• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Wioski są atakowane! Jedyny trop - dwa złączone trójkąty...
Autor Wiadomość
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-23, 10:40   

-Było ich trzech. Wszyscy mieli na sobie czarne maski z czerwonymi trójkątami. Nie było widać ich twarzy. Mieli też płaszcze. Czarne, a na plecach te przeklęte trójkąty...-powiedział strażak, po czym przeprosił i wrócił do gaszenia ognia.
_________________

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Wysłany: 2010-03-23, 12:48   

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-23, 12:48   

"Ta moja misja będzie chyba trwała w nieskończoność. Ja muszę ją skończyć!"- myślałem zdenerwowany i stworzyłem 5 pająków i 5 koników polnych. Wysłałem je w inne strony i kazałem im szukać podejrzanych ninja. A ja na koniu udałem się na poszukiwanie jakiś poszlak w mieście. Stworzyłem też siedem klonów, które również miały znaleźć tych złych ninja.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-24, 21:35   

Nic nie znalazłeś.
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-25, 13:54   

"Ech... Strata czasu. Muszę się jeszcze bardziej postarać!"- pomyślałem i ponownie tworząc 15 klonów udaliśmy się na zwiady.
- Tym razem macie udać się w dalsze zakamarki i powiadamiać mnie, czy coś widzicie - wykrzyczałem i pobiegłem w głąb lasu. Wysłałem na zwiad moje gliniane stwory. Chciałem teraz znaleźć tych zbiegów.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-25, 14:40   

Zobaczyłeś człowieka w płaszczu z czerwonymi trójkątami, nie widział cię. Stworzyłeś za dużo klonów i jesteś osłabiony.
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-25, 16:21   

Kazałem klonom wyruszyć na zamaskowanego przybysza i obezwładniać go atakami, a sam wykonałem dużo ilość glinianych stworków, które ruszyły na niego z wielką prędkością! Kiedy moje twory znalazły się na przybyszu wykonałem Katsu. Chciałem zachować go przy życiu, żeby powiedział mi o co w tym wszystkim chodzi. W razie czego przygotowałem sobie wcześniej Kawarimi no Jutsu.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-26, 13:40   

Wszystko co stworzyłeś zaczęło gonić tajemniczą postać. Była ona, jednak dość szybka i co raz bardziej się oddalała. Ponagliłeś stworki i klony, a sam przyspieszyłeś. Na nic się to nie zdało. Wróg zniknął, zgubiłeś jego ślad.
Stałeś na ścieżce, a obok ciebie widniał drewniany znak. Był bardzo stary i zniszczony. Nie zdołałeś go przeczytać, ale prawdopodobnie była do droga do jakiejś przygranicznej wioski.
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-26, 13:43   

" Idioci z tych klonów! Nie mam stopy, mam mało chakry, może jeszcze palec stracę?!"- myślałem oburzony. Pokazałem znak do klonów, żeby się do mnie przybliżyli, a później razem szliśmy do tej wioski. Ten dziwny ninja tam zmierzał. " A może tam jest ich kryjówka? Jak tak, to byłoby super, nareszcie skończyłbym tą głupią misję!"- pomyślałem w drodze do wioski.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-27, 11:33   

Dotarłeś do bardzo starej wsi... Drewniane domy z pomalowanymi na nich czerwonymi trójkątami... krew... wszędzie krew...
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-27, 12:13   

Kazałem moim klonom przejść się po wsi i sprawdzić, czy w jakimś domu nie ma tych zbiegów. Następnie przechadzałem się po wiosce, również w poszukiwaniach tych kryminalistów. " Kiedy ta cholerna misja się skończy?!"- zadawałem sobie ciągle to samo pytanie. W obawie o swoje życie przygotowałem sobie Kawarimi.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-27, 12:40   

Jechałeś powoli na koniu jak gdyby nigdy nic. Nagle przed twoimi oczami pojawiło się pięć ubranych na czarno postaci. Każda z nich miała na szacie złączone trójkąty.
-Zniszczyć go...-powiedział cicho jeden z nich.
Powiał silniejszy wiatr i pozostała czwórka zniknęła. Zaatakowali cię z każdej strony. Na szczęście klony przybyły w porę i każdy z nich poświęcił się, aby ciebie nie uszkodzili.
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-28, 13:14   

"Ale się wpakowałem! 5 na jednego prawdziwego i 15 klonów... Mam małe szanse, bo to są profesjonaliści! Walczmy więc..."- pomyślałem i stworzyłem szybko 10 klonów. Każdy ze złych ninja walczył z dwójką moich podróbek. Oni udoskonalali i walczyli moim stylem Braeak dance. Kiedy oni walczyli ja podjechałem bliżej jednego z zbirów i poczęstowałem go Katonem: Hikyuu no Jutsu. Następnie stworzyłem koniki polne i kazałem oblegać im zbiegów. Kiedy oni osadzili się na przestępcach użyłem Katsu. Przygotowałem sobie Kawarimi no Jutsu w razie ataku, wolałem przeżyć i wyjść cało z tej misji...
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-28, 13:23   

Przeciwnicy mieli niesamowitą szybkość. Dosłownie w mgnieniu oka zniszczyli klony, odparowali twój atak i uniknęli wybuchu. Jeden z nich uśmiechnął się złowieszczo.
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-28, 13:28   

" Lol... Jak mam ich niby zabić, jak ich prawie nie widzę... C1 Bakudan nie powinni uniknąć."- pomyślałem i stworzyłem pięć klonów dla obrony i szybko stworzyłem pięc kunai z gliny. Później rzuciłem w każdego Shinobiego, a kiedy broń była bliska użyłem Katsu, żeby to wybuchło. Użyłem C1 Bakudan i rzuciłem w zbirów i stworzyłem wielki wybuch.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Sjan Jin 


Natura Chakry: Najpotężniejszy Yukon
Wiek: 31
Dołączył: 09 Gru 2009
Posty: 3690
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-29, 16:19   

Wielki wybuch spowodował odrzucenie także Ciebie. Poturbowany upadłeś na podłogę a niektórzy z nich wstali po wybuchu i skierowali się w Twoją stronę z kunaiami. Na niebie pojawiło się coś lecącego... Nagle wokół wylądowali jacyś wojownicy a wśród nich jakiś lepszy shinobi. Uniósł swój miecz i dał sygnał do boju. Po chwili przeciwnicy zostali powaleni, a przywódca zamrożony i zamieniony w drobny pył...
-Kapitanie! Zdążyliśmy! - krzyknął jeden..

Misja Wykonana:
+3 Chakra

+18h w Szpitalu
+24h bez możliwości kopania ową nogą.
_________________



 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |