• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs z okazji dnia mężczyzn uważam za rozpoczęty!
Autor Wiadomość
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-12, 18:52   

Zanurkowaliśmy podziwiając bogactwo ryb pływających pod powierzchnią wody. Dziewczynie pierwszej skończyło się powietrze. Wynurzyłem się tuż przy niej praktycznie nos w nos patrząc się jej głęboko w oczy.
" Muszę być delikatny " pomyślałem biorąc dziewczynę w ramiona delikatnie obejmując i szepnąłem jej do ucha:
- Ja naprawdę coś do ciebie czuje - Mówiąc to lekko się zarumieniłem.
Po tych słowach ująłem twarz dziewczyny rękami i złożyłem na jej ustach delikatny pocałunek gdy go odda całkowicie zatracam się w tym. Staram się aby czuła się bezpiecznie w moim towarzystwie. Gdy oderwę się od niej nie wypuszczam jej z ramion. Nogami odpycham się w wodzie żeby nie zatonąć i stoimy tak w miejscu przytuleni.

/// Oj Taharii z tym smokiem to przesada :) . Kurde nie mam pomysłów jak to skończyć. :/ //
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Wysłany: 2010-03-12, 19:05   

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-12, 19:05   

Popatrzyłem na dziewczynę i uśmiechnąłem się wiedząc, że moje pomyły jej się podobają. Popatrzyłem na nią i położyłem kawałek gliny na stole:
- Teraz stworzę dla ciebie coś pięknego!- powiedział z uśmiechem. Szybko stworzyłem z surowca 10 żuczków. Podpaliłem je za pomocą Hikyuu no Jutsu. Podrzuciłem je do góry i użyłem Katsu, ale był to tylko bardzo mały wybuch! Opiłki popiołu spadły na stół i utworzyły się w literki, który zaczęły chodzić i stworzyły zdanie: "Dla najpiękniejszej kobiety świata, czyli dla Kiiroi.".
- Jesteś piękna i chyba coś do ciebie czuje. A teraz poczuj się jak prawdziwa bogini!- wykrzyczałem i stworzyłem dużo klonów. Kilka z nich służyło jako podstawka dla dziewczyny, a inne repliki mówiły ciągle o niej same komplementy, masowały ją po ciele i machały wachlarzami, dla orzeźwienia. Były dla niej, jak służący.
- Fajnie?- szepnąłem jej do uszka.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-12, 21:02   

-Wow jesteś niesamowita!!Jeżeli jesteś taka piękna to nie wiem jak piękne muszą być twoje obrazy-po czym odpowiedziałem na pytanie:
-Podczas gdy patrzę na Ciebie, nie mogę się skupić. I nic na to nie pomaga-ponieważ leciał fajny kawałem,złapałem ją za rękę z uśmiechem na ustach i powiedziałem;
-Lubisz tańczyć bo jeżeli tak moglibyśmy,pójść na parkiet i w rytmie muzyki zatańczyć i się trochę zabawić?
_________________

 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-13, 14:47   

Konkurs z okazji dnia mężczyzn uważam za zakończony!!!

Więc do rzeczy:
Dla wszystkich odważnych, którzy wzięli udział w konkursie, jednak nie udało im się wygrać: http://img28.imageshack.us/img28/2301/katvc.jpg


Nagrodą główną jest tytuł MISTRZA PODRYWU oraz : http://img291.imageshack.us/img291/366/rrrrrri.png

WYNIKI OGŁOSI ZA CHWILĘ YUMI!
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Yumi Hyuuga
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-13, 15:08   

Imago
Dziewczyna wzięła różę i podziękowała za nią. Przeprosiła na chwilę i zniknęła z pola widzenia Imago.
90%

Taharii
dziewczyna nie mogła nic powiedzieć. Zatkało jej dech w piersiach, jednak trochę sie bała.
-To...to... jest piękne- powiedziała i przytuliła się do Tahariiego
-Ja ci coś... muszę powiedzieć.- pocałowała chłopaka w usta- Chyba rozumiesz?
100%

Mizuno
Dziewczyna szybko przerwała pocałunek. Zarumieniona ze spuszczonym wzrokiem wyszła z wody. Powiedziała jedynie.
-Miło spędziłam z tobą czas.
95%

Akki
Dziewczynie nie podobał się taki tłum szamotający koło niej. Wstała i powiedziała.
-Nie do końca jest to fajne, jednak spędziłam miło czas z tobą- znikęła
94%

Mikuza
-Przepraszam cie- powiedziała dziewczyna i zniknęła
89%

Po dłuższych naradach, wysiłkach i czytaniu waszych "podrywów" wyłoniłyśmy zwycięzce. Było to dość trudne. Osobiście ja miałam 3 kandydatów przy których miękły mi kolan^^, jednak najbardziej przy Tahariim. No cóż znasz się na rzeczy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |