• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Konkurs z okazji dnia mężczyzn uważam za rozpoczęty!
Autor Wiadomość
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-10, 17:59   Konkurs z okazji dnia mężczyzn uważam za rozpoczęty!

Konkurs polegał będzie na tym, by opisywać własne czynności wykonywane podczas zawierania nowej znajomości z dziewczyną. A teraz po ludzku: Po prostu podrywacie tą dziewczynę. Nie ma ona konkretnego wyglądu. To czy będzie brunetką, blondynką czy rudą pozostawiamy waszej wyobraźni ( trzymajcie ją na wodzy!) Gdy wszyscy uczestnicy odpiszą, oceniać i wcielać w rolę dziewczyny będziemy na zmianę my ( Katrin Uchiha, Miyuki Senjuu i Yumi Hyuuga, jeśli znajdzie czas) I jeszcze jedna ważna sprawa: Ignorujecie się. Zachowujcie się, jakby nie było innych uczestników. No, to chyba na tyle.

Uczestnicy:
1. Mizuno Uchiha
2. Ireshige Seija
3. Seiso Soho
4. Akki Nendo
5. Mikuza Senju
6. Shirai Hayashi
7. Taharii Yakimo
8. Imago Hyuuga

Wchodzisz do baru z uśmiechem. Pomieszczenie jest prawie puste. Panuje romantyczny nastrój i w tle gra cicha muzyka. Przy jednym, dwuosobowym stoliku w kącie, siedzi samotnie siedzi piękna dziewczyna, która od razu zwraca twoją uwagę.
Reszta zależy od ciebie ;)
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Wysłany: 2010-03-10, 18:03   

 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-10, 18:03   

Od razu kiedy zauważyłem dziewczynę podszedłem do niej i powiedziałem -Nie wierzyłem że anioły istnieją, aż do kiedy cię zauważyłem - powiedziałem po czym dodałem -Nazywam się Ireshige pozwolisz że postawię ci coś do picia
_________________


I will not die I wait here for you...
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-10, 18:07   

Dostrzegam śliczną dziewczynę,niebieskie oczy,długie brązowe włosy które siedziała
przy jednym ze stolików po chwili powiedziałem :
niej i mówię Witaj piękna! Czemu taka ładna dziewczyna jak ty nie ma
towarzystwa och gdzie moje maniery ja nazywam się Imago,Jak masz na imię ?

zapytałem czując się trochę niepewnie.
Jejciu istne cudo ale miałem szczęście że jest sama,jest po prostu przepiękna , muszę się postarać żeby ją poderwać. pomyślałem lecz po chili się otrząsnąłem i zapytałem czy chciałaby coś do picia.
_________________


To taki jakby Ja
Ostatnio zmieniony przez Imago Hyuuga 2010-03-10, 18:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-10, 18:09   

"Ale piękność?"-pomyślałem i poprawiłem fryzurę.Przypatrzyłem się jeszcze raz i to niebyła iluzja siedziała sama.Nie zastanawiając się postanowiłem podejść i zagadać.
Jej długie krucze włosy i te brązowe oczy omamiły mnie i oczarowały.A więc podszedłem do niej z małym bukiecikiem kwiatów wyjętym z wazonika przy wejściu do baru i zagadałem:
-Cześć jestem Mikuza, i poznaję dziś ciekawych ludzi, może do nich dołączysz, i pogadamy?
_________________

 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-10, 18:11   

Wchodząc do baru zauważyłem siedzącą przy stoliku w koncie dziewczynę. Na początku nie zawracałem sobie nią głowy. Gdy podszedłem bliżej owa dziewczyna przyciągnęła moje zainteresowanie. Długie , brązowe włosy spływały jej z ramion, istne cudo.
" Wow... Pierwszy raz widzę tak ładną dziewczynę " - pomyślałem postanawiając się przywitać.
Podszedłem pewnym krokiem stając obok niej.
- Cześć, mogę się przysiąść? - zapytałem z uśmiechem mając nadzieję, że nie odmówi.
Gdy tylko wyrazi zgodę szybko mówię:
-Szukałem jakiejś przyjemnej knajpki gdzie będę mógł spędzić miło czas i wszedłem tu. Gdy tylko Cię zobaczyłem wiedziałem, że dobrze trafiłem. Jestem Mizuno Uchiha a ty? - Po usłyszeniu odpowiedzi zaproponowałem jej coś do wypicia. Cały czas nie unikałem spojrzenia w oczy.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-10, 18:16   

Rozglądnąłem się po barze, zdziwiony że nikogo nie ma. Po chwili dostrzegłem piękną dziewczynę, o ciemnych blond włosach i niebieskich oczach. Jej wzrok od razu mnie oczarował, postanowiłem coś z tym zrobić. Uformowałem przed sobą różę z piasku, i za pomocą jakiegoś katona zamieniłem piasek w piękną, szklaną różę. Ruszyłem do dziewczyny spokojnym krokiem, a gdy znalazłem się przy niej ukłoniłem się i pocałowałem ją w dłoń po czym powiedziałem z ciepłym uśmiechem na twarzy:
- Witaj piękna, może moglibyśmy się poznać ?- Zapytałem, po czym dodałem- Nazywam się Taharii Yakimo, jestem Kapitanem w Fukyuu.- Przedstawiłem się i usiadłem naprzeciwko dziewczyny.
- Chcesz się czegoś napić ?- Zapytałem, chowając różę za mną.
_________________


 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-10, 18:29   

Bary zazwyczaj byłe wypełnione wieloma nieznajomymi twarzami, a tutaj nie było prawie nikogo. Od razu moim oczom rzuciła się niesamowita piękność siedząca przy stoliku, najpiękniejsze było to, że siedziała tam sama! Od razu wyczułem okazję, poprawiłem włosy i zacząłem podryw:
- Cześć, widzę, że jesteś sama tutaj. Jak to możliwe, że tak piękna kobieta nie ma towarzysza na dzisiejszy wieczór. Pozwól, że się przedstawię.- chwyciłem i pocałowałem delikatnie dłoń dziewczyny.- Jestem Akki Nendo.- powiedziałem uśmiechając i siadając naprzeciwko kobiety.- Chcesz się może czegoś napić?
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Katrin Uchiha 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 26 Gru 2009
Posty: 2844
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-10, 18:48   

Ireshige
Dziewczyna spojrzała na ciebie i z wymuszonym uśmiechem pozwoliła ci się przysiąść.
- Cześć. Jestem Kiiroi. - Przedstawiła się
11%

Imago
- Kiiroi. - Powiedziała szybko ze sztucznym uśmiechem
14%

Mikuza
- Witaj, jestem Kiiroi. - Powiedziała z uroczym uśmiechem.- Jeśli chcesz, to możesz się dosiąść.
22%

Mizuno
- Jasne, że możesz. - Powiedziała onieśmielona.- Kiiroi.- Odpowiedziała na pytanie. - Ja mam ochotę na sok, a ty?
26%


Taharii
Z rumieńcem na twarzy skinęła głową na znak, że możesz się dosiąść. - Mam na imię Kiiroi. - Powiedziała cicho. - N..nie. chyba na razie nic nie chcę
25%

Akki
Dziewczyna z pewnością siebie wyciągnęła rękę i się z tobą przywitała.
- Jestem Kiiroi. - Powiedziała z uśmiechem. - Chętnie wezmę to, co mi zaproponujesz.

25%
_________________

"Aby wzbić się na szczyt, trzeba odbić się od dna. "
 
 
     
Taharii Yakimo 


Natura Chakry: Katon (Ogień), Raiton (Błyskawica)
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lis 2009
Posty: 2384
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-03-10, 18:59   

Zamówiłem sobie colę, napiłem się po czym szeroko i szczerze uśmiechnąłem się do Kiiroi.
-Kiiroi... Piękne imię...- Powiedziałem do dziewczyny.
- Nie chce mi się wierzyć że jesteś tutaj sama...- Dodałem i popatrzyłem się w te piękne, duże, niebieskie oczy.
- Jesteś nieśmiała... Nie ma się czego obawiać, nic ci nie zrobię ci nic złego.- Powiedziałem spokojnie, z ciepłym uśmiechem na twarzy, chciałem uświadomić jej że nic się przy mnie złego jej nie stanie.
- Mam coś dla ciebie.- Powiedziałem z lekkim uśmieszkiem, dając dziewczynie moją szklaną różę.
- Sam zrobiłem, mam nadzieję że ci się spodoba.- Powiedziałem z lekko rozmarzonym wyrazem twarzy, podpierając głowę na rękach.
_________________


 
 
     
Mizuno Uchiha 
Administrator


Natura Chakry: Katon, Raiton, Fuuton + Youton
Wiek: 29
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4404
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-03-10, 19:03   

Przywołałem barmana/kelner ręką i powiedziałem:
- Dla tej pięknej pani sok... pomarańczowy (100% :) ) A dla mnie sok miętowo-jabłkowy. - Zamówiłem coś do picia po czym wróciłem do rozmowy z dziewczyną w oczekiwaniu na napoje.
- Kiiroi... Ładne imię. Czemu siedzisz tu tak samotnie? - zapytałem szukając w myślach jakiegoś lepszego tematu do rozmowy. Gdy barman/kelner przyniesie mi sok jedną szklankę daje dziewczynie a z drugiej upijam mały łyk. Gdy odpowie mi na zadane pytanie lub gdy ta sprawa będzie dla niej krępująca nie drążę dalej tematu.
- Całkiem przyjemna atmosfera - w tym momencie omiotłem wzrokiem całą sale po czym znów powróciłem do wpatrywania - nie zbyt nachalnie - w jej piękne niebieskie oczy przypominające toń morskiej wody.
- Często tu przychodzisz ? - zadałem pytanie aby dowiedzieć się co nieco o Kiiroi. Uśmiechnąłem się do niej tajemniczo po czym dodałem:
- Wiesz chciałbym wiedzieć czy często tu można spotkać tak interesujących ludzi jak ty.
_________________

Everybody, with your fists raised high!
Let me hear your battle cry tonight
Stand beside, or step aside
We're on the frontline!
 
 
     
Imago Hyuuga 


Natura Chakry: Katon
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1954
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-10, 19:03   

O Kiiroi to ładne imię więc może się czegoś napijesz ? zapytałem
dziewczynę i uśmiechnąłem się.Gdy usłyszałem odpowiedz natychmiast
podszedłem do lady i zrealizowałem zamówienie.
Bardzo się dziwię czemu taka ładna osoba jak ty niema towarzystwa,
ładnie wyglądasz,masz śliczne oczy i włosy , każdemu kto ma miękkie serce
od razu byś się spodobała.
powiedziałem trochę się rumieniąc.

Nawet nie próbuj tego edytować i używaj spacji.
_________________


To taki jakby Ja
Ostatnio zmieniony przez Mizuno Uchiha 2010-03-10, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Mikuza Senju 


Natura Chakry: Doton
Wiek: 32
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 496
Skąd: Biskupice
Wysłany: 2010-03-10, 19:08   

-Proszę,to dla ciebie- powiedziałem i dałem bukiecik.Po czym zapytałem:
-Może się czegoś napijesz?-po odpowiedzi dodałem:
-Nie wiem jak to jest możliwe,ale jestem dzisiejszego wieczoru największym szczęściarzem na świecie-spojrzałem na Kiiroi i mówiłem dalej z pasją w oczach bez skrępowania:
-Nadal nie mogę w to uwierzyć ale moja gwiazdka z nieba spadła dziś z niego i siedzi naprzeciw mnie.
_________________

 
 
     
Akki Nendo 


Natura Chakry: Katon, Doton.
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 1791
Skąd: z Titanica xD
Wysłany: 2010-03-10, 19:12   

Zawołałem kelnera i przeszedłem do wyboru napojów:
- To czego chcesz się napić, sake, cola, soczek?- zapytałem z uśmiechem.- Ja poproszę colę.- powiedziałem, kiedy dziewczyna odpowiedziała mi na pytanie. Popatrzyłem na nią i wziąłem łyk napoju:
- Masz bardzo ładne imię, ale czego innego się spodziewać po tak wspaniałej osobie.- rzekłem z uśmiechem.- Hmm...Piękna osoba, piękne imię, jesteś chyba osobą doskonałą.- przemówiłem. Spróbowałem stworzyć z gliny medal: Miss Świata, jeżeli mi się to udało, wręczam prezent dziewczynie.
- A czym się interesujesz?- zapytałem wybierając pierwszy lepszy temat.- Pewnie twoje zainteresowania są piękne.- zaśmiałem się.
_________________


MISTRZ ZBOCZONEGO STYLU ISTNIENIA - 99,99% (100 ma Taha)
 
 
     
Ireshige Seija 


Natura Chakry: Katon, Raiton, Youton
Wiek: 29
Dołączył: 24 Lut 2010
Posty: 4444
Skąd: śląsk
Wysłany: 2010-03-10, 19:14   

Przysiadam się po czym mówię -Śliczne imię tak niezwykłe i niespotykane - powiedziałem po czym zapatrzyłem się w falujące długie do pasa czarne włosy i błękitne oczy które błyszczały jak dwa wspaniałe szafiry -Masz może jakieś zainteresowania lub marzenia - spytałem nie bardzo wiedząc co powiedzieć


EDIT:

Wybaczcie ale muszę wypisać się z konkursu ponieważ wyjeżdżam do brata do Niemiec i nie wiem kiedy znowu będę miał dostęp do komputera, tak więc aby nie zatrzymywać przebiegu konkursu wypisuję się, wybaczcie ale to wyskoczyło tak nagle że sam byłem zaskoczony.

Pozdrawiam i przepraszam
_________________


I will not die I wait here for you...
Ostatnio zmieniony przez Ireshige Seija 2010-03-10, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dan Kaguya 


Natura Chakry: Suiton, Raiton
Wiek: 27
Dołączył: 22 Lut 2010
Posty: 759
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-03-10, 19:24   

Spojrzałem na tą dziewczynę trochę nieśmiało. Spodobała mi się więc do niej podszedłem i zapytałem się czy mogę się dosiąść. Dosiadłem się i przywitałem się mówiąc -Cześć mam na imię Shirai miło mi cię poznać- powiedziałem niepewnym głosem. Patrzyłem jej ciągle w oczy bo nigdy nie widziałem tak ślicznej dziewczyny. Próbowałem jakoś zagadać ale ona mnie onieśmielała. Wreszcie przełamałem nieśmiałość i zapytałem czemu jest taka samotna.
Próbowałem się trochę zakolegować. Potem powiedziałem, że ładnie wygląda. I rozmawiałem z nią przez dłuższy czas, opowiadałem jej trochę o sobie i moich przygodach.
_________________

"Człowiek jest tym większy, im jest bardziej sobą"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |