:03   

Co jest kurcze nie mogę się wydostać... pomyślałem wiercąc się po czym krzyknąłem do kolegów Mną się nie przejmujcie, za szelką cenę nie oddajcie zwoju !! po czym włączyłem Harichakre i starałem się uderzyć w jakikolwiek punkt tenksu klona by ten nie był zdolny do walki i zwolnił ucisk, gdy mój plan się powiódł rzuciłem w niego kunajami i shurikenami by ten zniknął, gdy to mi się udało natychmiast zacząłem się rozglądać za prawdziwymi wrogami gdy ich ujrzałem i krzyknąłem do towarzyszy Tam są ! wskazując im miejsce pobytu wroga ,po czym zaatakowałem ich Katon Hiykuu no jutsu po czym odskoczyłem do kolegów i miałem przygotowane Byakugan Shiro by mieć obroną przed atakami z bliska .[/b]
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-01, 19:42   

Popatrzyłem dokładnie czy szkielet nic nie przykłada do Imago jakiegoś kunaia czy katany, w każdym razie jeśli życie Imago nie jest zagrożone to błyskawicznie wypuszczam ogon ,który owija się wokół kostki Imago i pociąga go by wyrwać z objęć szkieletu.
_________________

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-01, 21:01   

Wykonałem Kurou Sei w miejsce, które wskazał mi Imago. Jeśli ktoś by zdążył odskoczyć, to wykonywałem Fukumi Hari - w powietrzu nie jest tak łatwo tego uniknąć. Jeśli jednak ktoś byłby na tyle zwinny, to w dziuplach i na pobliskich drzewach znajdowały się wcześniej wywołane węże, które by obwiązały takiego, a ja wyjechałbym mu z Dainamikku Entori.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-01, 21:12   

Szkielet trzymał tak Imago, że był w stanie w każdym momencie skręcić mu kark. To nie był klon tylko szkielet i nie miał tententsu. Trzymał Imago tak, że ten nie mógł się ruszać. Nikogo Imago nie widział swoim Byakuganem...
_________________



 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-01, 21:40   

Kurde jesteśmy w niemiłej sytuacji, pomyślałem widząc jak szkielet trzyma Imago. Hej, ty frajerze! - krzyknąłem i w tym czasie węże od tyłu, po cichu pełzły w kierunku szkieletu, aby go unieruchomić, a ja dalej go zagadywałem. Jeśli jesteś taki kozak, to wyjdź tu i zmierz się ze mną twarzą w twarz, tylko ja i ty! Miałem jednak nadzieję, że moi towarzysze zrozumieli mój plan, chociaż gdyby wyszedł bym się nie obraził ^^
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-01, 22:04   

Powoli usiadłem tak by płaszcz zakrywał szczelnie moją sylwetkę. Otworzyłem klapę w "podłodze" Hiruko i za pomocą Doton no jutsu wszedłem pod ziemię. Wylazłem za szkieletem próbując skręcić mu kark i urwać głowę.
_________________

 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-02, 09:45   

Jak mnie nazwałeś ! ! ! krzyknąłem w stronę Simeona byłem tak wkurzony że nad sobą nie panowałem ,ze wszystkich sił próbowałem się uwolnić z objęć szkieletu w miarę możliwości spróbowałem też kawarimi, gdy jakkolwiek udało mi się uwolnić objęć szkieletu odskoczyłem i spróbowałem zaatakować szkielet Fukumi hari i Katon Hiykuu no jutsu po czym zacząłem się rozglądać za wrogą drużyną.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-02, 09:59   

Simeon unieruchomił szkieleta który nie planował się ruszać. Gdy Seiso urwał głowę trupowi on dalej nie puszczał Imago, ale zaczął bardziej naciskać przez co Imago odczuwał spory ból.
-Macie ostatnią szansę, aby oddać zwój!
Krzyczał głos.
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-02, 10:22   

Aaa aa !! krzycz bólu po czym wołam do Simeona Oddaj zwój , nie chcę umierać... krzyknąłem i pościłem mu oczko by wcielił nasz awaryjny plan,a ja sam zwijając się z bólu świadomie wołając do Simeona który nie ma zwoju.Gdy ten rzucił zwój ja czekam na rozwój wydarzeń.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-02, 10:34   

Miałem w torbie pusty zwój, który został zakolorowany poprzez jednego z węży wcześniej wypuszczonych. Wszedł mi on przez nogawkę do torby i pokolorował zwój tak, aby wyglądał na nasz zwój nieba. Dobra, przyjaciel ważniejszy od misji. Macie zwój, teraz wypuśćcie Imago... - krzyknąłem, po czym rzuciłem zwój obok szkieletu.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-04-02, 13:44   

Ja za pomocą Doton no jutsu wróciłem do marionetki i krzyknąłem.
-Debilu nie oddawaj tego zwoju, egzamin jest ważniejszy niż jedno życie
Chciałem dodać realizmu całej sytuacji.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-04-02, 13:52   

Szkielet wziął zwój. Po chwili puścił i popchnął Imago i rzucił na koniec w jego plecy 2shurikeny. Następnie zniknął. Po chwili zewsząd wyszły szkielety. Były uzbrojone w miecze z kości. Od razu zaczęły was atakować.
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-04-02, 14:01   

Szybko zrobiłem kawarimi przed shurikenami i krzyknąłem Cholera myślicie że to wystarczy ! ! ! W stronę szkieletów i natychmiast zacząłem się rozglądać za prawdziwymi przeciwnikami gdy ich ujrzałem powiedziałem kolegom gdzie są i strzeliłem w nich Katon Hiykuu no jutsu i użyłem Kai by sprawdzić czy te szkielety to nie genjutsu gdy manewr się udał szybko prze teleportowałem się w stronę przeciwników i zacząłem z nimi walczyć Byakuganem i Harichakrą uszkadzając im tenksu.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |