• Profil • Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości • Zaloguj
Konoha Gakure Strona Główna
• FAQ  • Szukaj • Użytkownicy • Grupy • Statystyki • Rejestracja • Zaloguj • Album • Download

 Ogłoszenie 

Dzień Tygodnia Pora Roku Pogoda Gazetka Event
Czwartek Wiosna +19°C, wiatr Gazetka nr.12 - Brak -

1.Zapraszam do rejestrowania się na forum!
2. Proszę o głosowanie w Toplistach!
3. Zapoznajcie się z regulaminem
4. Nicki mają być KLIMATYCZNE

Poprzedni temat «» Następny temat
Las śmierci, drużyna 1
Autor Wiadomość
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-05, 18:01   Las śmierci, drużyna 1

Miyuki, Ichimaru i Deiki staliście przed bramą. W ręku Miyuki trzymała zwój nieba.

Rozpocznie się gdy odpiszecie
_________________
Karta Postaci

 
 
     
REKLAMA 

Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Wysłany: 2010-03-05, 18:30   

_________________

 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-05, 18:30   

Schowałam zwój do kieszeni i zrobiłam krok do przodu, po czym odwróciłam się do towarzyszy.
-Zdaję sobie sprawę, że nie byłam zbyt przyjaźnie nastawiona do was podczas pierwszej części, ale tam nie było możliwości pomocy z mojej strony. Teraz w większym stopniu stanowimy drużynę. Musimy dostać się do wieży za wszelką cenę i przejść pomyślnie ten etap. Liczę na was. I pamiętajcie. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego!
_________________

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-06, 07:51   

Nic się nie odezwałem gdyż nie chciałem powiedzieć czegoś co by wrogowie wykożystali przeciwko nam. Na koniec tylko dodałem do Miyuki i Ichimaru:
-Nareszcie się zaczęło-powiedziałem z uśmiechem.
_________________
 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-07, 15:59   

Ichimaru po dłuższym czasie dotarł na miejsce. Egzamin się rozpoczął
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-07, 16:06   

Pobiegłem przed siebie już na początku miałem przygotowane kawarimi no jutsu. Kiedy znaleźliśmy się w miarę spokojnym i w bezpiecznym miejscu szybko się zatrzymałem.
-Dobra Miyuki jeżeli kogoś zobaczysz to nam mów ok?-powiedziałem i dalej kontynuowałem.
-Ichimaru tu jak coś to atakujesz z pod ziemi. Miyuki z lewej a ja z prawej-dokończyłem szybko.
-Miyuki sprawdź czy kogoś nie ma. Jeżeli nie ma to szukaj kogo się tylko da.-powiedziałem i też "nastawiłem" się teraz na bardziej czujnego.
_________________
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-07, 16:43   

-Raiden poleci na zwiady i da mi znać w razie czego. Nie martwcie się, nikt go nie zobaczy. Użyje Inbijiburu-powiedziałam wysyłając ptaka.
Dotknęłam dyskretnie kieszeni i upewniłam się, że zwój jest na miejscu. Rozglądałam się też dookoła i byłam gotowa użyć Mizutensou no Jutsu.
-"No to zaczęło się..."-pomyślałam.
_________________

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-07, 16:53   

ta jest cudowny panie Deiki i wspaniała pani Miyuki. Nie dorastam wam do pięt więc zapadnę się pod ziemię- powiedział Ichimaru i użył doton no jutsu. Ptak niczego nie widział
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-07, 16:56   

-Tylko się za daleko nie oddalaj-powiedziałem do Ichimaru. A sam utworzyłem 20 koników polnych i kazałem im dyskretnie przeszukać las. Jeżeli coś znalazły to mają mnie zawiadomić a następnie ja mówię o tym Miyuki jeżeli coś znalazły to mówię do Myiuki:
-Sprawdź tam -wskazałem jej palcem.
_________________
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-07, 17:02   

-Tak, tak...Raiden rozejrzy się wszędzie dookoła-odezwałam się, po czym westchnęłam.
Wciąż szłam dalej ostrożnie. Razem z Deikim kierowałam się do wieży i liczyłam, że Ichimaru nie zabłądzi. Pomimo Raidena krążącego nad nami wciąż czułam się niepewnie. Byłam czujna i gotowa do uniku.
_________________

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-07, 17:25   

Nagle usłyszeliście jakiś szmer i waszą stronę poleciały trzy kunaie
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-07, 17:28   

Jeżeli zdążę to szybko używam kawarimi. "No nareszcie coś się dzieje"-pomyślałem i szybko wykonałem bushin no jutsu. Kazałem memu klanowi pobiec w te miejsce gdzie wyleciały te 3 kunaie i sprawdzić to gdyż nie chciałem im ukazywać mojej specjalności na razie przynajmniej. Ale na wszelki wypadek stworzyłem 3 koniki polne i kazałem im się zakraść od tyłu. I być gotowe na moje rozkazy.
_________________
 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-07, 18:26   

Używam Kawarimi no Jutsu i chowam się gdzieś w krzakach. Raidenowi każe polecieć w miejsce skąd wyleciały kunaie. Kiedy już tam dotrze używam Karijuu i rozglądam się w poszukiwaniu przeciwnika. Patrzę również na to co robi Deiki i jeżeli nie ma takiej konieczności to pozostaję w ukryciu.
-"Będzie lepiej jeśli tu zostanę. Nie mogę ryzykować, bo zabiorą mi zwój."
Pozostaję czujna i gotowa do użycia Kawarimi no Jutsu.
_________________

 
 
     
Itami Kuragari 


Natura Chakry: Raiton, Katon
Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1674
Skąd: Konoha
Wysłany: 2010-03-07, 18:37   

nagle pojawili się za wami przeciwnicy. Przeciwniczką Miyuki była dziewczyna z ptakiem (bez skojarzeń) a Deikiego jakiś gość z marionetką. Po chwili z ziemi wyszedł Ichimaru a za nim jakiś grubas
_________________
Karta Postaci

 
 
     
Miyuki Senjuu 


Natura Chakry: Suiton, Fuuton, Hyouton, Yukon
Wiek: 26
Dołączyła: 22 Sty 2010
Posty: 1114
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-03-07, 18:42   

-Raiden, Warui!-krzyknęłam i zaatakowałam Fukumi Hari, aby odwrócić uwagę przeciwniczki.
Podczas, gdy Raiden atakuje używam Shunshin no Jutsu i pojawiam się z przeciwniczką i atakuję ją Konoha Senpuu. Raidenowi każę zająć się jej ptaszyskiem, a sama podejmuję walkę wręcz w przeciwnikiem. Staram się ją trochę zmęczyć i w miarę możliwości przewrócić. Jeżeli coś pójdzie nie po mojej myśli to używam Kawarimi no Jutsu i chowam się gdzieś.
_________________

 
 
     
Deiki Kishido 


Natura Chakry: Katon
Wiek: 26
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 2427
Skąd: Z domu
Wysłany: 2010-03-07, 18:45   

"No super jakaś lalka"-pomyślałem i wysłałem w jego stronę kunaia "Zobaczymy na jakim poziomie umiejętności jesteś"-pomyślałem. Kazałem mojemu jednemu pająkowi przyczepić się do jego pleców następnie szybko wysadziłem 1 pająka. I schowałem się na drzewie. "Ciekawe co zrobił"-pomyślałem
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Linki Przyjaciele:
TwojaManga.dbv.pl
Toplisty:
TopLista Naj Stron ANIME I MANGI Toplista Naruto ..::NARUTO-ZONE::.. 7 kul smoka Toplista stron Anime&Manga AnimeHit toplista anime Naruto World Cup NarutoTOP50 Gry Toplista Naruto - Power of ninja Toplista Anime Strefa ::(: Manga Toplista :):: Najlepsze strony o Anime i Mandze w necie PBF - Toplista gier PBF Toplista Anime.: ANIME TOP100 :.
stat4u

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by PiotreQ9 from HeavyMusic.org

Darmowe forum phpBB by Przemo |