• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mizuno Uchiha
2010-05-23, 19:44
Egzamin na Chuunina #4 - Pisemny
Autor Wiadomość
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-27, 15:06   Egzamin na Chuunina #4 - Pisemny

Zaczynamy jak wszyscy odpiszą.
_________________



 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Wysłany: 2010-03-27, 15:08   

 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-27, 15:08   

Witam wszystkich, a następnie stoję przed drzwiami nerwowo oczekując na dalszy rozwój wydarzeń.
_________________

KARTA POSTACI
Ostatnio zmieniony przez Simeon Kaguya 2010-03-27, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-27, 15:12   

Po wizycie w gorących źródłach wchodzę do sali z jeszcze lekko mokrymi włosam
i i siadam jak najdalej egzaminatora by ten mnie nie zauważył.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-03-27, 15:34   

Wchodzę na salę ,ogon trzymam przy sobie by nikogo nie drasnąć. Witam się z obecnymi i czekam na rozpoczęcie.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-27, 15:41   

Przed wami stanął wysoki facet który zaczął przynudzać.
-Jesteście geninami którzy chcą rozpocząć nowy rozdział życia. Przejść na wyższy poziom, chcecie, aby ludzie was inaczej postrzegali, ale aby to osiągnąć musicie przejść 3etapy egzaminu na chuunina. Pierwszym zadaniem jest napisanie sprawdzianu. Macie 10pytań, a później dostaniecie ostatnie. Jedenaste pytanie które wymaga sporej wiedzy. Sprawdzać was będą egzaminatorzy. Zaczynajcie!
Powiedział, a na waszych ławkach pojawił się długopis i sprawdzian. Na krzesłach przy ścianach pojawili się egzaminatorzy z karteczkami.
-Trzykrotne zanotowanie imienia któregoś z was na kartce egzaminatora jest równe wyrzuceniu tej osoby z egzaminu.
Powiedział po czym usiadł.
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-27, 15:47   

Myślę że im się uda... pomyślałem i szybko zabieram się za pisanie mojego testu powoli i bardzo dokładnie czytam każde pytanie by zrozumieć je i starać się na nie odpowiedzieć w możliwie jak najkrótszym czasie a przez o że jestem trochę rozluźniony spokojnie podchodzę do każdego pytania wcale się nie denerwując.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-27, 15:48   

Zacząłem pisać. Napisałem wszystko, co tylko umiałem, a potem wypatrzyłem sobie jakiegoś kolesia co dużo pisał. "To może się przydać" - pomyślałem. Użyłem także Yamagi no Mai, na kości, którą w ten sposób wyciągnąłem miałem przyklejoną małą ściągę. Podpatrzyłem sobie kilka rozwiązań.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-03-27, 15:54   

Wziąłem kartkę z pytaniami, zastanawiałem się czy w ogóle je czytać. Nie uczyłem się, więc moją jedyną szansą byli inni shinobi. Zmusiłem się by przeczytać pytania. Jeśli znałem odpowiedzi na niektóre zagadnienia to napisałem szybko , krótko i rzeczowo. Następnie dyskretnie zacząłem się rozglądać po sali. Ustaliłem pozycję wszystkich egzaminatorów. Poszukałem również wzrokiem genninów ,którzy zapalczywie pisali i było widać ,że są nauczeni.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-27, 15:57   

Imago: 2/10
Simeon: 3/10
Seiso: 1/10
_________________



 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-27, 16:00   

Po chwili namysłu postanowiłem, że teraz muszę użyć swoich specjalnych zdolności, bo nic więcej już nie napiszę. Użyłem Sumi: Hebi i wytworzyłem węże, które pełzały pod ławkami po sali i się przyglądały rozwiązaniom innych, a następnie rozpryskały się na moją kartkę tworząc z atramentu rozwiązania.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-27, 16:27   

Ehh rzadko lubię to robić ale widać że to ostateczność...Byakugan pomyślałem i aktywowałem byakugana po czym zacząłem się nim rozglądać po sali a gdy znalazłem ciągle piszącą osobę chwyciłem długopis i zacząłem notować odpowiedzi.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Seiso Senjuu 


Natura Chakry: Doton,Suiton, Mokuton
Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 1831
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2010-03-27, 16:35   

Chyba mam pozamiatane. Żadna moja umiejętność nie pozwala mi na wygodne ściąganie. Musiałem liczyć na kolegów z drużyny lub...
Zacząłem się rozglądać po egzaminatorach i wypatrzeć punkt w którym żadne nie patrzy.
_________________

 
 
     
Nizari Asneri 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton
Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 5497
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-03-27, 16:39   

Imago: 5/10
Simeon: 6/10
Seiso: 1/10
_________________



 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-27, 16:45   

Kurcze dzięki mojemu Byakuganowi widziałem test Seiso nie idzie mu a dobrze lepiej mu trochę pomogę... pomyślałem i szybko wykonałem Kiri gakure no jutsu na całej sali by egzaminatorzy się nie połapali kto ją zrobił a ja sam korzystając z sytuacji ściągałem od każdego kogo się dało mam nadzieje że to mu pomoże... pomyślałem.
_________________


To taki jakby Ja
 
 
     
Simeon Kaguya 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 30
Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 1093
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-27, 17:11   

Widziałem jak Imago chce pomóc Sesio. Wysłałem do niego także węża, a na dodatek jeszcze zacząłem wystukiwać mu odpowiedzi przy pomocy Utsusemi no Jutsu tak, że egzaminatorzy nie wiedzieli skąd dostał odpowiedź. Jeszcze kiedy mgłą nie opadła użyłem Bunshin no Jutsu, a sam użyłem Doton no Jutsu i znalazłem się pod ziemią. Wykopałem się koło kolesia, który znał odpowiedzi i zgapiłem od niego wszystko, następnie powróciłem na miejsce, a klon się niepostrzeżenie zakradł pod stół i rozprysł tak, aby dym, który po nim zostanie nie zwrócił uwagi egzaminatorów, gdyż pomyślą oni, że to pozostałości po kirigakure no jutsu.
_________________

KARTA POSTACI
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |