• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening Dan'a
Autor Wiadomość
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-08, 19:43   

+2 speed +3 walka mieczem
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Wysłany: 2010-05-09, 11:53   

 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-05-09, 11:53   

Najpierw robię 30 kółek dookoła sali. Co 10 robię krótki odpoczynek. Ostatnie kółko robię sprintem. Następnie biorę hantle i ćwiczę nią 20 razy na prawą i 20 na lewą rękę. Potem robię długi odpoczynek. Po odpoczynku robię na ziemi kilka przewrotów w przód i w tył. Później robię wyskok do góry i w locie robię salto. Powtarzam to 7 razy.
Potem ponownie robię 30 kółek dookoła sali i biegnąc już wolniej niż wcześniej. Następnie robię 20 pompek. Dokładnie i powoli wykonując każdy pompek idealnie. Po pompkach zaczynam robić brzuszki. Robię 20 brzuszków. Po tych ćwiczeniach zaczynam się rozciągać. Następnie biorę katanę i uderzam prostymi cięciami w kukłę. Dla utrudnienia każe mojej sowie aby latała za moimi plecami co raz je dziobając lekko abym nie mógł się skupić. Potem robię odpoczynek i siadam na ziemię.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-09, 12:44   

+2 siła speed zwinosc
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-05-09, 21:48   

Najpierw siadam na ziemi i skupiam się mocno zbierając chakrę. Następnie kumuluję chakrę w ciele i zamykam oczy. Potem uwalniam ją i składam pieczęć krzycząc bunshin no jutsui robiąc 10 klonów. Powtarzam to kilka razy. Później zbieram chakrę w ustach i formuję z niej igłę. Potem szybko wypluwam przed siebie tą igłę. Następnie zaczynam robić mizuame nabara. Najpierw kumuluję chakrę w ustach i zaczynam powoli ją przekształcać w lepką i gęstą maź. Potem szybko wypluwam na ziemię powstałą maź. Powtarzam to kilka razy ale z większą ilością chakry.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-09, 21:50   

+2 chakra
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-05-09, 22:00   

Zaczynam od lekkiej rozgrzewki. Najpierw rozciągam się i zaczynam truchtać w miejscu. Potem przebiegam 30 kółek dokoła sali. Pierwsze 5 kółek biegnę bez większego zmęczenia. Drugie 5 kółek biegnę trochę szybciej ale nadal spokojnie. 15 kółko robię szybciej delikatnie się pocąc. Przetarłem pot i gdy zaczynałem już 21 kółko od razu przyśpieszyłem tempo. Biegłem szybciej i zacząłem rytmicznie oddychać. Na 45 kółku zwolniłem ale na następnym bardzo mocno przyśpieszyłem. Biegłem maksymalnie, pełnym sprintem. Do końca biegłem luźno nie napinając zbytnio mięśni. Po bieganiu zrobiłem długi odpoczynek. Po tym odpoczynku zrobiłem 20 pompek ale powoli starając się nie przemęczać. Następnie wziąłem do rąk dwie 5 kilogramowe hantle i naraz je podnosiłem. Ćwiczyłem nimi przez kilka minut i następnie usiadłem na ziemię robiąc odpoczynek.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-09, 22:30   

+3 speed +2 siła
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-05-10, 21:56   

Najpierw rozciągam się i zbieram chakrę. Następnie Robię dookoła sali 30 kółek, nie biegłem na początku szybko lecz pod koniec biegłem najszybciej jak potrafię nie zwalniając ani na chwilkę. Potem robię odpoczynek aby zregenerować siły. Po odczynku robię 40 pompek dając z siebie wszystko. Po tych ćwiczeniach robię już dłuższą przerwę. Ponownie zaczynam biegać robiąc tym razem 20 kółek. Po bieganiu biorę do ręki 6 kilogramowe hantle i podnoszę ją 10 razy na prawą rękę i 10 na lewą. Potem rozluźniam wszystkie mięśnie. Następnie wykonuję długotrwałą medytację i skupiam się przy tym bardzo mocno zamykając oczy i "przenosząc się jakby w inny świat". Po tej medytacji ustawiam się do biegu i zaczynam biec truchtem. Starałem się nie przemęczać ale biegłem ciągle przez pół godziny. Biegłem i biegłem oddychając rytmicznie i przełykając ślinę aby nawilżyć gardło. Staram się biec przez ten cały czas i gdy już jestem to zatrzymuję się i robię bardzo długą przerwę przy okazji medytując.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-05-11, 13:18   

+2 szybkość
+2 siła
+3 chakra
+1 wytrzymałość
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-05-11, 17:28   

Najpierw rozluźniam mięśnie. Potem zaczynam się skupiać i potem siadam po turecku i medytuję. Myślę tylko o jedności sił fizycznych z siłami mentalnymi. Zbieram chakrę i kumuluję ją w całym ciele. Myślę tylko o fuzji siły i psychiki. Doprowadzam moje ciało do jedności absolutnej. Nie myślę o tym co się dzieje w okół mnie. Wchodzę w swój własny świat wyobraźni. Łączę ciało z swoją chakrą i nie pozwalam aby dostała się do mnie negatywna energia. Ciągle siedzę skupiony i spokojny zbierając i kumulując chakrę w ciele. Gdy zebrałem już chakrę zaczynam zbierać siły mentalne i psychiczne. Skupiam się na swoim umyśle czując się jakbym nie posiadał w ogóle ciała. Staram się potem doprowadzić wszystko do jedności a gdy już mam każdą siłę połączoną to skupiam się jeszcze bardziej uwalniając wszystko w jednej chwili. Potem wstaję i czując jakbym miał zdrętwienia zaczynam biegać dookoła sali robiąc 30 kółek. Najpierw staram się nie przemęczać więc biegnę truchtem. Potem przyśpieszam ale męcząc się już o wiele bardziej. Na koniec biegnę sprintem i zaczynam oddychać rytmicznie aby mniej się męczyć. Potem padam na ziemię i robię odpoczynek. Po odpoczynku zaczynam biec dookoła truchtem. Biegnę tak dziesięć minut i trochę przyśpieszając. Potem biegnę i biegnę aż do całkowitego zmęczenia. Gdy już nie dam rady biec przyśpieszam maksymalnie i ponownie padam na ziemię. Na koniec robię długi odpoczynek i przy okazji medytując. Ponownie staram się połączyć wszystkie siły. Najpierw zbieram siły fizyczne a dopiero potem mentalne. Następnie zaczynam je łączyć i w jednej chwili uwalniam to wszystko.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-05-13, 16:44   

+5 chakra +3 speed
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-07, 17:40   

Po drugiej części egzaminu przychodzę na salę. Najpierw się rozciągam robiąc kilka skłonów. Następnie robię dookoła sali 30 kółek. Pierwsze 5 kółek biegnę normalnym tempem nie zwalniając ani nie przyśpieszając. Kolejne pięć kółek robię trochę szybciej lecz nie sprintem. Następne 5 robię szybko, przyśpieszam znacznie bardziej niż poprzednio, staram się też rytmicznie oddychać. Późniejsze pięć robię wolniej aby zebrać siły, ani trochę nie przyśpieszam by się nie zmęczyć. Potem przyśpieszam mocno ale nie maksymalnie. Na koniec, ostatnie 5 kółek przebiegam maksymalnym sprintem. Potem robię przerwę i zaczynam truchtać dookoła sali. Biegnę powoli przez 40 minut. Na początku biegnę spokojnie nie czując zmęczenia nawet po poprzednim biegu. Potem zaczynam oddychać szybciej zachowując rytmikę aby się nie zasapać. Gdy już czuję większe zmęczenie zaczynam przyśpieszać aby czuć bardziej ból niż zmęczenie. Gdy już byłem kompletnie wyczerpany położyłem rękę na klatce piersiowej i zacząłem oddychać swobodnie zwalniając bieg. Na koniec treningu rozciągam się i siadam w rozkroku.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-06-07, 18:05   

+3 szybkość
+2 wytrzymałość
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-06-20, 15:49   

Po przegranej walce na arenie wnerwiony przychodzę na salę. Najpierw, jak zwykle lekka rozgrzewka. Na początek robię trzydzieści kółek dookoła sali. Pierwsze pięć kółek biegnę spokojnie aby się nie zmęczyć, oddycham spokojnie i staram się zbytnio nie pochylać. Gdy zaczynam szóste delikatnie przyśpieszam, zaczynam oddychać troszkę szybciej. Gdy już miałem te dziesięć kółek za sobą od razu przyśpieszyłem, przyśpiesznie nie było duże lecz zacząłem trochę szybciej oddychać, biegłem tak aż do momentu gdy przebiegłem piętnaste kółko, wtedy znacznie przyśpieszyłem. Lekko się pochyliłem i zacząłem bardziej wyrzucać nogi do tyłu. Przy dwudziestym kółku zwolniłem trochę i oddychałem rytmicznie, starałem się nie biec tak szybko aby zatrzymać jeszcze trochę sił. Ostatnie pięć kółek zacząłem biec sprintem. Biegłem najszybciej jak się da, ostatnie kółko przebiegłem na pograniczu maksymalności. Po bieganiu usiadłem i zacząłem odpoczywać. Po odpoczynku wstaję i zaczynam kumulować chakrę w całym układzie kostnym. Przez wszystkie moje kości przepływa chakra. Gdy już chakra jest zebrana w kościach staram się je wyciągać i kształtować. Tworzę przeróżne kunaie i shurikeny, staram się dokładnie pracować nad wielkością, kształtem i ostrością moich broni. Następnie staram się tworzyć coraz większe bronie, typu małe sztylety i noże. Jeszcze bardziej staram się zapanować nad kształtem i wielkością. Następnie wszystkimi brońmi zaczynam rzucać w kukłę, staram się idealnie wcelowywać. Najpierw skupiam wzrok nad punktem w który mam trafić i biorę lekki zamach a następnie rzycam kunaie w stronę celu. Na koniec siadam i odpoczywam zbierając przy okazji chakrę. Medytuję i przywracam straconą chakrę. Całkowicie skupiam się na umyśle i chakrze. Na koniec wstaję i się rozciągam.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Potenżny EromeQ 


Natura Chakry: Fuuton,Suiton
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 4006
Skąd: Tsuki-Gakure
Wysłany: 2010-06-20, 15:55   

+3 speed chakra KG zrecznosc
_________________
Chcesz zarobić?
Możesz:
-Sprzedaż odrobiny krwi .
-sprzedaż zwierząt lub jeńców
-Zatrudnienie się jako łowca.

Więcej na gg 11224309 lub w ciemnej uliczce

Moja ciemna uliczka
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |